Coti COTI

Coti

20:57:55
0,1004
% 11,2158
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)2.000.000.000 $
Piyasa Değeri157.831.613 $
24S Değişim %% 11,2158
Dolaşan Arz1.572.639.906 $

1 Coti Kaç Dolar Hesapla

CotiCOTI - Coti
Dolar USD - Dolar
1 COTI =
0,1004 $

Bu ay Coti Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Coti Nedir? Geleceği ve Yorumları

Coti Coin Kaç Dolar? Geleceği & Yorumları ve Grafiği

Coti Coin Nedir?

COTI, PayPal veya Visa gibi ödeme hizmetlerine merkezi olmayan bir alternatif olarak 2017 yılında kuruldu. Ağın merkezi olmayan doğası, geleneksel finansın sınırlamalarından kurtuldu ve normal bir blok zincirinden uzaklaşması, ölçeklenebilir bir çözüm haline gelmesine izin verdi.

Kronolojik bir işlem listesi olan bir blok zincirinin aksine, COTI, işlemlerin dallara ayrıldığı bir ağaca benzeyen yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) protokolü kullanır. Bu, saniyede 100.000 işlem gerçekleştirmesine izin verir - çoğu kripto para biriminden ve hatta Visa'dan daha yüksek. 

2019 yılında staking platformunu piyasaya sürdüğünden beri COTI, işletmeler ve tüccarlar için ödeme hizmeti olma girişiminde birçok farklı özellik ve yükseltme ortaya çıkardı. Ödeme hizmetinin yerel kripto para birimi (COTI), Ekim 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.  

Yine de COTI, şimdiye kadar 2022'de daha geniş kripto para piyasası ile birlikte düşüş eğiliminde kaldı. Son kısa vadeli rallisi sürdürülebilir bir kopuşun işareti olabilir mi?

COTI teknik incelemesinden

COTI'nin teknik incelemesi The Trust Chain Consensus, 2 Ekim 2018'de yayınlandı ve 65 sayfa uzunluğundadır.

Şöyle diyor: “COTI vizyonumuz, kullanıcıların internette bilgi alışverişinde bulunduğu gibi, özgürce değer alışverişinde bulunmalarını sağlamaktır.

"Bunu başarmak için, yüksek verim ve çalışması için güvene ihtiyaç duyan herhangi bir endüstri tarafından kullanılabilecek ölçeklenebilir bir bloksuz protokol oluşturan, yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafik (DAG) dağıtılmış defterine dayalı Trustchain protokolünü geliştiriyoruz."

Belge şöyle devam ediyor: "COTI, anlaşmazlıkları, dolandırıcılığı (çifte harcama) ve hataları çözmek için bir tahkim mekanizmasına ek olarak, muazzam ölçeklenebilirlik gerektiren endüstriler için ihtiyaç duyulan altyapıyı sağlamak için benzersiz bir şekilde konumlandırılmıştır."

Coti Coin Analiz & Yorum

COTI, ana ağını ve yerel kripto para birimini 4 Haziran 2019'da piyasaya sürdü. Lansmandan sonra, COTI'nin fiyatı 5 Haziran'da 0,088 dolardan 26 Haziran 2019'da 0,069 dolara düşmeye başladı. Bu, önümüzdeki sekiz ay boyunca COTI'nin fiyatını rahatsız eden bir düşüş eğilimine dönüştü.

Ağustos 2019'da COTI ağı, işletmelerin merkezi olmayan ödemeleri kabul etmesine olanak tanıyan bir platform olan Evrensel Ödeme Çözümünü yayınladı. Düşük ücretler, anında ödemeler ve çoklu para birimi seçenekleri, tüccarların yeni hizmeti kullanması için cazip bir satış yaptı. Yeni platforma rağmen COTI'nin fiyatı düşmeye devam etti ve ayın sonunda 0.027$'a düştü.

Bu düşüş eğilimi, önümüzdeki birkaç ay boyunca, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,006 dolara ulaştığı 9 Kasım 2019'a kadar devam etti. COTI, bir ödeme platformu yayınlamak için Cardano ile bir ortaklık kurduğundan, Kasım ayı sonlarında COTI fiyatı hafifçe yükseldi. ADA Pay, işletmelerin Cardano'nun yerel kripto para birimi ADA'da ödeme kabul etmeleri için bir platformdur. Neredeyse anında ödeme yeteneklerine sahiptir ve 35 fiat para birimine dönüştürülebilir.

Kasım ayının sonunda COTI, 0,006 doları aşmıştı. Ancak, 2020'nin başında gerçekten ivme kazanmaya başladı. Madeni para 7 Şubat'ta yükseliş eğilimine başladı ve 24 Şubat 2020'de 0.03$'lık bir zirveye ulaştı. Bu, Binance'in 26 Şubat'ta COTI'yi listelemesi beklentisiydi. 

COTI, işletmelere markalı sabit paralar ihraç etmesine izin veren bir çoklu DAG protokolü yayınladığında fiyat bir sonraki aya yükseldi. Bu, ağı sabit para oluşturmak için tasarlanmış ilk platformlardan biri haline getirdi. COTI fiyatı, 6 Mart'ta 0,037$'a ulaşarak geçen seferden biraz daha yüksek bir artış gösterdi.

İvme önümüzdeki aylarda durdu, ancak COTI'nin yeniden yükselişe geçmesi uzun sürmedi. Temmuz 2019'dan bu yana ilk kez kripto para, lansman fiyatının üzerinde işlem görüyordu. Bu artış, COTI'nin Uniswap'ta tokenin ERC-20 sürümünü başlatmasından sonra geldi. 30 Ağustos 2020'ye kadar fiyat 0.089 dolardan kapandı.

COTI'nin ivmesi daha sonra azaldı ve 2020'nin geri kalanı için bu fiyatın yanına bile yaklaşmadı.

COTI'nin 2021 ve 2022'deki fiyatı

Ancak 2021'in başlangıcı farklı bir hikaye anlattı. Şubat 2021 bir yükseliş eğiliminin başlangıcını gördü ve ana şirketi SushiSwap'ın 26 Şubat'ta bir ETH/COTI çiftini listelemesi gibi birden fazla ortaklık duyurduğu için para birimi için aktif bir ay oldu.

Ağ, yeni zirvelere ulaştığı için Mart ayında manşetlerde bulunmaya devam etti. COTI, staking özelliğinin 3.0 sürümünü başlattı. Stakerler, stake edilen COTI miktarına bağlı olarak beş farklı sınıfa dağıtıldı. İlk gelene ilk hizmet esasına göre onaylanan işlemlerle 1.300'den fazla kişi katıldı.

Ödeme platformu, Apple Pay kullanıcılarının bir finansal kripto para birimi kuruluşu olan Simplex aracılığıyla COTI satın alabileceğini duyurduğundan, o ay daha da büyük haberler aldı. Bu COTI için büyük bir haberdi, çünkü Apple Pay milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve pazarını iPhone sahibi Amerikalıların %45'ine açıyor. 30 Mart'ta COTI 0,50$'lık yeni bir fiyat rekoruna ulaştı.

COTI, önümüzdeki birkaç ay içinde fiyatında daha az hareket gördü ve 0,20 $ işaretinin altına düştü. Ancak, 25 Ağustos 2021'de COTI'nin 0,48 $'a ulaştığı Coinbase listesinin ardından tekrar yükseldi.

Bu ralli, fiyatın daha da yüksek bir rekor kırmasıyla Eylül ayına kadar devam etti. COTI, 29 Eylül 2021'de kendi banka kartlarını ürettiğini açıkladı. Bu kripto dostu Visa kartları, kullanıcıların çevrimiçi ve mağazada para harcamasına olanak tanır. Duyuru, COTI madeni parasının 0,67 $'a ulaştığını gördü. Fiyat, bir ay sonra 31 Ekim'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.6826$'a ulaştığında tekrar yükseldi.

COTI , 2 Kasım 2021'de "daha iyi, daha hızlı ve daha güvenilir bir dijital platforma" katkıda bulunacak bir ana ağ 2.0 yükseltmesini başlattı. Ayrıca, kullanıcıların madeni parayı yatırmak için ödüllendirileceği merkezi olmayan bir COTI havuzu olan  bir hazinenin işlerde olduğunu da ortaya çıkardı .

Genel olarak kripto için zorlu bir Aralık ayının ardından, bazı yatırımcılar ya bu yıl büyük bir aceleye ya da piyasa aktivitesinde eşit derecede hızlı bir düşüşe hazırlanıyor. Bitcoin'e büyük darbeler, pandeminin uzun vadeli etkileri ve yasa koyucular tarafından küresel ölçekte getirilen düzenlemelerin tümü, daha geniş kripto pazarları üzerinde zararlı bir etkiye sahip oldu. Madeni paranın Ekim ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana, 31 Aralık'a kadar madeni para değerinin yaklaşık %44'ünü kaybetti ve yaklaşık 0,36 dolar değerindeydi.

18 Ocak 2022'de COTI, Cardano üzerine inşa edilmiş bir katman 2 merkezi olmayan değişim (DEX) olan MeowSwap ile bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, bir ADA ve DJED havuzunun yanı sıra bir MEOW ve DJED havuzu oluşturmayı hedefliyor. Bununla birlikte, madeni para Şubat ayına kadar genel bir düşüş trendine devam etti.

1 Şubat 2022'de madeni para, COTI hazinesinin başarıyla başlatıldığını duyurdu, ancak bu, sürekli bir ayı piyasasında toparlanma çabalarına yardımcı olmak için yeterli değildi. 21 Şubat'a kadar, madeni para, altı aydaki en düşük fiyatı olan yaklaşık 0,20 dolar değerindeydi. 

Ayın ilerleyen saatlerinde COTI, Shen'i ağa Djed'in yedek parası olarak tanıttı. COTI, şu anda Cardano'nun resmi sabit parası olan DJED'in ihraççısı olduğundan, bu, COTI protokolünün geleceği için bir oyun değiştirici olabilir.

COTI, 2022'nin geri kalanında ivme kazanmayı umuyor. 9 Mart'ta, yeni bir belirteç standardı ve MultiDAG ağına yükseltmeler de dahil olmak üzere yıl için planlarını özetleyen bir yol haritası yayınladı.

Son zamanlarda, ana ağının yayına girmesinden bu yana üç yılını kutluyor. Buna 10 rastgele topluluk üyesini 300 COTI ile ödüllendirmek de dahildir. Kutlama bir kopuşa dönüşüyor gibi görünüyor. 1 Haziran 2022'de COTI, 0.12 $ olarak fiyatlandırılır ve son yedi günlük dönemde %6 arttı. Ancak fiyat tahminleri, jetonun bir geleceği olduğunu düşünüyor mu?

COTI Coin Geleceği

COTI madeni para fiyat tahmini için analistler arasındaki fikir birliği, madeni paranın uzun vadede yükseliş eğiliminde olduğu yönünde. 

2022 için WalletInvestor  COTI  fiyat tahmini, bunun “harika” bir yatırım olduğunu söylüyor. COTI'nin bir yıl içinde 0,25 ABD dolarına ve beş yıl içinde 0,78 ABD dolarına ulaşacağını tahmin ediyor. WalletInvestor'ın 2025 için tahmini, kripto paranın 0,50$ işaretini kırması yönünde. 

Gov.capital , fiyatın 2022'nin sonuna doğru artacağını ve Aralık ayında 0.30$'a yaklaşacağını tahmin ediyor. 2025 için COTI fiyat tahmini, WalletInvestor'ınkinden daha iyimser ve yıl sonunda 2 doları kıracağını tahmin ediyor.

Tahmin hizmeti PricePrediction.net  çok daha saklıdır. COTI kripto fiyat tahmini , 2025'te ortalama 0,42 ABD dolarına ulaşacağını söylüyor. Ancak, 2030 için COTI fiyat tahmini ortalama 2,53 ABD doları.

1 Coti (COTI) Kaç Dolar?

1 Coti fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,1004 USD'dır.

Canlı Coti Coin fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı Coti Coin fiyat grafiği için takipte kalın. Coti Coin değeri Finansmix.com'da!

Coti Yorum

Güncel Coti yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Coti yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Coti yükselir mi? Coti düşer mi? Coti ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Coti Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.