Ontology ONT

Ontology

09:38:53
0,3180
% 0,8846
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)1.000.000.000 $
Piyasa Değeri286.450.129 $
24S Değişim %% 0,8846
Dolaşan Arz900.697.857 $

1 Ontology Kaç Dolar Hesapla

OntologyONT - Ontology
Dolar USD - Dolar
1 ONT =
0,3180 $

Bu ay Ontology Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Ontology Nedir? Geleceği ve Yorumları

Ont Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

Ontoloji Coin Nedir?

Singapur merkezli blockchain uzmanı Jun Li tarafından 2018'in sonlarında başlatılan Ontology'nin çoklu zincir mimarisi, işletmelere bir Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) teklifi olarak sunuluyor.

Ontology, zincirler arası protokolleri kullanarak, Ontology'nin ekosistemi üzerine inşa edilmiş özel blok zincirlerin birbirleriyle etkileşime girmesine ve işlem yapmasına izin verir.

Ontoloji, merkezi olmayan kimlik (DID) alanında lider olduğunu iddia ediyor. Ontology ID ürünü aracılığıyla Ontology, kullanıcıların kişisel veri kümelerini kontrol etmelerine izin vermek için sıfır bilgi kanıtı teknolojisini kullanır; bu, tüccarların veya diğer üçüncü tarafların hizmetlerini kullanan kişilerle (örneğin, alkol satan bir şirket) etkileşime girdiklerinde yalnızca ilgili verileri görmelerini sağlar. bir müşteriye, müşterinin gerçek yaşı söylenmeden, ürünlerini kendi yetki alanlarında satın alabilecek yaşta olduğu söylenebilir.

Ontology'nin zincirler arası yetenekleri, alacaklıların, borç alanların ve garantörlerin çok sayıda DeFi platformunda etkileşim kurmasına ve likidite havuzları oluşturmasına olanak tanıyan kendi merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Wing'de konuşlandırılır.

Ontology, şimdiye kadar ılımlı bir alım görmüş olsa da, hırsları büyüktür. DID uzmanlığının yanı sıra son derece yüksek verim ile Ontology, lojistik ve finansal hizmetler sektörlerine girmeyi umuyor ve önümüzdeki metaverse ekonomisinde önemli bir oyuncu olma niyetini açıkladı.

Ontology'nin tüm temel özelliklerini ve kalabalığın arasından nasıl sıyrılmayı istediğini öğrenmek istiyorsanız, kapsamlı kılavuzumuza gidin . Ontology kripto fiyat tahmini için okumaya devam edin.

Anahtar ONT belirteçleri

Son zamanlarda ONT'nin işlem fiyatı 0,691 dolardı. 875.249 milyon dolaşım arzı ile ONT'nin 589.7 milyon dolarlık piyasa değeri, onu kripto listelerinde 121 numaraya yerleştiriyor. Şu anda enflasyonist olan ONT, maksimum bir milyar dolaşım arzının %87,5'inde.

Ontology, bir ilk madeni para teklifi (ICO) gerçekleştirmeyi seçti. Bunun yerine, ONT, Neo blok zincirindeki (başlangıçta Ontology'nin oluşturulduğu) mevcut kullanıcılara havadan bırakıldı.

Ontoloji, bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs yöntemi kullanır. Ancak, ONT ödülleri dağıtmak için kullanılmaz. ONT'nin dağıtımı, lansman sırasında önceden belirlenmiştir ve bir hak kazanma süresine tabidir. Tüm ONT'nin dörtte birinden biraz fazlası (%28) ortaklar ve ortak inşaatçılar için ayrılmıştır ve birkaç yıl boyunca kazanılırken, çekirdek geliştiricilerin %15'lik arzının dört yıllık bir hak kazanma süresi vardır.

ONT, Ontology ekosistemindeki birincil varlık ve değer deposu iken, ikinci bir kripto para birimi olan Ontology Gas (ONG), uygulama içi işlemler ve stake ödülleri için kullanılır.

70.19 milyon$'lık son günlük işlem, piyasa değerinin %0.113'üne ulaştı.

Ontoloji Coin Grafik performansı

ONT oldukça değişken bir madeni paradır. 2021 boyunca tanık olduğumuz birçok kripto trendini, yani fiyatının 2,95 dolara kadar çıktığını gören yılın başlarındaki yükselişi ve ardından gelen düzeltmeyi takip etti.

Daha yakın zamanda, ONT 4 Aralık'ta %16'lık bir düşüş yaşadı ve o zamandan beri düşüş trendinde. Tüccarlar, hem psikolojik bir nokta hem de daha önce reddedildiğini gördüğümüz 0,60 $ fiyat noktasına dikkat etmek isteyeceklerdir. Bu destek hattı önümüzdeki haftalarda test edilebilir.

Tırmanmaya başlarsa, 10 Kasım'da en son düşüş eğilimi gösteren direnç gördüğümüz yer olan 0,786 dolarlık bir ONT fiyat tahmini tahmin edebiliriz.

36.24'lük bir göreceli güç endeksi (RSI) okuması, biraz fazla satıldığında ONT'nin oldukça doğru bir şekilde fiyatlandırıldığını gösterir.

Hareketli ortalama (MA) çizgilerini gündeme getirdiğimizde, 19 Kasım'da düşüş eğilimi ve 21 günlük çizginin daha da altında dokuz günlük MA trendleri olarak genişleyen boşluk gözlemleyebiliriz. Bu, devam eden bir düşüş trendinin göstergesidir.

Ontoloji Coin Geleceği

Digitalcoin'de , 2022 için Ontology fiyat tahmini 1,18 dolar iken, 2025 için Ontology fiyat tahmini 2,03 dolar. Bu tahminler sırasıyla %70 ve %193'lük bir artışa tekabül etmektedir. Kullanılan metrikleri sayarsak, 13 puan bir satış stratejisine, altı puan bir satın alma stratejisine ve yedi puan tarafsızdır.

Daha uzun bir bakış açısıyla, PricePrediction'da 2030 için Ontology fiyat tahmini şu anda 23.44 dolardır. 2022 fiyat hedefi Digitalcoin ile eşleşirken, 2025 ONT fiyat tahmini 3.53 dolardan daha yüksek.

Trading Beasts'teki Ontology fiyat tahmini tahmincileri , madeni paranın mevcut ticaret değerinden yaklaşık %65 daha fazla olan 2022'de 1,14 $'lık bir üst sınıra sahiptir.

Son olarak, CryptoNewsZ'nin Ontology madeni para fiyat tahmini, 2025 için 3 ila 5 dolar arasında bir fiyat aralığı hedefliyor. Daha kısa vadede, 2023 için mütevazı projeksiyonlar 2 ila 2,80 dolar arasında değişiyor.

Dijital tahmincilerin tahminlerini belirlemek için algoritmalar kullandığını unutmayın. Bir rehber olarak faydalı olsalar da, gerçek finansal tavsiye olarak kabul edilmemelidirler.

1 Ontology (ONT) Kaç Dolar?

1 Ontology fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,3180 USD'dır.

Ont Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Son Dakika Haberleri. Ont Coin Geleceği Ne Olacak?

Ontology Yorum

Güncel Ontology yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Ontology yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Ontology yükselir mi? Ontology düşer mi? Ontology ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Ontology Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.