Decred DCR

Decred

15:24:53
21,3713
% -0,1934
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)21.000.000 $
Piyasa Değeri343.290.654 $
24S Değişim %% -0,1934
Dolaşan Arz16.063.190 $

1 Decred Kaç Dolar Hesapla

DecredDCR - Decred
Dolar USD - Dolar
1 DCR =
21,3713 $

Bu ay Decred Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Decred Nedir? Geleceği ve Yorumları

Decred Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

Decred Coin Nedir?

Decred'in kurucusu Jake Yocom Piatt'ın 2016'da yaptığı harika bir eser olan Decred, yatırımcıların sürekli artan talebini karşıladı. Decred'in kullanıcıları için çizdiği dijital yol haritası, likidite potansiyelini genişleterek gücü yatırımcıların eline verdi. Düşünme, strateji oluşturma ve kavramsallaştırma açısından teknolojik yükseltmenin sonucu, özellikle Decred gibi kripto para birimleri için olağanüstü olmuştur.

Decred belirteci ve protokolü, açık yönetimi, topluluk etkileşimini ve sürdürülebilir finansman politikalarını kolaylaştırmak için oluşturuldu. Decred fiyat tahminine başlamadan önce, madeni paraya genel bakışı kontrol edin.

Hem Proof-of-Work hem de Proof-of-Stake avantajlarını birleştiren Decred projesi, her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. PoS ve PoW el ele gitmezse, tüm göze çarpan özelliklerin hakkını veremeyeceği oldukça anlaşılır. Coinbase ve Binance gibi seçkin kripto para borsalarında listelenmekte olan Decred, tüccarlarına güvenli ve güvenilir bir platform sunar ve ayrıca daha düşük ücretler ve seçip aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dijital varlık sağlar.

Bu yükseltmeler ve başarılı bağlantılar, DCR madeni para için ivmeyi hızlandırdı ve her yerde akıllı sözleşmelerin ekosferini yarattı. Yükseltme, Decred'in borsadaki gelecekteki fiyatını önemli ölçüde yükseltti. Ortaklıklar, kripto varlıkları dünyasında hayati bir rol oynamaktadır. Özellikle kitlesel benimsemenin başlıca itici güçleri oldukları için, Decred birçok kişiye de girdi. Dijital varlıklar konusunda farkındalığı ve anlayışı yayan Decred Foundation, bazı önemli nikahları mühürleme konusunda agresif davrandı.

Kripto para birimlerinin oldukça değişken bir dünyasına yerleştirilmiş olsa da, sıkı güvenlik protokolleri ve gelişmiş bir algoritma gibi olumlu faktörler, yatırımları etkilemede gerçekten çok önemli bir rol oynamaktadır. Decred ekosisteminin temel amacı, şeffaflığı ve aynı zamanda gizliliği sağlamak olmuştur.

Decred Coin Yorum

2016'nın lansman yılında, Decred (DCR) fiyatı 1 dolar civarındaydı. Şubat 2017'den sonra Decred fiyatı yükseliş ivmesi ile işlem görmeye başladı. Tarihsel verilere göre, Decred (DCR) madeni parası Mayıs 2018'e kadar yükselişini sürdürdü. Bu süre zarfında Decred'in fiyatı 112 doları gördü. Ancak bundan sonra, DCR fiyatındaki düşüş büyük bir düzeltmeyi yansıttı ve madeni para 2018'in sonunda 15 doların altına düştü.

Decred kazasından sonra, bu yılın başına kadar menzile bağlı bir yolculuk oldu. 2020'deki Mart çöküşü döneminde Decred fiyatı yaklaşık 9,7 dolar düştü. Daha sonra, Ekim 2020'den itibaren Decred sürekli yukarı yönlü bir ivme kaydetti ve son zamanlarda Nisan 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 250 dolar kaydetti.

Bakalım Decred (DCR) önümüzdeki aylarda neler gösterecek. Decred fiyatı ne zaman yükselecek ve DCR fiyat tahmini nedir, Decred fiyatı ne zaman düşecek, Decred'in gelecekteki fiyatı ne olacak gibi soruların yanıtlarını aşağıda kripto para fiyat tahminlerinde bulabilirsiniz .

Decred Coin Geleceği

Decred fiyatındaki kademeli ancak istikrarlı artış, ona en büyük kripto para ödülünü kazandırmamış olabilir, ancak akıllı tüccarlar bu varlığın borsada harikalar yaratmasını ve harikalar yaratmasını beklemeyi ve izlemeyi öğrendi. Decred DCR, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından çeşitli borsalarda alınıp satılmaktadır ve henüz kendisini yatırıma değer para birimlerinin ana yapısında konumlandırmamıştır.

Bu kripto varlığı, kripto piyasasının doğal potansiyeline yönelik belirsizlik göstermesi nedeniyle yatırımcılarla henüz ilgi çekmiyor. Çeşitli borsalarda Decred (DCR) olarak listelenen kripto paranın kendisini en iyi kripto para birimleri arasında konumlandırdığı ancak bu seviyede kalabilmek için maksimum potansiyelini kullanması gerektiği açıkça tanımlanabilir.

Önemli gelişmeler DCR fiyatını etkileyerek onları olumlu bir yöne iterken, piyasa önümüzdeki yıllarda çok daha fazla umut vaat ediyor gibi görünüyor. DCR kripto para biriminin refahının önündeki bir engel, fiyatların tamamen piyasa hareketine bağlı olduğu merkezi olmayan uygulamalara büyük ölçüde bağımlı olmasıdır.

Decred'in şu anki fiyatı 55.56 dolar civarında ve 24 saatlik işlem hacmi 5.351.924.00 dolar. Decred fiyat değişimi son 24 saatte %-1,7 civarında, piyasa değeri 768.111.098.68$ ve dolaşımdaki arz 13.830.566 DCR. Şu anda, DCR madeni para, aşağıdaki basit hareketli ortalama ve üstel hareketli ortalama grafiğine dayalı teknik analizimize göre düşüş baskısı altında işlem görüyor.

Decred Fiyat Tahmini 2022

Kripto piyasaları için ani bir sarsıntı veya ileride zorlu bir yol olmadığı göz önüne alındığında, Decred fiyatı, gelecekte 77.31 $ ölçeklendirmesiyle tüm engelleri aşan güçlü konumunu teyit etmeye hazır.

Decred Fiyat Tahmini 2023

Hızlı, güvenilir bir ağ, Decred madeni paranın madeni para başına 91,55 Dolar gibi çok daha yüksek bir fiyat kazanmasına yardımcı olabilir. İşlevsel kriptoya yönelik dürtü 2023'e kadar devam ederse, Decred fiyat tahminimize göre fiyatta bir paradigma artışı bile görebilir.

Decred Fiyat Tahmini 2024

Decred (DCR) fiyatı için epeyce tahmin yapılıyor. Özellikle teknolojik duyurular ve şirketin tasarladığı ilerlemeler göz önüne alındığında, fiyatının 89.55$'a ulaşabileceği tahminleri var. Büyük ölçüde güvenlik ve ölçeklenebilirlik özelliklerinin heyecan verici promosyon girişimleriyle yaptığı iyilik, Decred fiyatını bu kadar kısa sürede bu kadar artırabilir.

Decred Fiyat Tahmini 2025

Eğitim, sosyal yardım ve yeniliklere odaklanan Decred girişimleri, onları 119,67 $ gibi kayda değer bir düzeye çıkarabilir. Decred (DCR) fiyat tahminimize dayanarak, kripto para, 95-120 $ arasında bir fiyata açıkça ulaşmak ve orada uzun bir süre sabit kalmak için diğer kripto para birimlerine ayak uyduracak şekilde ayarlandı.

Decred Fiyat Tahmini 2026

Tüm piyasalar olumlu hale gelirse, Karar (DCR) tüm engelleri aşmaya ve coşkulu bir şekilde performans göstererek yukarıda belirtildiği gibi zirveyi ölçeklendirmeye ayarlanmıştır. Decred tahminimize ve algoritmik analizimize göre, DCR fiyatı 2026 yılı sonuna kadar 106,20$'a kolayca ulaşabilir.

1 Decred (DCR) Kaç Dolar?

1 Decred fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 21,3713 USD'dır.

Canlı Decred fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. DCR grafiği için Finansmix.com'u ziyaret edin. Güncel Decred analiz ve yorumları burada!

Decred Yorum

Güncel Decred yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Decred yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Decred yükselir mi? Decred düşer mi? Decred ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Decred Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.