Waves WAVES

Waves

04:06:22
2,6166
% -1,8715
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri299.240.598 $
24S Değişim %% -1,8715
Dolaşan Arz114.362.050 $

1 Waves Kaç Dolar Hesapla

WavesWAVES - Waves
Dolar USD - Dolar
1 WAVES =
2,6166 $

Bu ay Waves Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Waves Nedir? Geleceği ve Yorumları

Waves Coin Yorum ve Waves Coin Grafik & Fiyatı - Finansmix

2016'nın ilk aşamalarında etkinleştirilen Waves, merkezi olmayan finans ( DeFi ) protokolleri ve oyun platformları arasında popüler olan köklü, açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur . Yerel kripto para birimi WAVES, platformun temelini oluşturuyor. Ücret ödemek ve daha da önemlisi, staking yoluyla ağın güvenliğini sağlamak için kullanılır.

Waves, bu yıl Waves 2.0'a geçeceğini duyurdu ve şu ana kadar önemli ilerleme kaydetti. Hareket, blockchain platformunun faydasını genişletecek ve konsensüs mekanizmasını güncelleyerek, Proof-of-Stake konsensüs algoritmasından Practical Proof-of-Stake Sharding'e (PPOSS) dönüşecek. Waves (WAVES) nedir ve Waves madeni para fiyat tahmini için hedefler nelerdir?

Waves Coin Nedir?

Waves blockchain şu anda Proof-of-Stake (PoS) konsensüs modelinde çalışıyor, ancak yukarıda belirtildiği gibi PPOSS'a geçiş sürecini başlattı. Etkileyici bir şekilde yüksek oranda dolaşan Waves doğrulama düğümlerine atanır. Waves, 250 doğrulayıcıdan oluşan bir ağ tarafından güvence altına alınan ve saniyede 47.000'den fazla işlem yapılmasını kolaylaştıran 100.000'den fazla günlük işlem sayısına atıfta bulunuyor. Bir düğümü çalıştırmak için minimum 1.000 WAVES (21 Haziran 2022'de yazı yazılırken 6.800 ABD Doları'na eşdeğer) bahis gerekir. Ücretler, normal işlemler için 0,001 DALGA veya script işlemleri için 0,005 DALGA kadar düşüktür.

Waves blok zinciri üzerine kurulu popüler DeFi platformları arasında Neutrino stablecoin, swop.fi otomatik para üreticisi ve Waves'in kendi merkezi olmayan borsası yer alıyor. Toplamda, Waves protokolünde 932 milyon dolarlık  bir değer kilitlendi. NFT oyunları ve pazar yerleri de protokol listesinde yer alıyor.

Waves 2.0, Practical-Proof-of-Stake-Sharding (PPoSS) adı verilen ve Ethereum Sanal Makinesi ile uyumlu olan ve Ethereum tabanlı protokollerin Waves'e daha kolay geçişini sağlayan yeni bir fikir birliği yöntemi sunar.

Waves Derneği DAO

Merkezi olmayan özerk bir kuruluş (DAO) olarak faaliyet gösteren Waves Association, araştırma ve geliştirme, hibeler ve eğitim çalışmalarına odaklanan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Hibeler DAO aracılığıyla teklif edilir ve Waves Association'ın tüm üyeleri tarafından oylanır, ancak diğer DAO'ların aksine üyelik tüm token sahiplerini içermez. Waves Association'ın bireysel üyeliği 100 WAVES (yazım sırasında 680 $) ve kuruluşların katılması için bu miktarın iki katıdır.

Waves Association, Sasha Ivanov, Bram Nagtegals ve Sander de Mooij'den oluşan Berlin merkezli bir yönetim kuruluna sahiptir. Waves Association'a göre, Ivanov daha geniş Waves platformunun kurucusu olmasına rağmen “Wavesı kontrol etmiyoruz, işletmiyoruz veya yönetmiyoruz”.

Waves belirteçleri

WAVES, yazının yazıldığı sırada 108.591.172,00 dolaşım arzı ile 6.80 dolardan işlem gören tamamen seyreltilmiş bir kripto para birimidir. Piyasa değeri 738 milyon dolar civarında. Madeni paranın yüksek bir işlem hacmi var: Son bir okumada 24 saat içinde 1 milyar doların üzerinde işlem gördü.

Waves, ICO'sunu Nisan 2016'da başlatmış olan ilk madeni para arzı (ICO) trendinde öncüydü. Finansman turu, 16 milyon dolardan fazla para topladıktan sonra Haziran 2016'da kapandı. Lansman sırasında piyasaya sürülen 100 milyon WAVES'in %85'i satışa çıkarken, %9'u geliştirme ekibine ayrıldı. Kalan %6, ilk destekçiler, stratejik ortaklar ve bir hata ödül programı arasında dağıtıldı.

Binance, WAVES için birincil merkezi borsadır. Likidite ayrıca Bybit, FTX, Kraken ve diğerlerinde de sağlanmaktadır. Waves'in kendi merkezi olmayan borsası, kullanıcıların havuzlara katkıda bulundukları için yıllık yüzde 4'e varan getiri ödülleri kazanabilecekleri, kullanıcı tarafından oluşturulan likidite havuzlarını destekler.

Waves: En son fiyat hareketi

Waves 4 Mayıs 2021'de 41.33 dolarla ilk zirvesine ulaştı. Sonraki aylarda uzun bir düşüşün ardından kripto para, daha geniş kripto para piyasasına fren uygulandığında sürekli bir düşüş eğilimine girmeden önce Ekim ortasında 32 doları aşmak için toparlandı.

2022 yılının ilk çeyreği bol miktarda fiyat hareketi getirdi ve Binance'in kredi platformunda WAVES'i teminat olarak kabul etmeye başlayacağı haberinin ardından 31 Mart'ta 62.36 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesine  ulaştı:

Ancak ardından güçlü bir düzeltme geldi ve 21 Haziran 2022 itibariyle WAVES'in  işlem değeri 6.80$ oldu. Tartışma, 2022'nin ikinci çeyreğinde platformu sarstı ve kurucu, düşen değerin nedeninin açık satıcılar olduğunu öne sürdü. Yorumcular, geliştiricileri bir Ponzi şeması yürütmekle suçladı. 

Bununla birlikte, acımasız satışlara ve piyasa genelindeki gerilemeye rağmen Waves, DeFi canlanma planı için yeni bir yol haritası oluşturdu ve token şu anda önceki günün kapanışına göre etkileyici bir şekilde %40 oranında işlem görüyor. 

Kripto için sırada ne var? Gelelim Waves kripto fiyat tahminine.

Waves Coin Geleceği

WalletInvestor'ın Waves fiyat tahmininden oldukça yukarı yönlü haberler görebiliriz . 12 aylık fiyat hedefi 13,86 dolar, 2025 için WAVES fiyat tahmini ise yılı 38,68 dolar olarak görüyor. Beş yıl içinde tokenin 49.21 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Gov.Sermaye  WavesI 2022 için fiyat tahmini yakın gelecekte daha tutucu, bu da Temmuz sonunda 5,28 dolara düşebileceğini, ancak hızlı bir şekilde toparlanacağını ve Ağustos ayının sonuna doğru 10 dolar değerinde olabileceğini gösteriyor. Tahmincinin beş yıllık WAVES fiyat hedefi 112,45 dolar.

2030 için PricePrediction  WAVES fiyat tahmini 161,80  $ gibi etkileyici bir rakam. Daha kısa vadeli fiyat hedefleri tutucudur - tahmincinin 2022 için 8,98 dolar ve 2025 için 28,08 dolar ortalama fiyat hedefleri vardır.

DigitalCoinPrice , Temmuz ayında %40'ın üzerinde bir artışı temsil eden 9.63$'lık bir değer öneriyor. 2023'te site, ortalama 10,10 ABD doları değerinde bir değer önermektedir. 2025'te madeni paranın 13.54 dolara ulaşması ve ardından 2030'da yıllık 31.38 dolara yükselmesi bekleniyor.

Waves fiyat tahmini hedeflerinin otomatik bir süreçle oluşturulduğunu unutmayın. Bu algoritmalar, gelecekteki sonuçların garantisi olmayan bir varlığın geçmiş performansına dayanır. Bir yatırım yapmadan önce her zaman kapsamlı araştırma ve proje analizi yaptığınızdan emin olun. Ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraya yatırım yapmayın.

1 Waves (WAVES) Kaç Dolar?

1 Waves fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 2,6166 USD'dır.

Canlı Waves fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. WAVES grafiği için Finansmix.com'u ziyaret edin. Güncel Waves analiz ve yorumları burada!

Waves Yorum

Güncel Waves yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Waves yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Waves yükselir mi? Waves düşer mi? Waves ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Waves Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.