Fantom FTM

Fantom

14:22:53
0,8362
% -2,1131
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)3.175.000.000 $
Piyasa Değeri2.344.298.598 $
24S Değişim %% -2,1131
Dolaşan Arz2.803.634.836 $

1 Fantom Kaç Dolar Hesapla

FantomFTM - Fantom
Dolar USD - Dolar
1 FTM =
0,8362 $

Bu ay Fantom Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Fantom Nedir? Geleceği ve Yorumları

Fantom Coin Kaç Dolar? Geleceği & Yorumları ve Grafiği

Fantom Coin Nedir?

Fantom, geleneksel bir blok zincirinden farklı olan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) çerçevesine dayanan kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere akıllı sözleşme hizmetleri sunar.

Akıllı sözleşme platformu sorunlarını, özellikle de Fantom'un iki saniyeden daha azına indirdiğini iddia ettiği işlem hızını çözmeyi amaçlıyor.

Akıllı sözleşmeler adına DeFi ve ilgili hizmetleri kolaylaştırmak için Fantom tarafından amaca yönelik yeni bir fikir birliği mekanizması tanıtıldı.

Fantom, Lachesis mekanizmasıyla, geleneksel hisse ispatı (PoS) algoritması tabanlı platformlara göre güvenlik iyileştirmelerinin yanı sıra çok daha yüksek kapasite ve iki saniyede işlem tamamlama vaat ediyor.

İzinsiz, merkezi olmayan ve açık kaynaklı olan Fantom, önceki nesil blok zinciri platformlarının sınırlamalarının üstesinden gelmek için tasarlanmıştır.

Fantom'un arkasında kim var?

Fantom, Güney Koreli bir bilgisayar bilimcisi olan Dr. Ahn Byung Ik tarafından kuruldu, ancak şu anda CEO, Michael Kong tarafından yönetiliyor. Ayrıca, ekibin geri kalanı, dünyanın dört bir yanından gelen çok deneyimli uzman mühendisler, bilim adamları, araştırmacılar, tasarımcılar ve girişimcilerden oluşmaktadır.

Fantom'un amacı nedir?

Fantom'un amacı, önceki nesil blok zinciri platformlarının sınırlamalarının üstesinden gelmek için ölçeklenebilirlik, ademi merkeziyetçilik ve güvenliğe öncelik veren akıllı bir sözleşme platformu olmaktır.

 • Öngörüler:
 • Fantom'un yüksek hızlı konsensüs mekanizması Lachesis, dijital varlıkların benzeri görülmemiş bir hızda çalışmasına izin verdiğinden ve güvenli bir konsensüs mekanizması aracılığıyla mevcut sistemler üzerinde çarpıcı iyileştirmeler sağladığından, Fantom'un mevcut ölçeklenebilirlik sorunlarının üstesinden gelmesi için kilit araçtır.
 • Ağı güvence altına almak için lidersiz bir Proof-of-Stake protokolü kullanılır.
 • Fantom, onu son derece esnek hale getirmek için modülerliği kullanır. Ethereum ile uyumlu Ethereum Sanal Makinesi (EVM) tarafından desteklenmektedir.
 • Fantom üzerine kurulan her ağ birbirinden bağımsızdır, yani trafikten veya tıkanıklıktan etkilenmez.
 • Fantom, herkesin bir düğümü çalıştırmasına izin verir. Minimum 1.000.000 FTM'yi tehlikede tuttukları sürece, neredeyse sınırsız sayıda doğrulayıcı düğüm, ağın güvenliğini sağlamaya katılabilir . Bununla birlikte, daha düşük miktarlarda belirteç sahibiyseniz veya dağıtılmış sistemleri çalıştırma konusunda uzman değilseniz, bir doğrulama düğümüne yetki vererek ağın güvenliğini sağlamaya yine de katılabilirsiniz.
 • Riskler:
 • FTM, yalnızca Fantom platformunda stake edilebildiği için diğer borsalarla stake edilemez, bu da çeşitli para birimlerini stake eden kullanıcılar için uygun olmayabilir.
 • Haberler ve Güncellemeler:
 • Fantom ana ağındaki DeFi akıllı sözleşmeleri, yüksek kaliteli, kurcalamaya karşı korumalı ve düşük gecikmeli finansal piyasa veri akışları için bu Chainlink destekli merkezi olmayan oracle ağlarını birleştirebildiğinden, Chainlink Fiyat Beslemeleri artık Fantom Opera ana ağında yayında. 
 • Curve Finance, merkezi olmayan borsasının aynı sürümünü Fantom'da 3 havuza kadar yayınladı. Uygun teşvik mekanizmalarıyla protokol, Fantom'a önemli miktarda likidite sağlamalıdır.
 • Fantom, her ay yeni kullanıcılarda %70 artış bildirdi ve bunun sonucunda düşük işlem ücretleri ve yüksek hızlar elde edildi, bu da ağın ilk çıkışından bu yana çok sayıda yeni kullanıcı çektiği anlamına geliyor. 

Fantom Coin Yorum

Fantom fiyatı, geçmiş yatırımcılara yeni bir yılın başlangıcından önce grafik ticaretinde büyük bir getiri sağladı. Fantom'un (FTM) mevcut piyasa değeri 7.268.948.119$ ve dolaşımdaki arzı 2.545.006.273 FTM'dir. Fantom FTM'nin 24 saatlik işlem hacmi 1.052.908.880.68$'dır ve FTM'nin mevcut fiyat hareketi 2,8$ civarındadır.

FTM parası iyi bir yatırım mı?

100%. FTM, tüm yatırımlarınızı akıllıca ve stratejik bir şekilde planladığınızda sağlanan bilgilerle değerli ve sürdürülebilir bir gelir kaynağı olduğunu kanıtlayabilir. FTM, uzun vadeli kazanç potansiyeli için uygulanabilir bir yatırım kararı olduğunu kanıtlayabilir. Hızlı bir şekilde zengin olmanın denenmiş veya kanıtlanmış bir yolu yoktur, ancak FTM'ye yatırım yapmak faydalı olabilir.

Fantom pazarda nasıl önem kazanıyor?

FTM'nin mevcut fiyatında yukarı yönlü bir trend oluşturan yatırımcıların güveninden başka bir şey değil. Rakiplerine karşı liyakatini kanıtlayan FTM, zaman testine dayandı ve yatırımcıların zor kazandıkları paraya değer.

Fantom Ağı güvenli mi?

Evet. Fantom Network, hizmet sağlamak ve ağını güvence altına almak için ısmarlama çeşitli hisse ispatı algoritması kullandığından güvenlidir. FTM ayrıca bir yönetim belirteci olarak kullanılır.

Fantom fiyatı yükselecek mi düşecek mi?

Verilere göre Fantom'un fiyatı artacak. Ancak Fantom fiyat tahmininden her zaman haberdar olmalısınız.

Fantom ne zaman 100 dolara ulaşacak?

Fantom FTM fiyat tahminine göre Fantom'un önümüzdeki birkaç yıl içinde 100$'a ulaşabileceği söyleniyor.

Herkes Fantom'a yatırım yapmalı mı?

Her zaman araştırma ve analiz yapmalı ve yatırım yapıp yapmamaya karar vermelidir. Kripto para birimleri oldukça risklidir, bu nedenle asla sınırlı bir miktardan daha fazla yatırım yapmamalısınız.

Fantom fiyatı artacak mı?

Fantom fiyat tahminlerine göre 2023 yılına kadar fiyat 4,1 dolara, 2026 yılında ise 5 dolara kadar çıkacak.

Kaç tane Fantom madeni parası var?

Şu anda dolaşımda olan 2.545.006.273 adet Fantom madeni parası ve maks. 3,175,000,000 Fantom madeni para arzı.

Fantom Coin Geleceği

Fantom çökecek mi? Hükümetteki herhangi bir değişiklikle, politikalar ve düzenlemeler, FTM fiyat tahmini puslu günlerden payını alabilir. FTM Fantom desteği 3,9 dolar civarında tutarsa, alıcılar hayati direnç seviyesindeki bir sonraki saldırı görevini unutmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve trendi izleyerek tutarlı bir şekilde 4 dolardan oynayacak. Ayrıca, fiyatlar teknik analizlere dayanmaktadır.

Fantom Fiyat Tahmini 2024

Fantom satın almak veya FTM/USD satmak için ek kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabileceğinden, doruğa kadar yarışmak Fantom FTM holdingleri için o kadar zor olmayacak. Uzun vadede minimum 4,3 ABD Doları ve ortalama fiyat olarak 4,5 ABD Doları ile başlayan fiyat, 4,7 ABD Dolarını geçebilir ve gelecekte sonuçlar elde edebilir.

Fantom Fiyat Tahmini 2025 

Günlük grafik, FTM'nin düşmesine rağmen, ancak piyasa değerine ve en yükseliş sinyallerinden biri olan direnç seviyelerine bağlı olarak, FTM lehine zincir üstü metriklerin sözleşmeye yatırılan madeni para sayısındaki önemli artış olduğunu gösteriyor. FTM çok fazla umut vaat ederken, temel bir sağlam algoritmik bilim ve tutarlı bir performansla desteklenen FTM madeni parasının gelecekteki fiyatının 2025'in sonunda 4,7 $'a yükselebileceğine kesin olarak inanan tüm endüstri kripto uzmanlarından destek alıyor.

Fantom Fiyat Tahmini 2026

Geçen yıl Fantom FTM'nin fiyatını artıran büyük bir Dapp benimsenmesine tanık olmak. Ayrıca güncellemeler, ağın ölçeklenebilirliğini 300.000 TPS'ye çıkaracak ve blok zincirini enerji yoğun bir metodolojiden uzaklaştıracak. Ağ, üzerine inşa edilmiş sayısız projeyle süper popülerdir; Gelişmelerin korunduğu ve yatırım tavsiyesine göre, grafikte Fantom fiyatının 4,9 dolara yükseldiğini ve onu maksimum değerle yeni bir yüksek seviyeye çıkardığını görebiliriz. 2026 yılında ortalama fiyat 5,1 dolar olacaktır.

1 Fantom (FTM) Kaç Dolar?

1 Fantom fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,8362 USD'dır.

Canlı Fantom Coin fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı Fantom Coin fiyat grafiği için takipte kalın. Fantom Coin değeri Finansmix.com'da!

Fantom Yorum

Güncel Fantom yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Fantom yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Fantom yükselir mi? Fantom düşer mi? Fantom ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Fantom Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.