Casper CSPR

Casper

03:16:23
0,0320
% -4,2733
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri382.534.748 $
24S Değişim %% -4,2733
Dolaşan Arz11.945.647.214 $

1 Casper Kaç Dolar Hesapla

CasperCSPR - Casper
Dolar USD - Dolar
1 CSPR =
0,0320 $

Bu ay Casper Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Casper Nedir? Geleceği ve Yorumları

Casper Coin Nedir? Yorum ve Geleceği. Fiyat, Grafik ve Haberler

Casper Coin Nedir?

Casper Network, işletmelerin blok zinciri özellikli ürün ve hizmetleri hızlı ve etkili bir şekilde oluşturmaya başlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir Hisse Kanıtı (PoS) kurumsal blok zinciridir. Casper Network, yükseltilebilir akıllı sözleşmeler, geliştirici dostu özellikler ve çoğu Katman-1 blok zinciri teklifinden daha düşük işlem maliyetleri sunar. 

Casper, Ethereum ağının nihai 3.0 modeline geçtiğinde benimsemesi beklenen Casper CBC adlı bir tür PoS konsensüs protokolü kullanıyor. Sonuç olarak, Casper Network'ün arkasındaki ekip bazen projeye Ethereum'un "son evrimi" olarak atıfta bulunuyor.

Casper Network, işletmelerin blok zinciri özellikli ürünler ve hizmetler oluşturmasını mümkün olduğunca kolaylaştıran bir Katman 1 Hisse Kanıtı (PoS) blok zinciridir. Proje, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve/veya hızdan önemli ölçüde ödün vermeden küresel kurumsal benimsemeyi destekleme mücadelelerinde mevcut kurumsal blok zinciri çözümlerinin karşılaştığı sorunları çözmek için kuruldu. İşletmelerin bu üç hedef arasında daha fazla denge kurmasına yardımcı olmak için Casper blok zinciri aşağıdaki özellikleri sunar:

Yükseltilebilir Akıllı Sözleşmeler: Casper, zincir üzerinde halihazırda dağıtılan akıllı sözleşmelerin yükseltilebilirliğini kolaylaştırarak, karmaşık ve maliyetli geçiş süreçlerine olan ihtiyacı azaltırken, bir sistem içinde tespit edilen akıllı sözleşme güvenlik açıklarını hızla düzeltme sürecini de kolaylaştırır. Bu tür işlevler, akıllı sözleşmelerin bir kez konuşlandırıldıktan sonra orijinal geliştiriciler de dahil olmak üzere herhangi biri tarafından düzenlenmesine genellikle izin vermeyen diğer kurumsal blok zincirlerinin çoğunda akıllı sözleşmelerin tarihsel olarak nasıl geliştirildiğinden belirgin bir ayrılmadır. Yükseltilebilirlik özellikleri, işletmelerin değişen müşteri ihtiyaçlarına ve değişen iş önceliklerine uyum sağlayan esnek ve ölçeklenebilir blok zinciri tabanlı ürünler ve hizmetler oluşturmasına yardımcı olabilir.

Geliştirici dostu özellikler: Çoğu blok zinciri projesi, geliştiricilerin Solidity veya başka bir blok zincirine özgü programlama dilini kullanmasını gerektirse de, Casper kripto protokolü, günümüzde ana geliştiriciler arasında sıklıkla kullanılan kodlama dilleri olan Rust ve WebAssembly'de (WASM) oluşturmayı destekler. Casper, dünya çapında milyonlarca Web2 geliştiricisinin kapılarını açarak, işletmelerin, organizasyonu geleceğe hazır hale getirmeye yardımcı olacak yüksek kaliteli yetenekler bulmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca CasperLabs, Solidity kodunun Rust'a dönüştürülmesini otomatikleştiren bir kod aktarıcısı olan Caspiler'ı yarattı. Bu araç, geliştiricilerin projelerini nasıl taşıdıklarını basitleştirerek kurumsal benimsemenin önündeki engelleri daha da azaltır.Ethereum'dan Casper Network'e merkezi olmayan uygulamalar (dApps).

Düşük Gaz Maliyetleri: Casper blok zinciri ağının PoS konsensüs mekanizması, birçok rakip Katman-1 blok zinciri projesine kıyasla daha yüksek verim ve daha az ağ tıkanıklığı sağlar. Ağın gaz ücretleri, sipariş büyüklüğündeki değişiklikler veya yüksek işlem hacmi dönemlerinde fiyat istikrarını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, CasperLabs ekibi 2021 itibariyle, işletmelerin önceden belirlenmiş fiyatlarla gaz rezerve etmelerini sağlayacak ve böylece gelecek için plan yapmayı kolaylaştıracak tahmini bir gaz vadeli işlem piyasası için çalışıyor.

Ağırlıklı Anahtarlar: Birçok kurumsal blok zinciri, kullanıcılar için yalnızca ikili (açık veya kapalı) akıllı sözleşme erişim izinlerine izin verir; bu, daha büyük ekiplerin birlikte etkili bir şekilde çalışmasını ve karmaşık uygulamaları ve sistemleri yönetmesini zorlaştırabilir. Buna karşılık, Casper Network'ün ağırlıklı anahtarlar özelliği, kuruluşların daha ayrıntılı, çok düzeyli sistem erişim izinleri oluşturmasına olanak tanır ve bu da kuruluş varlıklarının güvenliğini ve kalitesini sağlamayı kolaylaştırabilir.

Casper Network'ün CSPR Simgesi

Casper'ın ekosistemi, Casper'ın PoS konsensüs mekanizması aracılığıyla zincir üstü işlemleri işlemek için ağ doğrulayıcılarını ödüllendirmek için kullanılan yerel kripto para birimi CSPR tarafından desteklenmektedir. CSPR, ilk olarak CoinList aracılığıyla ilk halka açık token satışı yoluyla yayınlandı, ancak şu anda birkaç popüler kripto borsasında mevcut. CSPR jetonlarının ilk arzı 800 milyondu ve toplam arz, biraz enflasyonist bir ihraç programını takip ediyor.

Casper CBC ve Casper FFG

Casper Ağı kendi bağımsız projesi olsa da, adı bazen Ethereum ağının Casper uygulamasıyla karıştırılıyor. İkisini ayırt etmek için zaman ayırmaya değer. Casper Network, Casper Correct by Construction (CBC) adlı bir tür fikir birliği mekanizması kullanır. Casper CBC, Ethereum'un yaratılmasına yardımcı olan bir blockchain gazisi olan Vlad Zamfir'in beynidir. Casper'ın mevcut konsensüs protokolü olan Otoyol Protokolü, blok kesinliği ve ağ esnekliği açısından çeşitli iyileştirmeler ile orijinal Casper CBC spesifikasyonuna dayanmaktadır.

Buna karşılık, Ethereum, PoW modelini, Casper Friendly Finality Gadget (CFFG) adı verilen hibrit bir PoW/PoS protokolünü içeren Ethereum 2.0'a geçiş sürecindedir. Casper FFG kapsamında, Ethereum'un blokları PoW kullanılarak çıkarılmaya devam edecek ve bu kurulum kapsamında ağ doğrulayıcıları tarafından blokların yalnızca yaklaşık %2'si sonlandırılacak. Sonuç olarak Casper FFG, Ethereum'un tam PoS sistemine çok adımlı geçişinin bir parçası ve Ethereum'un 3.0 sürümü muhtemelen Casper CBC'ye benzer bir şey üzerinde çalışacak. Sonuç olarak, CasperLabs, ikisi tamamen ayrı projeler olsa da, bazen projesini Ethereum'un "son evrimi" olarak adlandırıyor.

Casper Blockchain Gerçek Dünyada Kullanımları

Casper Network'ün arkasındaki kuruluş olan CasperLabs, Microsoft, Google ve Adobe gibi üst düzey kuruluşlardan çok sayıda eski yöneticiden oluşuyor. Ekibin kurumsal geçmişi, Casper'ın tasarımını bilgilendirmeye yardımcı oldu ve proje 2015'ten bu yana bir şekilde çalışıyor olsa da, proje kapsamlı bir geliştirme sürecinden geçti ve ana ağı yalnızca Mart 2021'de kullanıma sunuldu. Yakın zamanda Casper'ın arkasındaki ekip ayrı bir proje oluşturdu. Casper Network'ün süregelen evrimini ve ademi merkeziyetçiliğini denetlemekle görevli, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Casper Association adlı kuruluş.

Casper çabalarını artırıyor ve Birleşik Arap Emirlikleri genelinde Web 3.0'ın benimsenmesini teşvik etmek için SJM Group ile yakın zamanda yapılan bir ortaklık da dahil olmak üzere birkaç etkileyici ortaklık kurmayı başardı. Artan sayıda geliştirici, takas edilemeyen token (NFT) ve oyun projelerinden merkezi olmayan finans (DeFi) altyapısına ve Müşterinizi Tanıyın (KYC) çözüm sağlayıcılarına kadar Casper üzerinde ürün ve hizmetler oluşturmayı tercih ediyor.

Casper Coin Yorum

Casper coin, coinmarketcap'ta 172. sırada ve yaklaşık 120.339 kişi coini izleme listesine aldı. bu, insanların projeye olan ilgisini gösteriyor, ancak ne yazık ki CSPR jetonunun fiyatı, lansmanından bu yana düştü. Tüm zamanların en yüksek seviyesi 12 Mayıs 2021'de 1,36 dolardı. 

Bulgularımız ve CSPR fiyat tahminimiz, jetonun riskli bir yatırım olabileceğini gösteriyor çünkü kimse nereye gideceğini bilmiyor. Uptobrain herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır.

Madeni paranın şu anki fiyatı hakkında konuşursak, 0.1389 $ 'dan ticaret için kullanılabilir. Şu anda, tüccarlar bu madeni parayla ilgili daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyorlar çünkü madeni paranın popülaritesi çok büyük. 

Birçok kişi hala ona yatırım yapmayı planlıyor ama herkes bu paraya yapılan yatırımın kendileri için faydalı olacağından emin olmak istiyor. Bu nedenle, burada verdiğimiz rakamlara garanti veremeyiz, ancak bunlar gelecekte madeni paraya ulaşılabilecek sözde rakamlardır.

Şimdi, madeni paranın fiyatının düşeceği veya yükseleceği piyasaya bağlı. Herkesin zaten bildiği gibi, madeni paranın fiyatı zaten düştü ve düşüşe geçiyor. Madeni paranın gelecekteki fiyatını varsaymadan önce, madeni paranın elde tutulmasının madeni paranın tüm varlığını etkileyeceğini söyleyelim. Bunu iddia ediyoruz çünkü halk, tüm madeni parayı tamamen bitirebilecek hissenin çok büyük bir yüzdesine sahip.

Bazı CSPR fiyat tahminlerine bakalım.

DigitalCoinPrice, tokenin Haziran ayında 0,0578 $ değerinde olacağını ve neredeyse %50'lik bir yükselişi temsil edeceğini, ancak Aralık ayında 0,0515 $'a gerileyeceğini belirten bir dizi iyimser tahmine sahip. Site, 2023'te 0.0572 dolar ve 2024'te 0.0553 dolar ortalama bir değer öneriyor. 2025 için Casper fiyat tahmini 0.0742 dolar ve 2030'da 0.18 dolara ulaşmak için yukarı yönlü bir projeksiyona devam ediyor.

PricePrediciton.net, bu yıl Haziran ayında 0,036$ (%9 düşüş) ve Aralık ayında 0,042$ (mevcut işlem fiyatına göre %6 artış) bir değer öngörüyor. Site, 2025'te 0.12 $ fiyat öngörüyor; 2026'da 0.16 dolar; 2027'de 0,25 ABD doları; 2028'de 0,36 ABD doları; 2029'da 0,54 ABD doları ve için Casper fiyat tahmini 0,79 ABD doları.

Casper Coin Geleceği

Casper Fiyat Tahmini 2022

Şimdi, fiyatı bile kabul edersek, madeni para 2022 yılının sonunda kesinlikle 1 $ fiyat işaretine dokunacak. Bunu iddia ediyoruz çünkü fiyatta ölümcül bir düşüşle karşı karşıya kaldıktan sonra madeni para istikrarlı görünüyor. Ayrıca, ikinci düşüş aralığından düşüş ve düşüşten sonra fiyat sürekli olarak daha iyi görünüyor, fiyat tekrar yükseliyor ve ikinci düşüş aralığından aşağı inmedi. Madeni paranın 2022'nin sonunda 1 dolarlık fiyat işaretine ulaşacağı varsayılıyor.

CSPR Fiyat Tahmini 2023

Madeni paranın mevcut durumunu açıkça görebildiğimiz için madeni para yatırımcılar için pek bir fayda sağlamayacaktır. Satış oranının, madeni paranın fiyatını etkileyebilecek satın alma oranından yüksek olduğu bazı önemli noktaları açıklığa kavuşturalım. Şu anda, madeni para 296. sırada ve bunun nedeni şirketin sahipleri. Madeni para sadece şu anda var çünkü şirket sahipleri hisselerini satmadı. Sahipler hisselerini sattıklarında, madeni paranın bitme şansı artacaktır. Aksi takdirde, madeni paranın 2023 yılındaki tahmini fiyatı 0,48029 dolar.

Casper Fiyat Tahmini 2024

Daha önce madalyonun dayandığı kilit noktadan bahsettiğimiz gibi. Bu nedenle, madeni para, yatırım yaparken her tüccarın beklediği gibi büyük miktarda kar sağlayamadığından, yatırım yapmak yatırımcılar için daha iyi değildir. Coin'in önceki durumunu ve iniş çıkışlarını izledikten sonra, coinin istikrarlı kalmayacağı ve yatırımcıyı bundan mutlu edecek düzgün bir kâr veremeyeceği açıktır. Madeni paranın beklenen fiyatı 0,77711 dolar.

Casper Coin Fiyat Tahmini 2025

Madeni para 2024 yılında bu fiyat seviyesine ulaştıktan sonra bile büyüme şansı da artacak. Tam beş yıl içinde, madeni para 2025'te yatırımcılar için oldukça faydalı olacak. Madeni paranın düştüğü yerden, bir daha asla böyle bir yutturmacaya gitmeyecek, çünkü madeni paranın potansiyeli tamamen sıfır, böyle bir zirveye çıkmayı bekliyorsak. Madeni paranın 2025 yılında beklenen fiyatı 1.25736 dolar.

Casper Fiyat Tahmini 2026

Şimdi 2026 yılından bahsedecek olursak birçok yatırımcı, yatırımlarının kendilerine mutlaka kazanç sağlayacağı beklentisini ortaya koyuyor. Bu madeni paradan beklentiler de çok yüksek çünkü Casper'ın (CSPR) Fiyatının 2025 yılında fiyat işaretine ulaştıktan sonra daha da yükselmesini bekliyoruz. önümüzdeki yıllar. Halihazırda mevcut durum ve detayların yatırımcılara büyük bir kazanç sağlayamayacağını gösterdiğini görüyoruz. Madeni paranın 2026 yılında tahmini fiyatı 1.46462 dolar.

1 Casper (CSPR) Kaç Dolar?

1 Casper fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0320 USD'dır.

Canlı Casper Coin fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı Casper Coin fiyat grafiği için takipte kalın. Casper Coin değeri Finansmix.com'da!

Casper Yorum

Güncel Casper yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Casper yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Casper yükselir mi? Casper düşer mi? Casper ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Casper Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.