TRON TRX

TRON

15:48:23
0,1177
% -3,0088
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri10.294.626.796 $
24S Değişim %% -3,0088
Dolaşan Arz87.448.246.483 $

1 TRON Kaç Dolar Hesapla

TRONTRX - TRON
Dolar USD - Dolar
1 TRX =
0,1177 $

Bu ay TRON Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
TRON Nedir? Geleceği ve Yorumları

Tron TRX Coin Nedir? Geleceği, Fiyatı, Yorum, Grafik ve Haber.

Dağıtılmış depolama fikri üzerine ücretsiz, küresel bir dijital içerik eğlence sistemi kurmayı ümit eden ve dijital içeriğin kolay ve uygun maliyetli paylaşımına olanak tanıyan merkezi olmayan blok zinciri platformu TRON, kripto para birimi alanındaki en iddialı projelerden biridir.

2017 yılında Singapur'da 'Tron Vakfı' adı verilen kar amacı gütmeyen bir kuruluş altında kuruldu. Bu projenin başında oldukça cana yakın ama çoğu zaman tartışmalı olan Justin Sun var – eski bir Forbes 30 Under 30 adayı. 

Birçok kişi TRON coin nedir diye merak ediyor. TRON projesi, TRX adlı bir kripto para birimini kullanıyor ve bu kripto para birimi, genellikle 'TRX ordusu' olarak adlandırılan birçok hayran topladı. Bu kripto paranın tarihinde bazı iniş çıkışlar oldu ancak bu yazıda önümüzdeki aylarda ve yıllarda TRON veya TRX fiyatının yükselip yükselmediğini inceleyeceğiz. Bu gerçekçi TRON fiyat tahmini, projenin hırsının madalyonun potansiyeline uyup uymayacağını keşfetmeye çalışacak.

TRON Nedir?

Belirtildiği gibi TRON, içerik ve eğlence alanını hedefleyen merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur. TRON'un arkasındaki fikir, aracıyı ortadan kaldırarak içerik oluşturucular ile içeriği tüketenler arasındaki boşluğu kapatmak için eşler arası bir ağ oluşturmaktır.

Umut, bu içerik oluşturma aracıları olmadan, tüketiciler için de karşılığını veren içerik oluşturmanın çok daha az maliyeti olacağıdır. Bu nedenle, içerik oluşturucular aracıları ortadan kaldırarak daha düşük fiyatlar talep edebilir ve yine de daha yüksek kazanabilir ve böylece içerik tüketicileri daha az para harcayabilir ancak daha fazla tüketebilir. 

Bu platform, finans sektöründeki aracıları da ortadan kaldırmaya yardımcı olan kripto para birimi TRX tarafından desteklenecek. Tron'un öngörülen değeri, sorunsuz ödemelere izin vermesidir, ancak platformun evrimi yoluyla TRX'in değerinde bir artışa izin verecek mi?

2021'de ve Öncesinde TRON'un Fiyatını Ne Hareket Ettirdi?

Tron'un trendi yükseliyor ve aşağı inmeyi bıraktı ve şu anda varlığının üçüncü yılına girdi, ancak 2020'de fiyatını etkileyen bir dizi ilginç olayla gerçekten çekiş kazanmaya başladı. Proje, içerik alanında büyük bir etki yaratmayı hedefliyor ve bu nedenle, geleneksel alanı etkilemenin yanı sıra ortaya çıkan alanı hareket ettirmeyi de hedefliyor. 

Son birkaç yılda yaptığı en büyük duyurulardan biri, popüler torrent sitesi BitTorrent'in satın alınmasıydı. Bu satın alma, TRON'un şirketin gelecek planlarında büyük bir liderliğe sahip olduğunu gördü. Bu satın alma 2018'de gerçekleşti, ancak TRON'u gerçek bir oyuncu olarak haritaya koydu ve Tron'un geleceğinin büyümesine yardımcı oldu. 

TRX'in fiyatı da bu büyük teknoloji alımına tepki gösterdi, ancak TRON ile ortak bir tema olduğu gibi, projeyle ilgili iyi haberlerin söylentisi TRX'in fiyatı üzerinde daha büyük bir etkiye sahip. Satın almanın resmileşmesinden birkaç ay önce, ancak söylentiler sırasında, TRX'in fiyatı 2018'in başındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden biraz daha az bir sürede ikinci en yüksek noktasına ulaştı. Şimdiye kadarki en yüksek TRX 0.22 dolardı, ancak haberler BitTorrent edinimi, daha önce 0,02 ABD dolarına düştüğünü, 0,09 ABD dolarına gönderdi.

TRON'un fiyatını sık sık hareket ettiren diğer etkiler, çoğunlukla iyi ortaklıklar veya TRON'un erişimini genişletmek için iyi işletmeler etrafında şekillendi, ancak aynı zamanda ağırlıklı olarak Justin Sun'dan gelen PR'ye odaklandılar. 

Şirketin esrarengiz başkanının duyuruları abarttığı biliniyor ve birçok tüccar şirkete gelen büyük TRON haberlerini Twitter'da takip ediyor ve bu genellikle TRX tırmanışının fiyatını yalnızca bir söylenti üzerine göndermek için yeterli. 

Bunun iyi bir örneği, Sun'ın kendisi ve kripto para topluluğundan TRON için ek tanıtım arayışında, Warren Buffet'ın hayır kurumuna ünlü hedge fon yöneticisi ile öğle yemeği yemesi ve onu kriptoya çevirmesi için milyonlarca dolar ödemesiydi. 

Bu haber, Sun ve TRON'un genel kripto alanında daha büyük bir etkiye sahip olduğu ve aynı zamanda geleneksel sahnede isimlerini duyurmaya çalıştığı için TRX'in fiyatını tekrar yükseltti. Bu öğle yemeğinin kendi tartışmaları vardı, ancak TRON'un çok canlı bir takipçisi olduğu için, öğle yemeği ertelendiği için hala çoğunlukla kabul edildi ve kabul edildi ve sonunda gerçekleşti. 

Ancak, TRON'un 2019'da yaptığı en büyük ortaklıklardan biri, Samsung ve onun blok zinciri KeyStore ile kurdukları bağlantı olmalı. Yine Sun, Twitter hesabından TRON'un milyonlarca dolarlık bir şirketle yeni bir ortaklık kurduğunu ve heyecanın arttığını ve bununla birlikte TRX fiyatının da yükseldiğinin ipuçlarını verdi. TRON'un Samsung'un blok zinciri KeyStore'unda kabul edildiği açıklandığında, kripto alanında TRON'u ve ayrıca blok zincirinin ana akım yeni benimsenmesini daha da meşrulaştırdı.

TRX, tüm bu ortaklıklardan iyi bir şekilde yararlandı ve tokenin fiyatı üzerindeki en büyük etkinin, şirketin yüksek hedeflerini gerçekleştirmek için yaptıklarıyla ilgili iyi haberlerden geldiği ortaya çıktı ve bu duyurular daha da heyecan verici hale getirildi.

Tron Vakfı platformda ilerlemeye devam ederken, 2020 Tron için de büyük bir yıldı. Tron'un kendi kripto Twitter emojisi vardı ve Ethereum ile rekabet edebilmek için çeşitli DeFi projeleri başlattı. Fiyat hareketi 2020'de ve şu anda 2021'de tekrar yükselmeye başladı.

2021'de Tron, tüm zamanların rekorunu kırmaya çalıştı ancak başarısız oldu. Şu anda destekte ve kritik bir kavşakta duruyor. 0,17 dolar civarında reddedildikten sonra yaklaşık 0,09 dolardan işlem görüyor.

Tron Coin Yorum

Tabii ki, TRON trendi ve onun TRX tokeni etrafında oluşan büyük ilgi ve hype ile, bir dizi önde gelen yorumcu ve ayrıca saygın kripto haberleri ve piyasa kuruluşları, bir sonraki hamlelerin nereye geleceğini tahmin etmek için elini tuttu.

Sonuç olarak Tron (TRX) fiyat tahmininin 2021 ve sonrası için tahmini bir TRON büyümesi olduğunu söylemek zor. Şirket bu alanda net bir vizyon sahibi ancak bazı aksilikler yaşadı ve kuruluş vizyonundan ve amacından biraz uzaklaştı. En son TRX fiyat tahmini 2021, kuruluşun arkasındaki beyinler bazı TRX jetonları satın almak için yeni ve heyecan verici bir neden sunana kadar kripto para biriminin minimum kazanç göstermesini gerektiriyor.

Wallet Investor, 2021'in en yüksek seviyesinin kabaca iki katı olan yalnızca 0,35 dolarlık beş yıllık bir tahmin çağrısında bulunuyor.

Ekonomi Tahmin Ajansı, kripto para biriminin 2023'te 44 sente ulaşması ve ardından bir ayı piyasasına düşmesiyle özellikle Tron için garip bir bakış açısına sahip. Zamanlama, bu yıl yeni zirveler hedefleyen neredeyse tüm diğer analistlerden farklı.

CoinPedia'nın üst düzey tahminleri, TRX başına 0,34 doların üzerine çıkıyor.

TRON Coin Teknik Analizi

Teknik analiz, yalnızca uzmanların içgüdülerinin söylediklerine dayalı olarak yaptıkları tahminlere değil, yalnızca tekniklere dayalı ve makul olan fiyat hareketlerini doğru bir şekilde tahmin etmenin en iyi yolu olmaya devam ediyor.

İşte Tron için sadece teoriye değil, gerçek teknik analize dayalı bazı fiyat tahminleri.

TRON Fiyat Tahmini 2022-2023

Tron, direnç ortadan kalktığında patlama eğilimi gösterir ve fiyat keşfi devam eder. Ancak, gücü tükendiğinde başka bir ayı piyasası başlayabilir ve Tron yeniden toparlanmak için yıllarını harcayabilir.

TRON Fiyat Tahmini: Projeyle Fiyat Artacak mı?  - Ekran Görüntüsü 2021 09 21, 9.15.47 AM 1024x467'de

TRON Tahmini 2024-2025

Başka bir ayı evresinden sonra, 2024 ve 2025'te başka bir boğa piyasası patlak verebilir ve Tron'u tüm zamanların en yüksek fiyatlarına geri götürebilir.

TRON Coin Geleceği? 

Blok zinciri teknolojisinin tam potansiyeline henüz ulaşılmadı veya gerçekleştirilmedi, ancak TRON, ileriye dönük olarak sunabileceği vaatlere odaklanan birkaç projeden biri ve bu, TRON'un öngörülen büyümesi üzerinde bir etkiye sahip. Önümüzdeki aylar ve yıllar, kripto ve geleneksel teknoloji alanlarında ortaklıklar yapmak ve TRON markasını büyütmekle ilgili olacak.

Oradan, blockchain teknolojisinin benimsenmesi arttıkça ve içerik oluşturucu alanında Tron potansiyeli fark edildiğinde, TRON gerçekten kendi başına gelmeli ve TRX madeni para için fiyat tahminleri daha büyük hale gelmeli ve ulaşılmaya başlamalıdır. TRX'in iyi bir yatırım olup olmadığının belirlenmesi, projenin nasıl gittiğine bağlıdır.

Önümüzdeki yıllarda bu yüksek potansiyel TRX madeni para büyümesinden yararlanmak için, TRX'in yanı sıra Bitcoin , Litecoin gibi diğer forex, emtia, endeks ve kripto para birimlerine erişmenizi sağlayan bir ticaret sitesi olan PrimeXBT'ye göz atmak isteyebilirsiniz.

1 TRON (TRX) Kaç Dolar?

1 TRON fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,1177 USD'dır.

Tron TRX Coin Nedir? Geleceği, Fiyatı, Yorum, Grafik ve Son Dakika Haberleri ile tüm detayları bu sayfada.

TRON Yorum

Güncel TRON yorumları ile siz de diğer üyelerimizin TRON yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. TRON yükselir mi? TRON düşer mi? TRON ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık TRON Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.