Huobi Token HT

Huobi Token

12:45:55
0,5229
% -0,6808
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)500.000.000 $
Piyasa Değeri84.837.296 $
24S Değişim %% -0,6808
Dolaşan Arz162.233.844 $

1 Huobi Token Kaç Dolar Hesapla

Huobi TokenHT - Huobi Token
Dolar USD - Dolar
1 HT =
0,5229 $

Bu ay Huobi Token Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Huobi Token Nedir? Geleceği ve Yorumları

Huobi Token Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

Bazı kripto borsaları arasında kendi tokenlerini serbest bırakma eğilimi var ve bunlar yatırımcıları çekmeye başlıyor. Örneğin Binance'in BNB belirteci şu anda ilk on kripto para biriminde bir yer işgal ediyor.

Huobi'nin HT'si o kadar şanslı olmadı ama alıcıların ilgisini çekti. Kullanıcılar, Huobi Token'a yatırım yaparak, özel listelemeler ve daha düşük işlem ücretleri dahil olmak üzere çok sayıda avantaja erişim elde eder.

Dışarıdan, HT'nin özel teklifleri çok çekici görünüyor. Ancak Huobi fiyat tahminleri, tokenin büyümeye devam etmesi için bunun yeterli olduğunu düşünüyor mu?

Huobi Token (HT) nedir?

Leon Li, 2011'de Bitcoin'i savunan erken bir Bitcoin destekçisiydi. İki yıl sonra, 2013'te Huobi Group adında bir dijital varlık sağlayıcısı kurmaya karar verdi. O zamandan beri, Huobi borsası Hong Kong'da halka açık bir şirket haline geldi ve bu alandaki pazar liderlerinden biri.

2018'de Huobi Grubu, Huobi Token (HT) adı verilen kendi faydalı tokenini piyasaya sürmeye karar verdi. HT'nin borsada birden fazla işlevi vardır, işlem ücretlerini azaltmak, önemli kararları oylamak ve yeni jetonlar için sipariş vermek için kullanılabilir.

HT, Binance'in yerel tokeni ile aynı dönemde piyasaya sürüldü. Rakibinin aksine HT, piyasa değerine göre ilk on kripto para birimine girmedi. Ancak, HT geçen yıl içinde kendine geldi. Yardımcı program jetonu 2022'de roket atabilir ve BNB ile rekabet edebilir mi?

Huboi Token'ın fiyat geçmişi

CoinMarketCap'e göre Huobi'nin hizmet tokeni 3 Şubat 2018'de 1,49 dolardan piyasaya sürüldü ve ilk rallisinden çok önce değildi. HT, token için bir promosyon etkinliğinin açıklanmasının ardından 14 Şubat'ta 2,83$'lık zirveye tırmanmıştı. Huobi Token sahipleri, tokeni önümüzdeki 24 saat içinde takas ederlerse 6.666 HT kazanabilirler.

HT, Mart 2018'de 2 doların altında düzeltildi ancak 1 doların üzerinde kalmayı başardı. Fiyat Mayıs ayında tekrar yükseldi ve önemli bir psikolojik engeli aştı. 15 Mayıs'ta Huobi, HT sahiplerine 10 milyon Promosyon Zinciri jetonunun verileceği bir airdrop etkinliğini duyurdu. 18 Mayıs'a kadar, Huobi Token 5 doları aştı ve ertesi gün 5.47 dolara ulaştı.

Huobi ivmeyi sürdürdü ve Haziran ayında finansal protokoller için halka açık bir zincir olan Huobi Chain Project'i duyurdu. Zincir topluluk tarafından inşa edilecekti ve insanlar katılımları için HT ile ödüllendirilecekti. Houbi Token'ın fiyatı, zincirin açıklandığı 6 Haziran'da 6.10 dolara ulaştı.

HT bu fiyatı sürdüremedi ve ay sonunda 4 doların altına düştü. Bu düzeltme, önümüzdeki 18 ay boyunca jetonu rahatsız eden bir çökmeye dönüştü. Ocak 2019 itibariyle, Huobi Token lansman fiyatının altına düştü ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,89 dolara düştü.

Fiyat Canlanması

Platform, Huobi Prime adlı yeni bir hizmeti duyurduğunda Mart 2019'da HT için yeniden umutlu görünmeye başladı. Bu, yatırımcıların HT harcayarak herkesten önce satın alabilecekleri yeni blok zinciri varlıklarını listeler. Token, 9 Ağustos'ta 5.25$ 'lık bir zirve ile sonuçlanan duyurudan sonra bile yükselmeye devam etti .

Yılın geri kalanında, yüksek değerlemeyi sürdüremediği için kamu hizmeti tokeni düştü. Eylül'de 5 doların altına ve Ekim'de 4 doların altına düştü. Aralık sonunda HT 2$ civarında işlem görüyordu.

HT'nin ağdaki tek yardımcı program tokeni olduğu Huobi Chain test ağının başlatılmasından sonra Şubat 2020'de tekrar toplanmaya başladı. Ayrıca, ana ağın ne zaman yayına girdiğine ilişkin HT olaylarını da ortaya çıkardı. HT ay sonuna kadar 4 doları geçmeyi başardı. Bununla birlikte, Huobi tokeni 2020'de fazla ilerleme kaydetmedi ve 4 ile 5 dolar arasında kaldı.

Huobi Token nihayet 2021'in başında 5 dolarlık bariyerin çok üstüne sıçradığında başka bir büyük çıkış gördü. Fiyat artışını tetikleyen birkaç faktör vardı. Huobi, yeni kripto kredileri özelliği için bir tanıtım etkinliği düzenledi, Heco adında bir eko-zincir başlattı ve daha geniş kripto piyasası yükselişteydi.

HT fiyatı Şubat başında 10 doların altındaydı ancak ayın ilk üç haftasında 25 dolara fırladı. Huobi Token, artıştan hemen sonra 15 doların altında düzeltildi, ancak 10 doların üzerinde devam etti.

Birkaç ay sonra en büyük fiyat artışını gördü. Borsa, Huobi Prime platformunda yeni bir tokenin listeleneceğini duyurdu. Yatırımcılar, listelenmeden önce HT tokenini kullanarak sipariş verebilirler. 12 Mayıs'ta, duyurudan sonraki gün, HT tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $39.81'e ulaştı.

Ne yazık ki Huobi için token yine yüksek değerlemesini koruyamadı ve 23 Mayıs'ta tekrar 15 doların altına düzeltildi. Bu, APENFT jetonunun özel listeleme olduğunu gösteren büyük açıklamanın ardından geldi.

HT fiyatı düşmeye devam etti ve Temmuz ayına kadar 10$ seviyesinin altına düştü. Eylül ayında 17 doların üzerine çıkmayı başardığı hafif bir canlanma gördü. Ancak bunun geçici olduğu ortaya çıktı ve düşmeye devam etti.

Huobi Token, Aralık ayından bu yana çok dalgalı ve sürekli olarak 8 ila 10 dolar arasında dalgalanıyor. Yazma sırasında, HT ölçeğin en üstünde ve 10,11 dolarda oturuyor. Dalgalı günler bitti mi?

Huobi Token fiyat tahmini

HT fiyat tahminlerinden elde edilen fikir birliği, tokenin geçici bir seyir içinde olduğu ve yakında yeni zirvelere çıkacağı yönünde.

CoinQuora, bunun bu yılın sonuna kadar en kısa sürede olabileceğini düşünüyor. 2022 için Huobi Token fiyat tahmini 40 dolar civarında. Site şunları söyledi: “Uzun vadeli HT fiyat tahminimiz 2022 yükseliş yönünde. Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 39.81$'ı geçme olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak geçmişteki psikolojik dirençleri kırarsa gerçekleşecektir.”

CoinQuora ayrıca iddialı bir uzun vadeli HT fiyat tahmini sunuyor. Tokenin 2023'te 80 dolara, 2025'te 200 dolara fırlayabileceğini söylüyor.

CoinQuora'dan gelen tahmin en iyimser olabilir, ancak çoğu analistten HT için bir fiyat artışı bekleniyor. PricePrediction, kamu hizmeti tokeninin 2022'de 13$ ve 2025'te 43$ ortalama fiyata ulaşacağını tahmin ediyor. 2030 için Huobi Token fiyat tahmini 253$ gibi şaşırtıcı bir fiyat.

DigitalCoin, Huobi'nin yerel jetonu için çok daha yavaş bir fiyat artışı sunuyor. HT'nin 2022'de 13 dolardan 2024'te 16 dolara çıkmasını bekliyor. 2025 için Huobi Token fiyat tahmini sadece 22 dolar.

Gov Capital'in  2022 için Huobi Token fiyat tahmini, yıl sonuna kadar 17 dolara ulaşacağı yönünde. Bununla birlikte, uzun vadeli tahminleri iyimser ve jetonun Mart 2024'te tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40 doların üzerine çıkmasını bekliyor.

fiyat tahminlerinden Huobi Token'ın yakın zamanda kaybolmasının beklenmediği açıkça görülüyor. Kripto para birimleri daha fazla kullanıcıyı cezbettikçe, HT gibi takas jetonları talep görmeye devam edebilir. Ancak BNB çok daha yüksekteyken, Huobi Token kesinlikle işini yarıda bırakmış durumda.

1 Huobi Token (HT) Kaç Dolar?

1 Huobi Token fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,5229 USD'dır.

Canlı Huobi Token grafiği her saniye güncellenen veriler ile burada. HT analizi ve yorumlarına katılmak için ve Huobi Token değerini görmek için tıklayın.

Huobi Token Yorum

Güncel Huobi Token yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Huobi Token yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Huobi Token yükselir mi? Huobi Token düşer mi? Huobi Token ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Huobi Token Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.