Status SNT

Status

19:05:55
0,0226
% -0,7511
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

0,0222 - 0,0227

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri87.217.620 $
24S Değişim %% -0,7511
Dolaşan Arz3.852.043.292 $

1 Status Kaç Dolar Hesapla

StatusSNT - Status
Dolar USD - Dolar
1 SNT =
0,0226 $

Bu ay Status Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Status Nedir? Geleceği ve Yorumları

Status Coin Fiyatı ve Yorumları - Status Coin Grafiği

Google Chrome, Safari veya Firefox olsun, çoğu internet kullanıcısı en az bir tarayıcıya aşinadır. Ancak, Web3 uygulamalarının tarayıcıları o kadar iyi bilinmemektedir. Statü bu boşluğu doldurmayı umuyor.

Status, kullanımı kolay ara yüzü sayesinde, kullanıcıların DeFi platformları, NFT pazar yerleri ve oyunlar dahil olmak üzere bir dizi DApp'e erişmesine izin veriyor. Binlerce uygulama Status platformuna akın ederken, yatırımcılar aynı şeyi onun token'ı için yapmıyor. SNT için kartlarda bir canlanma olabilir mi?

Status Coin (SNT) Nedir?

Status, merkezi olmayan uygulamaların (DApp'ler) Google Chrome'u olmak üzere oluşturuldu, kullanıcıların Ethereum blok zincirinde oluşturulmuş bir dizi platforma erişmesi için kullanımı kolay bir tarayıcı. Status'ta DeFi'den kripto oyunlarına kadar 2.000'den fazla DApp'e erişilebilir.

Blockchain tarayıcısı 2017'de piyasaya sürüldü ve bir masaüstü arayüzü olarak başladı. O zamandan beri bir mesajlaşma platformu ve bir kripto cüzdanı da dahil olmak üzere bir dizi ürün üretti. Status kullanıcıları artık arkadaşlarına mesaj gönderebilir, uygulamalara göz atabilir ve kripto para birimleri gönderebilir.

Status Network Token (SNT), bu ekosisteme güç sağlamak için tasarlanmış bir yardımcı kripto para birimidir. SNT'ye sahip olarak, sahipleri bir paydaş olurlar ve ağın yönüne katkıda bulunabilirler. Beyaz kağıt şunları söyledi: " Kullanıcıların geliştirme yönünü yönlendirmesine ve ağın zaman içinde nasıl geliştiğini etkilemesine olanak tanır."

Yönetişimin yanı sıra belirteç, hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir. Örneğin, Teller ağı, SNT sahiplerinin dijital varlıklar ve kripto para birimleri için nakit alışverişi yapmalarını sağlar.

Status Coin Yorum

SNT, 2017 yazında yayına girdi ve 29 Haziran'a kadar 0,05 $ olarak fiyatlandırıldı. Yardımcı program belirteci, yılın geri kalanında bu seviyede kaldı. Ancak ertesi yılın başında bugüne kadarki en büyük rallisini gördü.

Status Network Token, 4 Ocak 2018'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,67 $'a fırladı. Bu kırılma, o zamanki yükseliş kripto piyasasıyla aynı zamana denk geldi. Aynı zamanda, masaüstü uygulamasının beta sürümünün o yılın ilerleyen saatlerinde yayına girmesine öncülük ediyordu.

Fiyat artışından sonra SNT düştü ve Şubat ayı başlarında 0,20 doların altına düştü. Token önümüzdeki ay daha da düştü ve 0.10 $ işaretinin altına oturdu.

SNT, Status Incubate adlı yeni bir programı duyurduğu için Nisan ayında hafif bir canlanma gördü. Girişim, finansman ve mentorluk yoluyla Ethereum blok zincirindeki start-up'ları desteklemek için tasarlandı. SNT, 29 Nisan'da 0.17 $'a yükseldi.

Bu rallinin yalnızca geçici olduğu kanıtlandı ve yardımcı program tokeni düşüş eğilimini sürdürdü. 13 Mart 2020'de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,006 $'a düşerek önümüzdeki iki yıl boyunca SNT'de kaldı.

SNT için yeni bir bölüm

SNT nihayet 2021'in başında yeniden tırmanmaya başladı. Bu, Status ekibinden, Ethereum istemci projesi Nimbus'un ana ağ lansmanı da dahil olmak üzere önemli kilometre taşlarını açıklayan üç aylık bir güncellemeyi takip etti.

2018'den bu yana ilk kez SNT, 10 Şubat'ta 0.10 doları aştı. Bu, bu güncellemelerin açıklanmasından iki gün sonraydı.

Yardımcı program belirteci sonraki aylarda tırmanmaya devam etti. Masaüstü beta sürümüne yapılan bir güncellemeden bir gün sonra gelen 15 Nisan'da 0.27 $ ile zirveye ulaştı. Status tweet attı: "Birçok hata düzeltmesi ve iyileştirme ile hızla gelişiyoruz ve bunu kararlı bir sürüme getirmek için yardımınıza ihtiyacımız var."

SNT, mobil uygulamasının Hermez Network ile uyumlu olduğunu açıklamasının ardından bir sonraki ay yeniden toplandı. Ancak 6 Mayıs'ta 0,21 dolarla zirve yaptıktan sonra SNT düştü ve o zamandan beri bu seviyeyi geçmedi. Haziran sonunda 0,05 doların altına düşmüştü.

Yeni Ethereum güncellemesini destekledikten ve cüzdanını iyileştirdikten sonra Eylül ayında geçici olarak 0.10 doları aşmayı başardı.

Yine de Aralık ayında 0,10 doların altına ve 2022'nin başında 0,05 doların altına inerek düşmeye devam etti.

Kısa süre önce, 8 Mart'ta Coinbase'deki listelenmesinin ardından yeniden toplanmaya başladı. 9 Mart yazı yazılırken, SNT son 24 saatte %5 artışla 0.06$'da geziniyor.

Status Coin Geleceği

Status fiyat tahminleri arasında, yardımcı program tokeninin önümüzdeki yıllarda büyüyeceğine dair bir his var. PricePrediction, bu yıl için 0,07 dolar civarında kalacağına inanıyor. SNT'nin 2025'te 0,24 dolara büyümesini ve 2029'da 1 dolarlık engeli aşmasını bekliyor. 2030 için Status fiyat tahmini ortalama 1,49 dolar.

Bu arada DigitalCoinPrice, en azından önümüzdeki on yıl için 1 doları geçebileceğini düşünmüyor. 2022 için Status fiyat tahmini yalnızca 0,08 ABD dolarına ulaşacak ve 2025 yılına kadar 0,10 ABD dolarını geçmeyeceğine işaret ediyor. 2030 yılına kadar SNT'nin 0,29 ABD Dolarına ulaşması bekleniyor.

TradingBeasts, Nisan 2022'ye kadar 0,10 ABD dolarını aşacağını düşünüyor. Ancak 2025 için Status fiyat tahminine göre önümüzdeki üç yıl içinde yalnızca 0,26 ABD dolarına yükselmesi bekleniyor.

Gov.Capital, SNT'nin “düşüş eğilimi” gösterdiğini kabul ederken, yardımcı program tokeninin “iyi bir portföy ilavesi” olduğunu söylüyor. Status jeton fiyat tahmini, SNT'nin bir yıl içinde 0,09 dolar ve beş yıl içinde 0,28 dolar değerinde olduğunu gösteriyor.

Kripto para birimlerinin ve DApp'lerin artan şekilde benimsenmesiyle, Statü için çok fazla potansiyel var. Blockchain tabanlı platformlara göz atmak için kullanımı kolay bir arayüz, büyük talep görebilir. Ancak tokeni son dört yılda fiyat rekorunu kırmak için mücadele etti ve çoğu tahmin yakın zamanda geçeceğini düşünmüyor.

1 Status (SNT) Kaç Dolar?

1 Status fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0226 USD'dır.

Canlı Status Coin fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. SNT grafiği için Finansmix.com'u ziyaret edin. Güncel Status Coin analiz ve yorumları burada!

Status Yorum

Güncel Status yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Status yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Status yükselir mi? Status düşer mi? Status ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Status Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.