UNUS SED LEO Token LEO

UNUS SED LEO Token

10:13:23
5,8843
% -0,5808
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri5.451.269.252 $
24S Değişim %% -0,5808
Dolaşan Arz926.408.965 $

1 UNUS SED LEO Token Kaç Dolar Hesapla

UNUS SED LEO TokenLEO - UNUS SED LEO Token
Dolar USD - Dolar
1 LEO =
5,8843 $

Bu ay UNUS SED LEO Token Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
UNUS SED LEO Token Nedir? Geleceği ve Yorumları

Leo Coin Nedir? Grafik, Yorum, Geleceği ve Ne Kadar?

Bu, UNUS SED LEO 2022 fiyat tahmini makalesi teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, UNUS SED LEO fiyat analizi ve tahminimize neden ulaştığımızın temel kesişimlerini göreceksiniz.

CoinMarketCap'e göre kripto para piyasası istikrarlı bir şekilde büyüyor ve tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa kapitalizasyonunun 1.885 trilyon dolara yaklaşmasıyla ivme kazanıyor. LEO'nun fiyatı son 1 yılda %174'ün üzerinde arttı.

Bu UNUS SED LEO fiyat analizi ve fiyat tahmininde, LEO'nun performansına ve 2022'nin sonunda 10 dolara ulaşıp ulaşmayacağına bakıyoruz. Ama ondan önce, UNUS SED LEO'ya (LEO) bakalım. ?

LEO Coin Nedir?

UNUS SED LEO, iFinex ekosisteminde kullanılan bir yardımcı program belirtecidir. Alışılmadık isim, Ezop'un masallarından birinden Latince bir alıntıya dayanmaktadır. Token yakma mekanizması, iFinex'in piyasadan UNUS SED LEO'yu aylık olarak geri satın almaya kararlı olduğu anlamına gelir. Satın alınan ve yakılan miktar, iFinex tarafından elde edilen gelirlerin en az %27'sine eşittir ve tokenler de piyasa fiyatından satın alınır.

UNUS SED LEO, ödemelerini işleyen Crypto Capital'in fonlarının bir kısmının hükümet tarafından ele geçirildiğini gördükten sonra iFinex tarafından kuruldu. IFinex, bu fonları geri almanın mümkün olmayabileceği konusunda uyaran Bitfinex'in ana şirketidir . Mali açığı kapatmak için LEO jetonunu başlatmaya karar verdi.

UNUS SED LEO için Mevcut Piyasa Durumu

Bu yazı yazılırken, UNUS SED LEO fiyatı, 24 saatlik 6.800.194$ işlem hacmi ve %0.47 düşüş ile 5.97$'dır.

Mevcut dolaşımdaki LEO arzı 953.954.130.00 LEO'dur. LEO için önemli kripto borsalarından bazıları Bitfinex, FTX, Gate.io, Digifinex, Probit Global ve diğerleridir.

Artık UNUS SED LEO'nun (LEO) piyasadaki mevcut durumunu gördükten sonra LEO'nun fiyat analizine bakalım.

UNUS SED LEO Fiyat Analizi 2022

UNUS SED LEO (LEO), CoinMarketCap'e göre kripto para birimlerinin piyasa kapitalizasyonunda 28. sırada. Son 7 günde %3.9 arttı.

Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, dijital para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu LEO fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. LEO/USDT için Keltner Kanalı sinyallerinden, fiyatın konsolidasyona girmiş gibi görünse de, kanalın ilk yarısında fiyatın neredeyse alttan kırılması nedeniyle UNUS SED LEO'nun fiyatının bazı günlerde yükselişe geçebileceğini çıkarabiliriz. Bununla birlikte, uzun vadede, Bitcoin ve Ethereum gibi en iyi kripto para birimleri son zamanlardaki yükseliş eğiliminden dolayı düşüşe geçtiğinden, fiyat yükselişe geçebilir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. 1 Günlük grafiğin RSI değeri 54.60'tır. Bu, UNUS SED LEO'nun (LEO) RSI'si 50 ile 70 arasında olduğu için güçlü bir eğilim gösterdiğini gösteriyor. Bu değer, yatırımcılar kendilerini alıcılara veya satıcılara yeniden konumlandırırsa, bir yükseliş veya düşüş eğilimini tetikleyebilir.

Yukarıdaki tablodan 200-MA, 100-MA'nın altındadır, bu da uzun vadeli yatırımcıların kazanacağı anlamına gelir. Ancak, iki hareketli ortalama arasındaki farkın geniş olması ve her iki hareketli ortalamanın da yeni oluşan mum çubuklarının altında olması nedeniyle, kripto paranın fiyatı yakında düşebilir.

Leo Coin Yorum

Aşağıdaki tablo, LEO'nun son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, UNUS SED LEO boğalarla birlikte çalışabilir, 6.29 $ direnç1 seviyesini geçebilir ve 2022 yükseliş sinyali olan direnç2 seviyesinde 7.07 $'a tırmanabilir.

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve UNUS SED LEO'yu (LEO) yükseliş pozisyonundan alabilir. Daha basit bir ifadeyle, LEO'nun fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 2,49 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli UNUS SED LEO) 2022 fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Bu yıl CoinMarketCap'e göre mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) yaklaşık 4,99 dolardan geçme olasılığı düşük. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

UNUS SED LEO Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, UNUS SED LEO, 2022'nin sonunda 7.07 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022'nin ilk yarısı 6.29 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 10 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

UNUS SED LEO Fiyat Tahmini 2023

UNUS SED LEO'nun (LEO) fiyatı 20$'a ulaşsa da çok yüksek seviyelere çıkabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi LEO psikolojik direnç seviyesini geçerse.

UNUS SED LEO Fiyat Tahmini 2024

UNUS SED LEO'nun (LEO) fiyatı çok yüksek seviyelere çıkabilir, ancak 50$'a ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi LEO psikolojik direnç seviyesini geçerse.

UNUS SED LEO Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde LEO fiyatları 80 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak UNUS SED LEO için çok zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, LEO'nun tahmine göre önümüzdeki dört yıl içinde yakında yeni bir ATH'ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

UNUS SED LEO Fiyat Tahmini 2026

En son güncellemeler, gelişmeler, UNUS SED LEO fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında LEO'nun fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip yaklaşık 100 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

1 UNUS SED LEO Token (LEO) Kaç Dolar?

1 UNUS SED LEO Token fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 5,8843 USD'dır.

Leo Coin Nedir? Grafik, Yorum, Geleceği ve Ne Kadar? Son Dakika Leo Coin Haberleri.

UNUS SED LEO Token Yorum

Güncel UNUS SED LEO Token yorumları ile siz de diğer üyelerimizin UNUS SED LEO Token yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. UNUS SED LEO Token yükselir mi? UNUS SED LEO Token düşer mi? UNUS SED LEO Token ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık UNUS SED LEO Token Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.