ICON ICX

ICON

11:57:25
0,1504
% 0,1642
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri150.923.853 $
24S Değişim %% 0,1642
Dolaşan Arz1.003.226.843 $

1 ICON Kaç Dolar Hesapla

ICONICX - ICON
Dolar USD - Dolar
1 ICX =
0,1504 $

Bu ay ICON Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
ICON Nedir? Geleceği ve Yorumları

ICON Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

ICON Ağı ve ilişkili ICX madeni parası, özellikle kendi Güney Kore'de dalgalanıyor. Son zamanlarda fiyattaki bazı iniş çıkışlardan sonra gelecekte ne olacak? Simge fiyat tahmini nedir ? Hadi bir bakalım.

ICX ICON Coin Nedir?

ICX madeni parası, insanların ağ ile birlikte kendi blok zincirlerini ve kripto para birimlerini kurmalarına izin veren bir sistem olan ICON Ağının yerel tokenidir.

Güney Koreli şirket ICONLOOP tarafından oluşturulan ICON Ağı, aynı zamanda merkezi olmayan bir borsaya (DEX) sahiptir ve bazı büyük şirketler ve devlet daireleri ile ortaklıklar duyurdu ve blok zinciri, Jeju Adası'ndaki bir Covid-19 izleme sisteminin temeli olarak hizmet ediyor.

Icon Coin teknik incelemesinden

Teknik incelemeye göre, ICON projesinin vizyonu şudur: “Toplulukların anlamını yeniden tanımlayarak ve bu tür toplulukları birbirine bağlayarak yeni bir dünya yaratarak yeni ademi merkeziyetçilik çağını başlatmak. Bugün topluluklar, genel olarak… sosyal ve politik işlevlerle tanımlanır ve dünya ulusları tarafından belirlenen ekonomik sınırlarla sınırlıdır.”

Teknik inceleme şöyle devam ediyor: “ICON aracılığıyla topluluklar, geleneksel ekonomik sistemin ötesine geçebilir ve geleneksel ekonomik sistemin dışına çıkabilir ve diğer topluluklarla sürtünmesiz değer alışverişini teşvik edebilir ve sonuçta toplumun maksimum toplam faydasına neden olabilir. ICON, gerçek dünyayla sınırlı değil, doğrudan kripto dünyasıyla bağlantı kurup iletişim kurarak, sınırsız ölçeklenebilen en sağlam ağı yaratıyor.”

ICON kripto fiyat tahminine bakmadan önce, ICX fiyat geçmişine bir göz atalım. Geçmiş performansın gelecekteki sonuçların bir göstergesi olmadığını belirtmemiz gerekiyor, ancak madalyonun geçmişte ne yaptığını bilmek ICX fiyat tahminine bir miktar bağlam verebilir.

ICON Coin Yorum

ICON kripto para birimi, ilk madeni para teklifinde 42.75 milyon dolar topladıktan bir ay kadar sonra, Ekim 2017'de açık piyasaya çıktı. O yıl 29 Ekim'de 0,4559 dolar değerindeydi, ancak madeni para 2017'nin sonlarında ve 2018'in başlarındaki kripto para birimi patlamasına yakalandığı için fiyatı kısa sürede yükseldi. Kasım başında dolar bariyerini kırdı ve yükselmeye devam etti. Madeni para tarihindeki bu erken dönemin zirvesi, 9 Ocak 2018'de, ICX'in hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 12.64 $'ı vurduğu zaman geldi.

Token daha sonra düşüşe geçti ve o yılın Ağustos ayında 1$'ın altına düştü ve Şubat 2021'e kadar burada kaldı. O zamana kadar kripto para piyasası ciddi bir yükseliş döneminden geçiyordu ve ICX kendini aksiyona kaptırmıştı. Kripto için kritik tarih, iki buçuk yılda ilk kez doları kırdığı 1,38 dolarlık gün içi en yüksek seviyesi olan 10 Şubat 2021 idi. Bu, madeni paranın neredeyse iki katına çıktığı bir ayda oldu.

Büyüme, tekrar ikiye katlandığı Mart ayına kadar devam etti. Bu tür bir faaliyet, birçok insanın ICON jeton fiyat tahminini değiştirmesine neden oldu. Ancak Nisan ayı, Mart ayının sonundan itibaren %16'dan fazla kapandıktan sonra tahminlerini revize ettiklerini gördü.

Mayıs 2021, 2 dolarlık alanın en üst ucunda faaliyet gösteren madeni para ile yeterince iyi başladı, ancak kısa süre sonra düştü ve 19 Mayıs'ta büyük kripto günü çöküşünün gün içi en yüksek 1,96 dolardan düştüğünü gördüğünde zaten 2 doların altında çalışıyordu. 0,8699$'a düştü ve değerinin yarısından fazlasını kaybetti.

Madeni para hafifçe toparlanırken, hala çarpışmadan öncekinden daha düşüktü. Haziran ve Temmuz, ICX'in durgunluk içinde olduğunu gördü, düşüş piyasası doların altında sürekli bir koşuyu tetikledi, ancak hem Icon hem de kripto para piyasası bir bütün olarak Ağustos 2021'de bir canlanma gördü ve ICX ayı 1,33 dolardan kapattı.

Eylül 2021, %15'lik bir artışla olumlu bir aydı ve madeni paranın fiyatı 2 dolarlık bariyeri kırıp ayı %50'den fazla kapattığı için Ekim daha da iyiydi.

Kasım ayında, ay boyunca neredeyse dörtte bir oranında gerileyerek bir miktar geri çekildi ve kötü ticaret koşulları, 14 Aralık 2021 öğleden sonra itibariyle, yaklaşık 1,15 $ seviyesinde işlem gördüğü anlamına geliyordu. Bu noktada, yaklaşık 775 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve bu metriğe göre 101. en büyük kripto para oldu. 

Madeni para 1 Ocak 2022'de 1,22 dolardan açıldı ve Şubat ayının sonuna kadar genel bir düşüş eğilimi yaşadı ve ayı 0,70 dolardan kapattı. Ancak, 10 Mart 2022'de ICX, Yoon Suk-yeol'un Güney Kore cumhurbaşkanlığı seçimlerinin galibi olarak ilan edilmesinin ardından bir önceki günün kapanışından yükseldi ve 52 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı. Yoon, kripto endüstrisini kuralsızlaştırmaya ve genç seçmenleri kazanmak için kripto dostu önlemler getirmeye söz verdi ve kripto para 0,82 dolar civarında işlem görüyordu. 

2 Nisan 2022'ye kadar token, birkaç haftanın en yüksek seviyesi olan 1,11 dolardan işlem görüyordu. Kripto borsası OKCoin'deki ICX listesinin ardından, 12 Nisan'dan itibaren "kripto varlık için para yatırma, çekme ve alım satım işlemleri canlı" ve "19 Nisan itibariyle Hızlı Satın Al'da mevcut". Bununla birlikte, madeni para, kısa zirveden bu yana dik bir düşüşe devam etti ve 18 Haziran'da 0.23 $'a düştü. 24 Haziran itibariyle ve yazı yazılırken, token 0.30 dolar civarında işlem görüyor. 

DigitalCoinPrice tarafından yayınlanan 26 teknik göstergeden oluşan bir panele göre, 10 gösterge satış (çoğunlukla SMA'lar ve EMA'lar), 10'u nötr veya tutma pozisyonu, (MACD, RSI vb.) ve dördü (Gövde Hareketli Ortalama ve VWMA, vb.) ).

Tüm bunlar yapıldıktan ve toz haline getirildikten sonra, bazı insanların ICX fiyat tahminlerinin ne olduğunu söylediğine bir göz atalım. Bu aşamada özellikle uzun vadeli tahminlerin çok sık yanlış olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca birçok uzun vadeli kripto fiyat tahmini, her an değişebilen algoritmalar kullanılarak yapılmaktadır. 

ICON Coin Geleceği

CryptoNewsZ , madalyonun değerinin artması gerektiğini söylüyor. Web sitesinde şöyle yazıyor: “2022 için ICON fiyat tahminimize göre, beklenen en yüksek ICX/USD fiyatı 1,11 dolar civarında olacak.”

WalletInvestor , 2022 için daha da az iyimser bir ICX fiyat tahmini vererek, tokenin 12 ay içinde 0,03 dolara düşeceğini ve bunun “uzun vadeli kötü bir yatırım” olduğunu belirtiyor.

Bu arada Changelly, 2022'de ortalama 3,11 dolar, 2023'te 4,77  dolar ve o zamandan sonra yılda 6,56 dolar değerinde olacağını söyleyen bir ICX fiyat tahminine sahip. 2025  için Simge fiyat tahmini 9,67 ABD  dolarıdır ve sitenin  2030 için Simge fiyat tahmini 53,16 ABD dolarıdır.

Son olarak, Gov.Capital, ICON'un kripto para biriminin fiyatının düşüş eğiliminde devam edeceğini ve Ocak 2023'ten sonra hiçbir veri sağlanmadığını söyledi.

Son düşünceler :

  • ICON Network, adını çeşitli işletmeler ve kamu kurumları ile birlikte faaliyete geçirmiş olsa da, benzer fırsatlar sunan birkaç blok zinciri ağı vardır. Şu anda daha büyük olanlardan biri gibi görünse de, diğer sistemlerin gelip onu geçmesi için hala zaman var.
  • İkincisi, ICON kullanan bir DEX olmasına rağmen, DEX'ler genellikle kripto acemileri düşünülerek tasarlanmamıştır, bu nedenle alım, neredeyse kesinlikle kripto konusunda uzmanlığa sahip ve büyük olasılıkla blok zincirlerinden birine ilgi duyan kişilerle sınırlı olacaktır. ağdan çıkıyor.
  • Bu, ne sistemin, ne kripto paranın ne de DEX'in çiçek açıp gelişemeyeceği anlamına gelmez, ancak Icon fiyat tahmininden bağımsız olarak gelecekte hem ICON hem de ICX ile karşılaşabilecek potansiyel sorunlara işaret ediyoruz. 

1 ICON (ICX) Kaç Dolar?

1 ICON fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,1504 USD'dır.

Canlı ICON grafiği ve yorumları geçmiş verileri ile burada. Canlı ICX fiyatı için bizi takip edin ve ICON piyasa değerine hemen erişin.

ICON Yorum

Güncel ICON yorumları ile siz de diğer üyelerimizin ICON yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. ICON yükselir mi? ICON düşer mi? ICON ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık ICON Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.