VeChain VET

VeChain

08:50:23
0,0360
% 2,7661
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)86.712.634.466 $
Piyasa Değeri2.620.004.175 $
24S Değişim %% 2,7661
Dolaşan Arz72.714.516.834 $

1 VeChain Kaç Dolar Hesapla

VeChainVET - VeChain
Dolar USD - Dolar
1 VET =
0,0360 $

Bu ay VeChain Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
VeChain Nedir? Geleceği ve Yorumları

VeChain Coin Yorum - VET Coin Fiyat ve Grafiği - Finansmix

VeChain Coin Nedir?

VeChain (VET), blockchain destekli bir tedarik zinciri platformudur.

VeChain (VET), bir hisse kanıtı belirtecidir ve VeChain'in kendisi, ağ güvenliğini sağlamak ve kullanıcı fikir birliğini sürdürmek için nispeten düşük bilgi işlem gücünün gerekli olduğunu açıklar.

VeChain'in iki şirket içi jetonu vardır: VeChain sisteminde ödeme işlemleri için kullanılan VET ve bir "gaz jetonu" olarak ücret ödemeleri sağlamak için kullanılan VTHO.

VeChain'in ana odak noktası, maliyetleri düşürürken ve bireysel kullanıcılara daha fazla kontrol sağlarken tedarik zincirlerinin verimliliğini, izlenebilirliğini ve şeffaflığını artırmaktır.

VeChain'in arkasında kim var?

Eskiden Louis Vuitton Çin'in CIO'su olan bir BT yöneticisi olan Sunny Lu, Jay Zhang ile birlikte daha önce finans ve risk yönetimi alanında çalıştı ve Haziran 2016'da “güvensiz” yapılarıyla VeChain'i kurdu. 

VeChain'in amacı nedir?

VeChain, Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisi ile tedarik zinciri yönetimindeki bazı önemli sorunları ele alan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

 • Öngörüler:
 • VeChain, tedarik zincirinin her aşamasında neler olduğunu kaydeder. Gerçek dünyadaki ürünleri üretimden teslimata kadar takip etmek için fiziksel izlemeyi blok zinciri kayıtları ile birleştirerek dolandırıcılığı önlemeye ve şeffaflığı artırmaya yardımcı olur.
 • Vechain, tedarik zincirinin her aşamasında neler olduğunu takip etmek için İzleme Sensörlerini kullanır. Tek bir zayıf nokta veya kontrol olmaksızın şeffaf teknolojinin kullanılması, belirli bir tedarik zincirinde daha fazla güvenlik, verimlilik ve ürünleri izleme kolaylığı sağlarken, güvenilir olmayan otomasyon yoluyla maliyeti düşürür.
 • VET, tedarik zinciri teknolojisine erişmek için VTHO oluşturmak için de kullanılabilir. Bu nedenle, tedarik zincirleri için VeChain'in takibini kullanmak isteyen bir şirket, blok zincirine daha fazla bilgi eklemek için VTHO'ya ödeme yapmalıdır.
 • Riskler:
 • Kısmi merkezileşmeye sahip olduğu için VeChain tamamen merkezsiz değildir; bu, yapıların karar vermek ve ağa yön sağlamak için bir bireye (veya kuruluşa) dayandığı anlamına gelir. 
 • VeChain, malların orijinalliğini, kökenini ve izlenebilirliğini doğrulama ile ilgili bazı sorunları ele alsa da, VeChain, sabit sermayenin kurulması zaman aldığında üretim bant genişliğini artırmaya çalışmak veya hammadde kıtlığı gibi doğal tedarik zinciri sorunlarının üstesinden gelemez.
 • Haberler ve Güncellemeler:
 • Vechain'in ana kuruluşu olan VeChain Vakfı, protokolü kendi çıkarları doğrultusunda sürdüren yetkili ana düğüm operatörlerini dahil etmek için kurallar koydu ve ayrı bir özellik olan yetki kanıtı uyguladı .
 • VeChain, tüm tedarik zinciri boyunca verilerin kurcalanması endişelerini ortadan kaldırarak ve güvenlik hatası riskini azaltarak yenilikçi teknolojiyi kullanıyor. VeChain'in Walmart China ve yan kuruluşu Sam's Club gibi müşterilerle çalışma deneyimi .
 • VeChain, Güvenli, Kullanım durumuna uyarlanabilir, Nispeten Çatalsız Zincir Uzatma Yaklaşımı anlamına gelen VeVote for SURFACE (PoA 2.0) yükseltmesini duyurdu. Yükseltme, blok zincirinin kesinliğini ve veri güvenliğini artırır.

VeChain Coin Yorum

Pandemi nedeniyle, geçen yıl VeChain kripto para birimi son zamanlarda piyasalarda elinden gelenin en iyisini yapıyor. Fiyat açısından dijital varlık yatırımcılarının beklentilerini karşılamadı. Bu, esas olarak piyasada hüküm süren belirsizlikten kaynaklanmaktadır; Pandemi etkisi nedeniyle, yatırım senaryosu değişime tanık oldu ve Vechain fiyat tahmini 2022'ye göre devam etmesi muhtemel. VeChain fiyatındaki oynaklık da kapitalizasyonunu vurdu. Sonuç olarak, VeChain fiyat tahminlerinin maliyeti zaten dibe vurdu. Yatırımcılar, madeni paranın iyi bir yatırım olarak görülmesi için gelecek yıl için iyimser bir VET fiyat tahmini için sihirli değnek olacağını düşündükleri aşıya umut bağlıyorlar. Yatırımdan maksimum kar elde etmek için VeChain fiyatı direnç seviyesine ulaştığında satmanız önerilir.

Bugünün VET fiyatı kripto para piyasasında 0.04582 dolar civarında; yatırım için bu kadar büyük bir pompadan sonra fiyat düzeltmesi beklenebilir. Bununla birlikte, VeChain fiyat tahminimize göre, kripto piyasası şu anda karışık bir eğilim gösterdiğinden ve çoğu altcoinin fiyat artışına neden olduğu için para birimi kısa vadede toparlanabilir. VeChain fiyat tahminimize ve piyasadaki diğer VeChain fiyat tahminlerimize göre, kripto para kısa vadeli yükseliş döngüsünün sonunda ve toparlanmayı sağlam tutabilir. Aşağıdaki Vechain fiyat tahmin tablosuna bir göz atalım. Önümüzdeki beş yıl için VeChainThor fiyat tahminimize geçelim.

Piyasada, gelecekteki VeChain fiyat tahminini analiz eden çok sayıda tüccar ve fiyat tahmin platformu bulunur. Direnç seviyesinin, destek seviyesinin sırasıyla aşırı iyimser veya kötümser olmadığından emin olun. Cüzdan yatırımcısı, mükemmel bir yatırımla çeşitli kripto para birimlerinin teknik analize dayalı fiyat tahminlerini yapan popüler bir tahmin sitesidir .

Cüzdan yatırımcı piyasası tahmini ve teknik analizinin tahmin analistlerine göre, sonuç, VeChain fiyat tahmininin, bugünkü momentum ve VET fiyatına göre önümüzdeki beş yıl içinde 0,318 ABD dolarında işlem görmesi olabilir. Bu VeChain tahmini çok yükseliş ve iyimser.

Trading Beasts tahmin platformu ayrıca bir yıl boyunca VET tokeninin mevcut fiyatının çok tarafsız bir teknik analizini yaptı ve VeChain tahminlerine göre yıl sonuna kadar VET fiyatının 0.065-0.073 ABD dolarına ulaşabileceğini söyledi. Aralık. Bu Vechain 2022 fiyat tahmini, herhangi bir iyimserlik göstergesi olmadan tarafsız olarak verilmiştir. Önümüzdeki yıllar için VeChain fiyat tahminlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

VeChain Coin Geleceği

VeChain Fiyat Tahmini 2022

VeChain fiyat tahminine göre, piyasa iyimser görünüyor ve 2022 için yaklaşık 0.056$'a ulaşabilir. VeChain'in potansiyel fiyatı kısa vadede 0,05$'a yükselecek ve yıl sonuna kadar ilginç bir getiri sağlayacak. VeChain fiyat tahminlerimiz yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Yatırımcılara, böylesine değişken bir piyasada yer alan riski en aza indirmek için VET fiyat analizi, destek seviyesi ve direnç seviyesi için kendi araştırmalarını yapmaları tavsiye edilir.

VeChain Fiyat Tahmini 2023

Dışarıdaki birçok VET fiyat tahmininden veya VeChain fiyat tahmininden, VeChain tahminimiz, beklenen VET fiyatının 0,063 $ olabileceğini ortaya koyuyor. İyimser VeChain tahmini, fiyatın 0.067 $ işaretine ulaşacağını gösteriyor. Piyasa değerindeki büyüme göz önüne alındığında, maksimum fiyat 0.070$'a kadar yükselebilir.

VeChain Fiyat Tahmini 2024

2024 yılı için Fiyat Tahmini VeChain şimdiye kadar olumlu görünüyor. VeChain fiyatı yıl boyunca 0,068 dolar civarında seyredecek ve maksimum en düşük seviye olan 0,055 dolara ulaşması beklenebilir. Madeni paranın mevcut fiyatı 0,045 dolar civarında ve VET tokenini uzun vadede bu fiyatta tutmak yatırımcılara fayda sağlayacak.

VeChain Fiyat Tahmini 2025

Uzun vadeli VeChain fiyat tahminleri için, Digital Coin Price tahmini, VET fiyatının muazzam bir artış göstereceğini ve teknik analizlerine göre 0.093 ABD dolarına ulaşabileceğini tahmin ediyor. 2025'te VeChain fiyat tahmini, fiyatın son çeyrekte 0,08'e ulaşma olasılığını yansıtıyor. VeChain tahmini için başka bir site, VET fiyatının 2025'in sonunda 0.095 $'a ulaşmak için yukarı yönlü bir yörüngeyi sürdüreceğini varsayar. Diğer uzun vadeli VeChain fiyat tahminleri aşırı iyimserdir ve VeChain fiyat tahminini 2025'in sonunda yaklaşık 0.098 $'a koyar.

Bireysel ve tarafsız fiyat tahminlerimiz VeChain VET, madeni para fiyatının VeChain fiyat tahmini 2025 açısından yükseliş momentumu için pozisyonunu üstlenmek ve onaylamak istiyorsa daha fazla çalışması gerekeceğidir. VeChain'in maliyetinin psikolojik işaretini kırması gerekiyor. devasa bir yükseliş momentumu başlatmak için son zamanlardaki en yüksek 0,08 dolar; 0.080$ sınırını kırarsa ve kartlarını iyi oynarlarsa ve daha fazla şirket VeChain VET üzerine inşa ediyorsa. Veya VeChain fiyatındaki bir sonraki boğa koşusu, VeChain fiyat tahminine göre önümüzdeki on yıl içinde verimli bir şekilde 0,1 dolara pompalanabilir.

Teknik analiz, geçmiş veriler ve diğer metrikleri kullanan VeChain fiyat tahmini veya VET fiyat tahmini ile tahminler, VET paraları satın alma kararını temel almak için kullanılmamalıdır.

VeChain Fiyat Tahmini 2026 ve Ötesi

2026 için VeChain VET Fiyat Tahmini, gelecekte piyasa değeri ve blockchain ağının kabulü açısından VeChain beklentilerinin ne kadar iyi karşılandığı göz önüne alındığında iyimser. VeChain fiyat tahmini 2026, aranacak ortalama fiyatın önümüzdeki beş yıl içinde 0.13 dolar olduğunu ortaya koyuyor. VeChain fiyatı, VeChain fiyat tahminlerimize göre 0.11 doları kırarak zemine değebilir ve yatırımcılar için kâr sağlayabilir.

VeChain fiyat tahmini 2030'a göre, kripto piyasası analistlerine göre VET'nin uzun vadeli performansı iyimser ve VET kripto fiyat tahmini, kriptonun 0,22 $'a ulaşacağını ortaya koyuyor.

1 VeChain (VET) Kaç Dolar?

1 VeChain fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0360 USD'dır.

Canlı VeChain fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı VET fiyat grafiği için takipte kalın. VeChain değeri ve yorumları Finansmix.com'da!

VeChain Yorum

Güncel VeChain yorumları ile siz de diğer üyelerimizin VeChain yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. VeChain yükselir mi? VeChain düşer mi? VeChain ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık VeChain Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.