Stellar XLM

Stellar

22:13:25
0,1050
% 2,1704
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)50.001.806.812 $
Piyasa Değeri3.076.897.870 $
24S Değişim %% 2,1704
Dolaşan Arz29.311.835.108 $

1 Stellar Kaç Dolar Hesapla

StellarXLM - Stellar
Dolar USD - Dolar
1 XLM =
0,1050 $

Bu ay Stellar Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Stellar Nedir? Geleceği ve Yorumları

Stellar XLM Nedir? Grafik, Yorum ve Geleceği. XLM Kaç Dolar?

Stellar (XLM) Coin Nedir?

Stellar, daha ucuz ve daha hızlı sınır ötesi transfer maliyeti için insanları, ödeme sistemlerini ve finansal kurumları bir araya getirmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir ödeme platformudur.

Stellar, Ripple ödeme ağının altındadır ve altyapısı da Ripple'dan yapılmıştır.

XLM belirteci, Stellar ağındaki tüm para birimleri için uluslararası işlemleri desteklemek üzere tasarlanmış bir kripto para birimidir. Ağ, bankalar tarafından erişilemeyenler için daha fazla fırsat sunan finansal kurumlarla bağlantılı olduğundan, aynı zamanda eşler arası ödemelerden biridir.

Bu ağ, dört ana özelliğe sahip olarak tanımlanan Stellar Consensus Protokolü kullanılarak güvence altına alınmıştır: "Merkezi olmayan kontrol, düşük gecikme süresi, esnek güven ve asimptotik güvenlik."

Stellar Lumens'in arkasında kim var?

Jed McCaleb, 2013 yılında şirketin gelecekteki yönüne ilişkin anlaşmazlıklar nedeniyle Ripple'dan ayrıldıktan sonra avukat Joyce Kim ile Stellar'ı kurdu.

McCaleb'in amacı, Stellar'ın insanlara itibari paralarını kriptoya taşımanın bir yolunu vermesini sağlamak ve insanların dünya çapında para gönderirken normalde yaşadıkları sürtünmeyi ortadan kaldırmaktır.

Stellar Lumens'in amacı nedir?

Stellar ağının amacı insanları, ödeme sistemlerini ve bankaları birleştirmek. Kripto para dünyasında Bitcoin, Bitcoin ağının kripto para birimidir.

Öngörüler:

Stellar'ın Özellikleri:

Varlıklar : Stellar'da Dijital Para Birimi

Stellar, Assets adı verilen sistem içinde para birimleri oluşturmayı mümkün kılmak için tasarlanmıştır. Oluşturulan bu para birimleri, kullanıcıların Stellar sisteminde herhangi bir para birimi oluşturmasını sağlayan diğer varlıklar veya para birimleri ile desteklenebilir. Ayrıca oluşturulan bu para birimleri, dahili sistemler için kullanılabilir veya ICO'ya da açık olabilir.

Transfer: Para Transferi

Birkaç para birimi olduğu için, aktarma yöntemleri de çeşitlidir; örneğin, düzenli ödeme—aynı para birimine veya yol ödemesine sahip hesaplar arasında aktarma—farklı para birimlerini başka bir hesaba aktarma. Yol ödemesi örneği, 15 XLM transfer ediyor ve alıcı, sistemin kullanıcılar için döviz kurunu otomatik olarak hesapladığı BTC cinsinden jetonu alıyor.

Teklifi Yönetin: Kullanıcılar ayrıca ticaret için para birimlerini sunabilir.

Stellar Ağı nasıl çalışır?

Bir kullanıcı ağ üzerinden para transfer ettiğinde, sistem para birimini otomatik olarak hedef ülkenin para birimine çevirecektir. Ayrıca, Stellar ağının dünya çapında merkezi olmayan sunucuları vardır. Defterler, blok zincirindeki diğer belirteçler gibi işlemleri kopyalayabilir. Stellar'ın sistemi, kaynak para birimini Stellar ağına bağlayan bir köprü olan Anchor'a dayanır. Kaynak para biriminin çıpası daha sonra hedef hesaba kredi verir ve kullanıcılar paralarını çekmek için de çıpayı kullanabilir.

XLM jetonları, diğer jetonlar gibi ICO için çıkarılamaz veya açılamaz, bunların takas yoluyla ticareti yapılamaz. XLM ayrıca etkinlik katılımcıları, kuruluşlar veya diğer kripto para birimi belirteç sahipleri için bir eşantiyon gibi çeşitli yollarla da kazanılabilir.

  • Riskler:
  • Dijital varlıkların henüz geniş çapta kabul görmemesi veya ticari amaçlarla kullanılmaması, varlıkların değerinde düşüşe neden olabilir. 
  • Dijital para biriminin güvenlik sistemi artırılmış olsa da, dijital varlıkları hackleme ve çalma konusunda bazı olasılıklar vardır.
  • Haberler ve Güncellemeler:
  • 26 Ocak 2021 — Stellar Development Foundation (SDF) , önde gelen bir blok zinciri ödeme şirketi olan Wyre'ye 5 milyon ABD Doları tutarında Girişim Fonu yatırımı yapacağını duyurdu . Yatırım, Stellar ağındaki fintech uygulamalarına çok çeşitli ödeme API'leri sunacak, mevcut sabitleyicilerle entegre olacak ve mevcut fiat çiftlerinde (USD, GBP, CAD, AUS ve EUR) Stellar USDC açma/kapama rampalarını etkinleştirecek. 
  • 21 Nisan 2021 — Stellar Development Foundation (SDF) , gelişmekte olan pazarlarda dijitale öncelik veren KOBİ'ler için finansal hizmetler sağlayan ABD merkezli bir fintech platformu olan Tribal Credit'e 3 milyon ABD doları tutarında Enterprise Fund yatırımı yaptığını duyurdu . Yatırım, Tribal Credit'in Stellar üzerine kurulu blok zinciri ürünlerini geliştirmesini sağlayarak Latin Amerika ve diğer gelişmekte olan pazarlardaki işletmelere bankacılık çözümleri ve sınır ötesi ödemeler getirmesini sağlayacak.
  • 25 Mayıs 2021 — Stellar Development Foundation (SDF), dünya çapında bağlantılı dolar hesapları sağlayan blok zinciri ve banka bağlantılı dijital cüzdan ve eşler arası değişim platformu olan Mexico City merkezli Airtm'e 15 milyon ABD Doları tutarında bir Girişim Fonu yatırımını duyurdu Latin Amerika'daki tüketicilere ve işletmelere ve diğer gelişmekte olan pazarlara.

Stellar (XLM) Coin Yorum

Ekim 2020 XLM raporlarına göre XLM kripto para biriminin fiyatı yaklaşık 0.0796 $ veya 0.0800 idi. XLM madeni para geçmişini ve gelecekteki fiyat teknik analiz verilerini, tahminleri ve ayrıca Stellar fiyat tahmin verilerini araştırmak için, 15 Eylül 2014'teki ilk madeni para arzından (ICO) kısa bir süre sonra XLM fiyatı 0,003 dolardı. Ardından, kötü bir performans sergiledi ve 0,001 dolarla en düşük seviyesindeydi. Yine, 2018'in başlarında, XLM'nin değeri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, ancak yaklaşık 0.94 $'lık kısa bir artış oldu.

2018'in başlarındaki tüm zamanların kısa yükselişinin ardından, Stellar Lumens fiyatı bir kez daha düşüş durumuna düştü ve yıl sonunda tekrar %90'dan fazla düştü, yani 0.09 dolara düştü ve neredeyse aynı aralıkta kaldı. 2019 yılında en yüksek 0.16 $ ile tüm yıl boyunca. 2019 yılının Stellar Lumens fiyatı için performans, piyasa değeri yerine inanılmaz derecede kötü olması ve ayrıca piyasada kötü performans itibarı kazanması dışında. Böylesine sert bir fiyat düşüşünden sonra, Stellar lümen fiyat analistlerinin çoğu bu kriptonun öldüğünü düşündü.

2018 ve 2019 Stellar fiyat tahminiyle karşılaştırıldığında, Stellar Lumens fiyatının performansı 2020'nin başlarında biraz arttı, ancak yine bu küresel salgın sırasında 0,03 doların en düşük seviyesine düştü, ancak yine de ilk birkaç yıla göre önemli ölçüde daha değerliydi. onun varlığı. Daha sonra, XLM keskin bir yükseliş kaydetti ve 0,2 dolarlık direnç seviyesini geçti. Geçen yıl, para birimi geçici düzeltmelerle sürekli büyüme kaydetti. Son zamanlarda, XLM madeni para 0,9381 dolardan yeni bir zirve kaydetti, ancak daha sonra keskin bir düşüş kaydetti ve 0,2914 doların altında düzeltildi.

Stellar (XLM) Coin Geleceği

Stellar Lümen Fiyat Tahmini 2022

Stellar fiyatının 2022'nin sonunda 0,29 ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. 2022 için öngörülen yüksek fiyat 0,30 ABD Doları civarında olabilir ve olumsuz yönde, en düşük 0,26 ABD Doları civarında olabilir.

Stellar Lümen Fiyat Tahmini 2023

Stellar Lümen yükseliş eğilimini sürdürebilir ve 2023'ün sonunda 0,33 dolarlık Stellar fiyatına dokunabilir. 2023 için öngörülen yüksek seviye 0,34 dolar civarında olabilir ve aşağı yönde, en düşük seviye 0,28 dolar civarında olabilir.

Stellar Fiyat Tahmini 2024

2024 için Stellar Lümen tahminlerine göre, para birimi yıl sonuna kadar 0,36 dolara ulaşabilir. 2024 için öngörülen yüksek seviye 0,34 dolar civarında olabilir ve aşağı yönde, en düşük seviye 0,26 dolar civarında olabilir.

XLM Fiyat Tahmini 2025

2025 için XLM fiyat tahminine göre, kripto para 0,44 dolara dokunabilirken, aşağı yönde 0,36 dolara düşebilir. Tahminimize göre, XLM fiyatı 2025'in sonunda 0,48 dolar civarında işlem görebilir.

Ayrıca, teknik analiz, piyasa değeri ve 2022 için XLM fiyat tahmininin yanı sıra XLM/USD için gelecek yılların gelecekteki fiyat piyasası tahmini göz önüne alındığında, bu kripto para biriminin birim veya Yakın gelecekte, belirtilen ulaşılabilir XLM fiyat tahmini hedefinin ötesine geçme umuduyla hisse başına.

Stellar XLM Fiyat Tahmini 2026

Stellar fiyatının 2026'nın sonunda 0,42 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. 2026 için öngörülen yüksek fiyat 0,40 dolar civarında olabilir ve aşağı yönde, en düşük 0,34 dolar civarında olabilir.

XLM, Stellar Consensus Protocol (SCP) algoritması üzerinde çalışan Stellar XLM olarak bilinen merkezi olmayan, bağımsız ve açık kaynaklı ağın bir altcoinidir. The Stellar Development Foundation (ABD merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş) tarafından desteklenmekte ve kolaylaştırılmaktadır. Ayrıca, bu altcoin XLM haberlerinin bugünkü eğilimine ve başlangıcından itibaren bakıldığında, her zaman bir şekilde olumsuz performans tablosunda olmuştur. Ancak performansıyla ve bu son derece rekabetçi pazarda bile her zaman ilk 20 altcoin listesinde yer almayı başardı.

COVID sonrası çöküş ve piyasa değeri koşullarına göre kripto para birimleri dikkate alındığında, bunun kısa vadeli veya Orta vadeli (bir yıldan az) iyi bir yatırım varlığı olduğu ancak uzun vadeli bir kripto piyasası yatırım aracı olmadığı söylenebilir. Yatırımcılar buna yalnızca uzun vadeli bir fiyat yatırım seçeneği olarak güvenemezler; ancak, Stellar Lumens haber raporlarına ve 2022 için Stellar fiyat tahminine göre, fiyat hareketi değişebilir ve fiyat hedefine ve tahminlerine ulaşabilir, bu nedenle gelecekte aynı kapsamda XLM uzun vadeli bir yatırım haline gelebilir. yatırımcılar için seçenek.

Bununla birlikte, Stellar fiyatı bu dijital iyi yatırım pazarındaki yatırım seçeneklerinden biri olarak kabul edilebilir ve ayrıca XLM, diğer birkaç kripto varlığıyla birlikte yüksek kripto döviz notu alan bir fiyattı. Diğer kripto para birimi tahminleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Stellar XLM Kimin?

Stellar XLM coin, daha önceden avukatlık yapan Joyce Kim ve Jed McCaleb tarafından, 20 Temmuz 2014 tarihinde kurulmuştur.

1 Stellar (XLM) Kaç Dolar?

1 Stellar fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,1050 USD'dır.

Stellar XLM Coin Nedir? Grafik, Yorum ve Geleceği. XLM Kaç Dolar? Stellar XLM Kimin? Son Dakika Stellar XLM Haberleri.

Stellar Yorum

Güncel Stellar yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Stellar yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Stellar yükselir mi? Stellar düşer mi? Stellar ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Stellar Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.