NEO NEO

NEO

18:58:25
9,0966
% -0,0221
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

8,8223 - 9,1490

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)100.000.000 $
Piyasa Değeri641.661.410 $
24S Değişim %% -0,0221
Dolaşan Arz70.538.831 $

1 NEO Kaç Dolar Hesapla

NEONEO - NEO
Dolar USD - Dolar
1 NEO =
9,0966 $

Bu ay NEO Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
NEO Nedir? Geleceği ve Yorumları

Neo Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

NEO Coin Nedir?

Kripto para piyasası, Bitcoin, Ethereum ve Stellar gibi kripto para birimleri ile doludur ve yatırımcıları cezbetmek için birçok avantaja sahiptir. Bununla birlikte, tüm bu dijital varlıklarla ilgili erişilebilirlik, şeffaflık ve devasa işlem ücretleri konusunda hala bir zorluk vardı. Merkezi olmayan finansın (DeFi) kasabanın konuşması haline gelmesiyle, algoritmalar ve bilim destekli kripto para birimleri blok zinciri dünyasına hükmediyor gibi görünüyor. Neo fiyat tahminine geçmeden önce, Neo'nun bazı benzersiz özelliklerine bir göz atalım.

2014 yılında Çin'in ilk NEO'su olan ANT olarak kurulan yerli para 2017'de yeniden markalandı. Da HongFei ve Erik Zhang'ın açık kaynaklı blok zinciri platformu, bu Kanıt Kanıtı ve akıllı sözleşme protokolü tarafından benimsenen zorluk, mevcut dünyayı dönüştürüyor Dijitalleştirilmiş varlıkları yayınlamak ve yönetmek için blockchain teknolojisini ve akıllı sözleşmeleri kullanarak ekonomik ortamı “akıllı bir ekonomiye” dönüştürmek.

Blockchain algoritması, bu kripto para biriminin merkez aşamasıdır ve finansal hizmetler, uygulamalar, oyunlar gibi tüm pazar işlemleri için NEO'yu kullanır ve platformda oluşturulabilir.

Yukarıda açıklandığı gibi, NEO, geliştiricilerin belirli koşullar altında atamaları otomatik olarak uygulayan akıllı sözleşmeler formüle etmelerini ve üzerinde çalışmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir dijital para birimidir.

Geliştirme ve evrim stratejilerinin çeşitli aşamalarından geçen NEO, daha iyi kullanılabilirlik, güvenlik, işlevsellik ve merkeziyetçilik sağlamak için protokolü sürekli olarak yükseltme planına bağlı kaldı.

NEO topluluğunun madeni para için vizyonu uzun ve sağlam duruyor. Teknolojik ve işlevsel eko-uzayda ayak izleri bırakan NEO kripto para birimi, umut ve rahatlığı besleyerek dünya çapındaki kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. NEO'nun fiyatını nesnel olarak yöneten yukarıdan başka faktörler vardır , yani. Arz ve talebin çelişkili ilişkisinin asırlık bir olgusu olan arz ve talep ilişkisi NEO için çalışıyor.

Neo: Neo Lab'de Sıcak Yemek Nedir?

Neo, halka açık blok zinciri N3'ün üçüncü versiyonunu piyasaya sürdü. Daha iyi bir zamanlama olamazdı, özellikle Ethereum nefes almak için sıkı bir şekilde savaşırken. Platformda iyi dengelenmiş NEO, gaz ücretlerini 100 kat azaltırken ağdaki işlem hızını 1000 TPS'den 5000 TPS'ye yükseltecek. NEO ağının bu sürümü aynı zamanda Oracle entegrasyonuna ve merkezi olmayan bir dosya depolama çözümüne de odaklanacak.

Neo Fiyat Tahmini ve Teknik Analiz: Uzman Astroloji

NEO madeni para başlangıç ​​aşamasındayken, ticaret için kitleler ile pek kabul görmedi; NEO'nun bu güveni inşa etmesi ve ona doğru çalışması zaman aldı. Kuşkusuz, önde gelen kripto para birimlerinden biri olarak ortaya çıktı ve daha sonra fiyatı geçen yıla göre yüksek. Bununla birlikte, 2021 ortalarından sonra NEO fiyatı , büyük satışlar nedeniyle keskin bir düşüşle karşı karşıya kaldı.

NEO Coin Geleceği

İşte NEO'nun muazzam bir potansiyele sahip olduğunu düşünen ve yatırımcıları, aşağıdaki NEO tahminine dayalı olarak bu dijital varlık için aşağıdaki gibi satın almak veya satmak için yatırım tavsiyesi gibi parlak tavsiyeler vermeye teşvik eden birçok kripto uzmanı:

NEO madeni para fiyat tahminimize dayanarak, uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2027 için fiyat tahmini 129.502 dolar. 5 yıllık bir yatırımla gelirin +%538.57 civarında olması bekleniyor.

Kaynak: Wallet Investor

NEO şu anda gerçek dünyayı yönetiyor ve geçen yılki en büyük kripto varlıklarından birine ulaştı ve performans önümüzdeki beş yılda da tamamen korunabilir. Coinswitch tarafından tahmin edilen NEO madeni para fiyat tahminine göre, NEO fiyatı 2025 yılına kadar 533 dolara ulaşabilir.

Kaynak: CoinSwitch

NEO fiyat tahmini tarafından yapılan NEO tahminlerine göre, madalyonun fiyatının 2025'in sonunda 296,31 dolar civarında olması bekleniyor.

Kaynak: Digital Coin Price

Ekonomi tahmin ajansı tarafından yapılan NEO tahminlerine göre, madalyonun fiyatının düzeltilmesi ve 2022'nin sonunda 8,46 dolar civarında kayması bekleniyor.

Kaynak: Long forecast

GOV CAPITAL tarafından yürütülen NEO tahmini , madeni paranın 2022'nin sonunda 35.76 dolar civarında olacağını belirtiyor.

Kaynak: GOV Capital

NEO tahminine göre kripto paranın fiyatının 2025 başında 50$'a ulaşması bekleniyor. NEO tahminine göre beklenen maksimum fiyat 53,62 dolar, 2025 için minimum fiyat 36 dolar. 2022 sonu için NEO fiyat tahmini ise şöyle: 18.85 dolar civarında.

Kaynka: Trading Beasts

NEO önümüzdeki beş yıl içinde büyümeyi yansıtmayı başarırsa, NEO tokenleri kesinlikle mevcut değerin 10-100 katı olacaktır. NEO tahminine göre , öngörülebilir gelecek için gerçekçi NEO fiyatı , mevcut fiyatı ile tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 100$ arasında bir yerde.

Kaynak: Captain altcoin

NEO Fiyat Tahmini 2022

140$'ı gördükten sonra, NEO geçen yıl önemli bir düşüş yaşadı ve geçen Temmuz'da 25$'lık desteğine düştü. Ondan sonra yeniden ivme kazandı ve 66 dolara ulaştı ancak daha sonra yükselişini sürdüremedi ve geçen haftaya kadar sürekli düşüş kaydetti. 16 dolarlık bir destek seviyesini aştıktan sonra, kripto para fiyat toparlanmasını başlatmayı başardı. 2022 için NEO fiyat tahmininin iyimser olduğu cari yıl için projeksiyon var .

NEO/USD'nin trend modelini takiben, NEO fiyatının da önemli bir fiyat toparlanması kaydedebileceği açıktır. Sıralı zirveler ve dipler serisini perspektifte tutarak, 2022 NEO fiyat artışı, kısa vadede 2022'de 30 $ işaretine dokunan gerileyen Pandemi senaryosu arasında olumlu bir eğilim gösteriyor. Aynı yükseliş eğilimine paralel olarak, 2022 için NEO tahmininin iyimser olduğuna dair tahminler var.

NEO Fiyat Tahmini 2023

Daha kısa ve daha uzun fiyat trendlerini inceleyerek ilerleyen NEO değeri, normalde birkaç yılda bir yolundan çıkıyor. Bu nedenle, ileriye dönük olarak, 2023 yılının sonunun, özellikle de rakiplerin sıcaklığı yakalaması veya ticarette saklambaç oynayan pazarlar nedeniyle, NEO için tırmanış için o kadar iyi olmayabilir. Piyasa iniş çıkışlarına rağmen NEO fiyat tahmininin çok büyük bir etkisi yok gibi görünüyor. 2023'e kadar Neo fiyatı, ortalama 32 $ fiyat seviyesi ile maksimum 35 $ fiyat seviyesinde işlem görebilir.

NEO Fiyat Tahmini 2024

Ağızları açık bırakacak bir ihtimalin bulunmadığını ve kripto para piyasasına boğaların yön vereceğini belirten NEO kripto para piyasasının 40$'a sabitlenmiş bir fiyat performansı ile piyasaya hakim olması bir kez daha bekleniyor. Maksimum fiyat 42$'a, minimum fiyat ise 30$'a çıkacaktı. Bu, NEO'nun yalnızca sürdürmekle kalmayıp, önümüzdeki gelecekte olumsuz koşullarda bile istikrarlı bir şekilde büyüme potansiyeline sahip olduğunu ve böylece tüccarların ve yatırımcıların para kaybetme korkusu olmayacağını gösteriyor.

NEO Fiyat Tahmini 2025

NEO'nun fiyatının kesinlikle 55 doları geçeceği tahmin edildiğinden, bu yıl referans yılı olarak işaretlenebilir . Kitlesel kabul ve teknik analize dayalı olarak NEO madeni paranın 2025 yılına kadar daha önce hiç olmadığı kadar bir artışla 45 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Maksimum fiyat seviyesi 48$'a ve minimum fiyat 37$'a kadar çıkabilir. Diğer uzun vadeli kripto fiyat tahminlerimizi burada kripto tahmininde alın.

NEO Fiyat Tahminleri 2026

2026 yılı, yalnızca NEO için değil, kripto para birimleri ve fiat dahil olmak üzere çoğu para birimi için oyunun kurallarını değiştirecek. Pandemi ışığında dünya ekonomileri büyük ölçüde takla attı. Ancak 2026 yılı NEO için çok şey getirecek. Madeni para momentumunu ileriye ve yukarıya doğru korudu. 2026'da ortalama NEO fiyatı 45 dolar civarında seyrediyor olabilir.

NEO tahminine göre maksimum fiyat 55$'a, minimum fiyat seviyesi ise 42$'a kadar çıkabilir. Piyasa hissiyatı, gelecekteki fiyat için NEO tahmininin yükseliş yaklaşımı gösterebileceğini gösteriyor. 

1 NEO (NEO) Kaç Dolar?

1 NEO fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 9,0966 USD'dır.

Neo Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Son Dakika Haberleri. Neo Coin Ne Zaman Çıktı?

NEO Yorum

Güncel NEO yorumları ile siz de diğer üyelerimizin NEO yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. NEO yükselir mi? NEO düşer mi? NEO ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık NEO Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.