DigiByte DGB

DigiByte

09:01:53
0,0120
% 1,6445
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)21.000.000.000 $
Piyasa Değeri204.810.140 $
24S Değişim %% 1,6445
Dolaşan Arz17.014.858.236 $

1 DigiByte Kaç Dolar Hesapla

DigiByteDGB - DigiByte
Dolar USD - Dolar
1 DGB =
0,0120 $

Bu ay DigiByte Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
DigiByte Nedir? Geleceği ve Yorumları

DigiByte Coin Yorumları ve Grafiği - DigiByte Coin Fiyatı

DigiByte Coin Nedir?

DigiByte için engebeli bir yolculuk oldu ve para birimi ilk üç yılda lansman fiyatını geçmekte zorlanıyor. Bununla birlikte, geçen yıl kripto para birimi için her şey değişti, çünkü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan bir yükseliş rallisi gördü.

DigiByte'ın amacı, blok zinciri üçlemesini yenmek ve diğer blok zincirlerinin başaramadığı üç amacın hepsini (ölçeklenebilirlik, güvenlik ve hız) karşılamaktır. Üç katmanlı blok zinciri, başarının reçetesidir.

Ancak kripto para biriminin 2021'deki patlaması şimdi düşüş eğilimine dönüştü. Yeni bir güncelleme DigiByte'ın geri dönmesine yardımcı olabilir mi?

DigiByte Fiyat Analizi & Yorum

DigiByte 2013 yılında kuruldu ve genesis bloğu Ocak 2014'te çıkarıldı. DigiByte, ilk üç yılda çok fazla fiyat hareketi görmedi ve 0,0004 doların altında kaldı.

2017 yazında madeni para yükseliş eğilimine girdi ve ilk yükselişini gördü. 23 Mayıs 2017'de, DigiByte'ın herhangi bir belgeyi blok zincirinde güvenli bir şekilde saklayan bir özelliği olan DiguSign'ın Citi Tech for Integrity Challenge'da finalist olduğu açıklandı. Kurucu Jared Tate ve DigiByte ekibi, o Haziran ayında Hong Kong'daki Citi Bank'ta DiguSign konseptini sundu.

O yılın 15 Mayıs'ında DigiByte'ın fiyatı 0,0019 dolardı ve 23 Mayıs'ta 0.0166 dolara çıktı. Fiyat sonraki ay yükselmeye devam etti ve 8 Haziran 2017'de 0,06$'lık zirveye ulaştı. Ayılar sonraki aylar için fiyatı geri çekti, ancak bir sonraki ralliden çok önce olmadı.

Aralık 2017'nin sonunda, fiyat daha da güçlü bir yükselişin başlangıcını gördü ve 7 Ocak 2018'de 0,13 dolara ulaştı ve sonraki ay 0,02 dolara düştü. Bu yükseliş ve düşüş, Bitcoin de dahil olmak üzere birçok madeni paranın düştüğü zamandaki daha geniş kripto para piyasasını yansıtıyordu.

Ancak BitDegree, “fiyattaki bu ani artışın ana nedeninin” Abra cüzdanının DigiByte parasını kabul etmeye başlayacağını duyurmasından kaynaklandığını söyledi. Abra, kullanıcıların fiat para biriminin yanı sıra 20'den fazla farklı madeni para alıp satmasına izin veriyor, bu nedenle bu duyuru DigiByte için önemli bir gelişmeydi.

Ertesi ay fiyat düşmesine rağmen, DigiByte için Şubat 2018'de hala bir miktar ivme vardı. DigiByte, blok zincirinin maruziyetini genişletmek için Tom Cridland Halkla İlişkiler ile bir ortaklık kurduğunu açıkladıktan sonra 17 Şubat 2018'de 0,04 $'a yükseldi. ve kullanımları.

Sonraki iki yıl DigiByte fiyatı için sorunsuz geçti, madeni para 0,02 doları geçmedi ve 12 Mart 2020'de yükselmeye başlamadan hemen önce olan 0,003 doların altına düştü. Fiyat Mayıs ayında yükselmeye başladı ve 16 Ağustos 2020'de 0,04 dolarla zirveye ulaştı.

DigiByte Vakfı başkan yardımcısı Rudy Bouwman, Decrypt'e DigiByte'ın güçlü bir topluluğu ve meraklıları olduğunu söyledi. Dedi ki: “Bu nedenle bu büyüme gerçek bir sürpriz olmamalı. DigiByte'ın pazardan daha iyi performans göstermesi bekleniyordu. Çoktan gecikti."

Rallinin yeni başlamasına rağmen, kurucu Tate 15 Mayıs 2020'de görevi bırakacağını açıkladı. Bunu kripto para topluluğundaki "açgözlülüğe" bağladı ve "insanların %90'ının bir madeni para yükseldiğinde parayı nakde çevirmeyi önemsediğini" söyledi.

Haziran 2020'de Binance'in DGB parasını listeleyeceği duyurusu kısmen körüklenen buna rağmen yükseliş eğilimi devam etti. CoinTelegraph, Tate'in ilk listelemeyle ilgili ücretler nedeniyle Binance'de DGB istemediğini açıkladı.

Tate'in ayrılmasından bir ay sonra olan Binance duyurusunun zamanlaması birçok teoriyi tetikleyebilse de, ayrılan kurucu aslında Binance herhangi bir ücret talep etmediği için listeyi övdü.

DGB fiyatı 2020'nin geri kalanı için 0,02 ABD doları civarında kaldı ancak 2021'in başında yükselmeye başladı. 19 Şubat'ta 0,08 ABD dolarına ulaştı ve sonraki aylarda yükselmeye devam etti.

Mart 2021'de, kullanıcıların blok zincirinin merkezi olmayan finans özelliklerini kullanmalarını sağlayan Ethereum tabanlı bir DGB belirteci piyasaya sürüldü. ERC-20 belirteci renDGB olarak adlandırılır ve DigiByte ile aynı değere eşittir.

DigiByte 1 Mayıs 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.18 $'a ulaştığından sonraki aylarda ivme devam etti. Ancak, Mayıs ayının sonunda fiyat 0,06 $'a düştü.

Fiyat o zamandan beri birkaç ani artış görmüş olsa da, fiyat rekorlarını kırmak için mücadele etti. Aralık'ta 0,03 ABD Dolarına ve Ocak 2022'de 0,02 ABD Dolarına düştü. 6 Mayıs'ta 0,018 ABD Dolarına düştü.

Nisan güncellemesine göre, DigiByte'ın geliştiricileri yerine topluluğu, blok zincirinde bir 2D oyun oluşturan topluluk üyesi gibi onu ileriye doğru itiyor gibi görünüyor. Bir topluluk bir kripto para birimine öncülük edebilirken, DGB'nin durumunda bu, birçok kişinin onu ölü para olarak adlandırmasına neden oldu. 

Son zamanlarda ekip, platformun 8.22 versiyonunu geliştirmeye yaklaştığını açıkladı. Bir blog gönderisi şunları söyledi: "Kapsamlı inceleme ve testlerden sonra iki büyük çekme talebi birleştirildi. Takım her geçen gün daha da yaklaşıyor.”

Güncelleme henüz yayınlanmasa da, kripto para hafif bir yükseliş gördü. 20 Haziran 2022'de bu yazı yazılırken, DGB 0,009 dolar civarında geziniyor ve son yedi günlük dönemde %5 arttı. 

DigiByte Coin Geleceği

DigiByte fiyat tahmini konsensüsü, bu istikrarlı yükselişin devam etmesi yönünde.

CryptoNewz, DGB kriptosunun burada kalacağını ve kripto pazarında “çiçek açacağını” savunuyor. “DigiByte fiyatındaki kademeli ama istikrarlı artış, ona en üst kripto para ödülünü kazandırmamış olabilir, ancak akıllı yatırımcılar bu varlığın borsada harikalar yaratmasını ve harikalar yaratmasını beklemeyi ve izlemeyi öğrendi.”

WalletInvestor'ın DGB madeni para fiyat tahmini, bunun " harika" bir uzun vadeli yatırım olduğunu söylüyor. 2022 için DigiByte fiyat tahmini, yıl sonuna kadar 0,02 ABD doları bariyerini aşmayı öngörüyor, ancak site DGB'nin 0,10 ABD dolarına ulaşabileceğini düşünmüyor.

CoinQuora'nın daha iyimser bir DigiByte fiyat tahmini var. DGB ekosisteminde devam eden gelişmelerin parlak bir geleceğe yol açacağını söylüyor. Analiz, bu yıl 0,10 dolara ulaşabileceğini ve 2025 için DigiByte fiyat tahmininin 10 dolarlık iddialı bir tahmin olduğunu gösteriyor. 

Ancak PricePrediction.net, madalyonun öngörülebilir gelecekte 1 dolara bile ulaşamayacağını söylüyor. DigiByte jeton fiyat tahmini, 2025'te ortalama 0,046 ABD doları ve 2030 için DigiByte fiyat tahmini, ortalama 0,34 ABD doları fiyat öngörüyor.

1 DigiByte (DGB) Kaç Dolar?

1 DigiByte fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0120 USD'dır.

Canlı DigiByte grafiği her saniye güncellenen veriler ile burada. DGB analizi ve yorumlarına katılmak için ve DigiByte değerini görmek için hemen tıklayın.

DigiByte Yorum

Güncel DigiByte yorumları ile siz de diğer üyelerimizin DigiByte yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. DigiByte yükselir mi? DigiByte düşer mi? DigiByte ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık DigiByte Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.