Holo HOT

Holo

19:12:55
0,0015
% 0,5837
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

0,0014 - 0,0015

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri248.602.808 $
24S Değişim %% 0,5837
Dolaşan Arz171.447.560.313 $

1 Holo Kaç Dolar Hesapla

HoloHOT - Holo
Dolar USD - Dolar
1 HOT =
0,0015 $

Bu ay Holo Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Holo Nedir? Geleceği ve Yorumları

Holo Coin Grafik ve Fiyatı - Holo Fiyat - Finansmix

Holochain (HOT) fiyat tahminleri 2021'de çok öfkeliydi - bazı kripto meraklıları, blok zincirine alternatif olarak hizmet etmek üzere tasarlanmış bir platform için nefes nefese kalmış bir coşku dile getirdiler.

Peki 2022'de Holochain için sırada ne var? Bitcoin ve Ethereum gibi büyük ağlara paraları için bir şans verme potansiyeli var mı? Ve yerleşik blok zincirlerinin karşılaştığı sorunları çözebilir mi - bir dizi internet platformundan bahsetmiyorum bile?

Holochain Nedir?

Peki Holochain nedir? Ethereum gibi blok zincirleri , merkezi olmayan finansın (DeFi), takas edilemeyen tokenlerin (NFT'ler) ve boğa piyasalarının yükselişinin yol açtığı büyük işlem hacminin altında ezilerek tıkanıklık baskısı altında eziliyor.

Darboğazlar oluşuyor çünkü mevcut Ethereum blok zinciri saniyede yalnızca 15 işlemi işlemek için inşa edildi. Bu ağın 2021'in ilk üç ayında 1.5 trilyon dolarlık transferler gerçekleştirdiği düşünüldüğünde, bu yeterince yakın değil - bu yıl piyasaya sürülecek olan Ethereum 2.0, saniyede 100.000 işlemi gerçekleştirebilecek.

Holochain fiyat tahminine büyük ilgi var çünkü bu platformun blockchain teknolojisi üzerinde çalışan birçok rakipten çok daha hızlı performans gösterebileceğine dair bir inanç var .

Eşler arası ağ iletişimi

Holochain ayrıca eşler arası ağ oluşturmaya da güveniyor, ancak geliştiriciler ölçeklenebilirlik söz konusu olduğunda sınırsız kapasiteye sahip olduğunu söylüyor. Şu anda bu özenli yükseltmeden geçmekte olan Ethereum ile karşılaştırın.

Blok zincirler gibi, uygulamalar Holochain üzerinde çalıştırılabilir – ancak en önemlisi, bunun ağ performansı üzerinde hiçbir etkisi olmadığı iddia edilir.

Buradaki vurgu, merkezi olmayan bilgi işlem yerine Holochain şampiyonlarının nasıl dağıtıldığı üzerinedir. Bu platformdaki uygulamaların çalışması için bir jetona ihtiyaç duymaz ve tüm bunlar madencilik ihtiyacını ortadan kaldırır. İş kanıtı (PoW) mekanizmalarının enerji tüketimi ve çevresel etkisi hakkında endişe duyanların burada kutlayacak bir şeyleri olabilir. 

Holochain Teknik Analiz

Teknik inceleme , diğer protokollerin karşılaştığı sorunları daha ayrıntılı olarak açıklıyor: “Ethereum tarafından blok zinciri modelinden devralınan veri merkezli miras, yüksek hesaplama maliyeti ve ölçeklendirme zorluğuyla hemen gözlemlenebilir.”

Holochain tarafından önerilen yeni model şu şekilde tanımlanıyor: “Düğümlerin, diğer tüm düğümlerle aynı zincir durumunu sürdürmekle sınırlı olmasalar bile, sisteme bir bütün olarak güvenle katılabileceği, aracı merkezli dağıtılmış genelleştirilmiş bir bilgi işlem sistemi.

“Bir Holochain uygulaması, her düğümün bu veriler üzerinde doğrulama kurallarını uyguladığı, doğrulayıcı, monotonik, parçalanmış, dağıtılmış bir karma tablo (DHT) olarak uygulanan paylaşılan bir alanla eşleştirilmiş, işlemlerinin benzersiz bir kaynak zincirini koruyan bir aracılar ağından oluşur. DHT'nin yanı sıra, kaynak zincirlerinden gelen verilerin kaynağını sağlamanın yanı sıra.

Holochain için kullanım örnekleri

Holochain için öne sürülen kullanım örneklerinden sadece bazıları sosyal ağları, Uber ve Airbnb gibi topluluğa ait paylaşım ekonomisi hizmetlerini ve tedarik zincirlerini içerir.

Holochain Yorum

2022 için Holochain fiyat tahminlerini besleyen diğer iki avantaj, bu ağ üzerinde oluşturulan uygulamaların günlük internet kullanıcılarına nasıl uyarlanabileceğiyle bağlantılıdır; bu, bu altyapının teknik bilgi ve güvenden yoksun olanlara fayda sağlayabileceği anlamına gelir.

Dahası, 'hızlı uygulama geliştirme araçları', bu uygulamaların, blok zinciri ile var olabilecek maliyet ve yoldaki tümsekleri ortadan kaldırarak pazara hızlı bir şekilde girebileceği anlamına gelir.

Tüm bunlar, Holochain'in yerel bir kripto para birimine sahip olmadığı anlamına gelmiyor – var ve HOT olarak biliniyor. Burada üzerinde durduğumuz nokta, jeton kullanımının isteğe bağlı olmasıdır. 

Holochain fiyat tahminleri, tokenin değerinin önemli ölçüde arttığı 2021 Nisan ayının başlarında keskin bir odak haline geldi. HOT, yıla 0,000592 dolardan başlamıştı, ancak daha sonra dört aydan biraz daha kısa bir sürede 0.03157 dolara yükseldi. Bunu bağlam içine koymak için, bu, %5,232'lik kazançları sınırladı.

Önceki yükselişlerinin arkasındaki itici gücün bir kısmı, Holochain'in arkasındaki şirkete, geliştirdiği ağ inovasyonları için bir ABD patenti verildiğinin ortaya çıkması olabilir. Açık kaynak projesi, bunun bir savunma hamlesi olduğunu ve ekibin tamamen “Holochain çerçevesi bağlamında açıkça paylaşmayı” amaçladığını söyledi.

Holo Coin Geleceği

Birçok kripto para birimi Aralık ayından bu yana mücadele etti ve HOT bir istisna değil. Holochain ekibi için yeni zincir içi gelişmelere ve eğitim programlarına rağmen , uzun süredir devam eden ayı piyasası ve pazar çapındaki bir çöküş, madeni paranın düşmesine neden oldu ve HOT, Kasım zirvesinden bu yana değerinin %90'ından fazlasını kaybetti.

18 Haziran 2022'ye kadar kripto para, 15 ayın en düşük seviyesi olan 0,001824$'dan işlem görüyordu. Bununla birlikte, çok az hareket oldu ve madeni para o zamandan beri büyük ölçüde yatay işlem gördü. 11 Temmuz'da yazı yazılırken, jeton CoinMarketCap'e göre dolaşımda 173.33 milyar HOT ile 347 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.002005 dolardan işlem görüyordu .

O zaman hikaye buraya kadar. Peki 2022 ve sonrası için HOT jeton fiyat tahmini nedir?

Holochain fiyat tahmini: Uzman görüşü

DigitalCoinPrice'tan 2022 için bir HOT madeni para tahmini , fiyatın Ağustos ayında yaklaşık %40'lık bir yükselişi temsil eden 0,00279 $'a ulaşmasını bekliyor. Fiyatın bir yıl sonra 0,00315 ABD doları olması bekleniyor. Sitenin 2025 için Holochain fiyat tahmini , madeni paranın ortalama 0,00382 ABD Dolarına ve 2028'de ortalama 0,00667 ABD Dolarına ulaşmasıdır. 2030'da site, madeni paranın 0,00924 ABD Doları değerinde olabileceğini öne sürüyor. 

26 teknik göstergeden 11'i satmayı, 12'si elde tutmayı önerirken, sadece üçü satın almayı öneriyor.

WalletInvestor'ın 2022 için Holochain fiyat tahmini, madeni paranın bu yılın Ağustos ayının sonuna kadar 0,00278 dolara ulaşabileceğini gösteriyor, ancak bu noktadan sonra madeni paranın daha fazla değer kaybetmesi bekleniyor ve site bir yıllık 0,000553 ABD doları tahmini veriyor.

Daha uzun vadeye bakıldığında, 2030 yılı için bir Holochain madeni para fiyat tahmini , yıl için ortalama 0,064 ABD doları tahmin eden PricePrediction.net adresinde bulunabilir .

1 Holo (HOT) Kaç Dolar?

1 Holo fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0015 USD'dır.

Canlı Holotoken fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı HOT fiyat grafiği için takipte kalın. Holotoken değeri ve yorumları Finansmix.com'da!

Holo Yorum

Güncel Holo yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Holo yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Holo yükselir mi? Holo düşer mi? Holo ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Holo Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.