NEM XEM

NEM

12:07:25
0,0143
% -1,7545
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)8.999.999.999 $
Piyasa Değeri128.626.298 $
24S Değişim %% -1,7545
Dolaşan Arz8.999.999.999 $

1 NEM Kaç Dolar Hesapla

NEMXEM - NEM
Dolar USD - Dolar
1 XEM =
0,0143 $

Bu ay NEM Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
NEM Nedir? Geleceği ve Yorumları

Nem Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haber.

NEM Coin Nedir?

Yeni Ekonomi Hareketi'nden kısaltılmış olan NEM, 2015 yılında NEXT'den (NXT) çıkarılan bir blok zinciri çözümüdür ve onu kurumsal blok zinciri alanına girmek için en eski projelerden biri haline getirir.

NEM, öncelikle finansal hizmetler sektöründe dağıtım için zincirler arası işlevlere sahip, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir blok zinciri çözümü sağlama tutkusunu yerine getirmeye çalıştı.

Teknoloji yığını, bir Önem Kanıtı (PoI) belirleme yöntemini ve iki katmanlı bir fikir birliği tasarımını içeriyordu.

Sahipleri olan NEM Vakfı, 2019'da iflas korkularıyla karşılaştı . Belki de bu nedenle, NEM'in tam potansiyeli tam olarak gerçekleştirilememiştir ve vakıf , 2021 baharında Symbol (XYM) sunan yeni bir blok zinciri yayınladı .

Rehberimizde NEM'in tüm özellikleri hakkında tam bilgi edinebilirsiniz .

NEM'in arka plana atıldığına dair bazı algılara rağmen, hala işlevsel bir üründür ve yerel tokeni XEM, takas edilebilir bir varlıktır.

Tokenomik: Hızlı bir bakış

XEM'in en son işlem değeri 0.130 dolardı. CoinMarketCap'e göre, dokuz milyarlık dolaşım arzı ile XEM, 1,17 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve onu grafiklerde 83 numaraya yerleştirdi .

Son 24 saatlik işlem hacmi (16 Aralık 2021 itibariyle) 223,8 milyon dolardı ve bu da piyasa değerinin %0,18'ine eşitti, ancak son 24 saatlik işlem rakamları çok daha düşüktü.

XEM tamamen seyreltilmiştir, yani artık XEM basılmayacak. Staking ödülleri işlem ücretlerinden ödenir.

Deflasyon tekniği olarak düzenli yakmanın olmaması ilginçtir ve muhtemelen XEM'in azalan değerini açıklamanın bir yolu olabilir.

Nem Coin Grafik Analizi

XEM, yılın başlarındaki kripto dalgalanması sırasında herhangi bir altcoin kadar fayda sağlasa da, bu kazanımlar devam ettirilemedi. Yıllık karşılaştırmada XEM'in 0.12 dolar düştüğünü görebiliriz; %50'lik bir düşüşten sadece utangaç.

Dokuz günlük hareketli ortalama (MA), 16 Kasım'da 21 günlük MA'nın altında keskin bir şekilde geçti ve o zamandan beri açık bir boşluk kaldı. XEM şu anda 0,33 dolarlık dokuz günlük MA'nın altında işlem görüyor. Bunlar olumsuz işaretler.

Hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD) çizgisi biraz tersine döndüğünü gösteriyor, ancak bir giriş noktası hala belirgin değil.

XEM, olası olmayan bir kopuşla azalan bir kanal oluşturuyor ve yine olumsuz bir işaret.

Madeni para, 13 Aralık'ta %9.21 düşüşle 0.14 $'lık bir önceki ret noktasının altına düştü. XEM'in geri dönüp dönmeyeceğini belirlemek için bir sonraki odak noktası olması gereken 0.1 $ fiyat noktasında yıl ortası ret aktivitesi vardı.

Nem Coin Geleceği

Çevrimiçi tahminci Wallet Investor , 16 Aralık 2022 için 0.28 $'lık bir NEM fiyat tahminine sahip. En son işlem değerine karşı bu, %100'ün biraz üzerinde bir yatırım getirisi (ROI) sağlar. Beş yıl ileriye dönük olarak, tahmincinin 12 Aralık 2026 için 0,77$'lık bir fiyat hedefi var. Bunlar mütevazı hedefler ve metrikler ezici bir şekilde düşüş gösteriyor.

2030 için NEM fiyat tahminine bakıldığında, PricePrediction , %3.375'lik bir yatırım getirisi sağlayarak 4,17$'a kadar çıkabileceğini öne sürüyor. Kısa vadede, 2021'in sonunda 0.13 $ fiyat hedefi ve sonraki yıl için 0.19 $'lık bir NEM kripto fiyat tahmini var.

Coin Price Forecast'te 2025 yıl sonu için 0,41 dolar ile sınırlı bir NEM fiyat tahmini görebiliriz ve bu da %215'lik mütevazı bir yatırım getirisi sağlar.

Digitalcoin'in NEM jeton fiyat tahmini de mütevazı, Aralık 2025 fiyat hedefi 0,41 dolar ve 2028 fiyat hedefi 0,58 dolar. Tahminci tarafından kullanılan toplam 14 ölçüm, bir satış stratejisi önerir, 10 nötr ve ikisi satın almayı önerir.

Genel olarak, tahminciler NEM fiyat tahmini konusunda oldukça düşüşte. Ayrıca, NEM Foundation'ın yeni Symbol blok zinciri çözümünün kullanıma sunulmasıyla birlikte, NEM'in temellerinin sallantılı bir zeminde olduğu ve 2022'nin yapım ya da kırılma yılı olacağı da unutulmamalıdır.

Tahminler de dahil olmak üzere bu makalenin finansal tavsiye teşkil etmediğini ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılması gerektiğini unutmayın. Yatırım yapmadan önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kripto para birimlerinin oldukça değişken olduğunu ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.

1 NEM (XEM) Kaç Dolar?

1 NEM fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0143 USD'dır.

Nem Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Son Dakika Haberleri. Nem Coin Geleceği Ne Olacak?

NEM Yorum

Güncel NEM yorumları ile siz de diğer üyelerimizin NEM yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. NEM yükselir mi? NEM düşer mi? NEM ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık NEM Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.