Cronos CRO

Cronos

09:13:23
0,1260
% 2,3307
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)30.263.013.692 $
Piyasa Değeri3.182.460.421 $
24S Değişim %% 2,3307
Dolaşan Arz25.263.013.692 $

1 Cronos Kaç Dolar Hesapla

CronosCRO - Cronos
Dolar USD - Dolar
1 CRO =
0,1260 $

Bu ay Cronos Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Cronos Nedir? Geleceği ve Yorumları

Cronos Coin Kaç Dolar? Cronos CRO Geleceği & Yorumları

2016 yılında Singapur'da kripto para birimlerinin küresel olarak alımını hızlandırmak için başlatılan Crypto.com, kullanıcılara etkileyici bir dizi finansal ürün sunuyor.

Matt Damon'ın oynadığı 100 milyon dolarlık bir reklam kampanyası da dahil olmak üzere şirket tarafından yapılan büyük bir promosyon baskısından sonra Crypto.com'un şu  anda Cronos olarak yeniden adlandırılan yerel token CRO'su 2021'in sonlarında meteorik bir yükseliş yaşadı. Peki Cronos nedir? 

Cronos  fiyat tahminine bakmadan önce madalyonun ne yaptığına kısaca bakalım.

Crypto.com CRO Nedir?

Başlangıçta bir kripto ödeme ürünü olarak geliştirilen Crypto.com, bir kripto bankasıyla karşılaştırılabilir. Farklı türlerde kripto Visa kartları, bir borsa, aracılık hizmetleri, bir cüzdan ve ödüller için stake edilebilen yerel bir madeni para sunar ve bu da onu kripto ile ilgili her şey için tek durak noktası haline getirir.

Kullanıcılar, CRO coinlerini stake ederek faiz kazanabilir ve ayrıca önceden ödenen Visa kartlarında farklı ödül sistemlerine erişim elde edebilir.

Crypto.com borsasında, ABD'nin çoğu yerindeki kullanıcılar 60'tan fazla kripto para birimi ticareti yapabilir ve depolayabilir. USD, GBP ve EUR dahil olmak üzere borsada 20'den fazla fiat para birimi kabul edilmektedir.

10 milyondan fazla yatırımcının Crypto.com borsasını kullanması ve kriptonun yaygın küresel alımıyla – ağırlıklı olarak bir değer deposu olarak, ancak aynı zamanda geleneksel para biriminin yerini almak üzere – Crypto.com piyasada gerçek bir çekiş kazandı. Ancak bu, CRO fiyat tahmini için ne anlama geliyor?

Crypto.com teknik incelemesinden

Teknik  incelemede şunlar belirtiliyor: “Crypto.com, paranızı, verilerinizi ve kimliğinizi kontrol etmenin temel insan hakkınız olduğu inancıyla kuruldu.

“Ademi merkeziyetçiliğin, dünyanın dört bir yanındaki insanları haklarını daha iyi korumaları için güçlendirmenin anahtarı olduğuna ve kripto para birimini benimsemeye geçişi hızlandırarak dünyanın bu yönde ilerlemesine yardımcı olduğumuza inanıyoruz.”

Belge şöyle devam ediyor: "Stratejimiz, ana gelir kaynakları olarak ticaret ve finansal hizmetler çözümleri oluştururken, benimsemeyi ve kullanıcı edinmeyi teşvik etmek için birincil araç olarak ödeme çözümlerinden yararlanmaktır."

Uzmanların gelecekte madeni paranın değerine ne olacağını düşündüklerine bakmadan önce, geçmiş performansına bir göz atalım.

Ani yükselişler ve dalgalanmalar

2018'in sonlarında CRO'nun piyasaya sürülmesinden sonra, madeni para mütevazı kazançlar elde etti. 1 Ocak 2019'da 0,02147 ABD dolarından CRO fiyatı 10 Temmuz 2019'da 0,09264 ABD dolarına ulaştı. 2020'de CRO fiyatı yeniden önemli ölçüde artarak 1 Eylül 2020'de 0,1798 ABD dolarına ulaştı. Madeni para ayrıca 2021 baharında bir yükseliş rallisi gördü ve 5 Nisan'da 0,2468 ABD dolarına ulaştı.

Bununla birlikte, bu kazanımlar, CRO'nun 23 Kasım 2021'de şimdiye kadarki en yüksek fiyatı olan 0,9005 dolar ile 11 aylık dönemde %1400'lük bir artışı temsil eden en yüksek seviyeye ulaştığı yıl sonuna doğru görülen artışa kıyasla sönük kaldı.

Ani yükseliş, şirketin Matt Damon reklamını çevreleyen tanıtım ve Los Angeles Lakers basketbol takımının 20 yıllık 700 milyon dolarlık bir anlaşmada Crypto.com Arena olarak oynadığı stadyumun yeniden adlandırılmasının ardından geldi.

ABD Federal Rezervi'nden gelen düzenlemenin oluşturduğu acil tehdit, 2021'in kapanış aylarında ve 2022'ye sürünerek kripto değerlerindeki keskin düşüşün yaygın olarak belirtilen bir nedenidir. Covid-19'un Omicron varyantı, yatırımcı güvenini tehlikeye attı ve bu yıl 22 Ocak'a kadar kripto para 0,3284 dolara geriledi.

Ancak, ayın sonuna ve Şubat ayına doğru bir miktar toparlanma oldu ve 9 Şubat 2022'de Crypto.com, Formula 1 ile dokuz yıl sürmesi planlanan bir ortaklık duyurdu. Madeni para CRO'su ertesi gün 0,54$'a ulaştı.

18 Şubat 2022'de Crypto.com, Crypto.com madeni parasının “madalyonun ademi merkeziyetçiliğini ve Cronos ekosisteminin muazzam büyümesini” yansıtmak için cronos olarak yeniden markalandığını duyurdu.

CRO, Şubat ayını 0,4388 dolardan kapattı ve genel bir düşüş trendinde kaldı ve 15 Mart'ta 0,3727 dolara düştü. 

Mart ayı sonlarında FIFA, Crypto.com'un FIFA Dünya Kupası Katar 2022'nin resmi sponsoru olacağını duyurdu ve Crypto.com'un spor alanına girme çabalarında bir başka kilometre taşını işaret etti ve basının ilgisini çekti. 28 Mart 2022'ye kadar, jeton 0,50$'ın en yüksek seviyelerinde işlem görüyordu. Ancak, o zamandan beri fiyat düştü.

Cronos'un CRO ve Cronos ağında çalışan tüm CRC-20 jetonları için gerçek zamanlı işlem izlemeyi sağlamak için Chainalysis ile ortaklık kurduğu  duyurusuna rağmen, jeton düşüş eğiliminde kaldı ve Nisan ayını 0,35 doların en düşük seviyelerinde kapattı.

Daha da kötü haberler gelecekti ve Mayıs 2022, daha derin bir kripto kışının işaretlerini ima ederek piyasa çapında bir çöküş başlattı. Token 0.17 $'a düştü ve sonraki günlerde hafif bir toparlanmaya rağmen, o zamandan beri büyük ölçüde yatay işlem gördü.

Fon, kripto projelerinin DeFi ve Web3 alanındaki ilerlemelerini hızlı bir şekilde takip etmesine yardımcı olmak için oluşturuldu. Yazma sırasında, CRO 0.175 $ civarında işlem görüyor. Yaklaşık 4.4 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve bu metriğe göre 19. en büyük kripto para.

Cronos madeni para fiyat tahmini: Uzman görüşü

Cronos madeni para fiyat tahminlerine bakarken, fiyatın hangi yönde hareket edebileceğinin bir göstergesi olarak yardımcı olabileceklerini, ancak mutlak değil olasılıklar olarak görülmesi gerektiğini hatırlamak önemlidir.

Bu, özellikle uzun vadeli tahminlere bakıldığında geçerlidir, çünkü bunlar bazen tamamen yanlış olabilir. Bu, hem kripto piyasasının doğasında var olan oynaklıktan hem de gelecekteki fiyatları etkileyebilecek birçok bilinmeyenden kaynaklanmaktadır.

Bunu akılda tutarak, bazı Cronos (CRO) fiyat tahminlerine bakalım.

CRO Coin Geleceği

WalletInvestor, fiyatın bir yıl içinde 0,02 doların altına düşebileceğini ve tutarlı bir iyileşme sağlamayacağını öne süren bir CRO jeton fiyat tahmini yapıyor ve jetonun “uzun vadeli (bir yıllık) kötü bir yatırım” olduğunu belirtiyor.

Bir başka düşüş tahmini, 2022 için Cronos fiyat tahmininin madalyonun toparlanmayacağını gösterdiği Gov.capital'den bulunabilir . Site, jetonun Ağustos ayına kadar hiçbir değerinin olmayacağını düşünüyor.

DigitalCoinPrice, CRO'nun 2022'de 0,23 ila 0,25 ABD Doları arasında kalması gerektiğini öne sürüyor. Site, 2023'te 0,26 ABD doları ve 2024'te 0,27 ABD doları,  2025 için Cronos fiyat tahmini ise 0,35 ABD doları olarak tahmin ediyor.

Öte yandan PricePrediction.net,  2023'te ortalama 0,35 ABD doları, 2024'te 0,51 ABD doları ve 2025'te 0,75 ABD doları olduğunu öne sürüyor. Site, genel bir yıllık artış trendi öneriyor  ve 2030 için Cronos fiyat tahmininin 4,50 ABD doları olmasını sağlıyor.

1 Cronos (CRO) Kaç Dolar?

1 Cronos fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,1260 USD'dır.

Canlı Cronos fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı CRO fiyat grafiği için takipte kalın. Cronos değeri Finansmix.com'da!

Cronos Yorum

Güncel Cronos yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Cronos yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Cronos yükselir mi? Cronos düşer mi? Cronos ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Cronos Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.