Bytom BTM

Bytom

06.11.2023 23:33:10
0,0209
% -34,972
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)2.100.000.000 $
Piyasa Değeri37.710.571 $
24S Değişim %% -34,972
Dolaşan Arz1.801.877.588 $

1 Bytom Kaç Dolar Hesapla

BytomBTM - Bytom
Dolar USD - Dolar
1 BTM =
0,0209 $

Bu ay Bytom Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Bytom Nedir? Geleceği ve Yorumları

Bytom Coin Nedir? Yorum, Grafiği ve Geleceği | Finansmix

Bytom Coin Nedir?

Bytom, blok zinciri dağıtılmış uygulamalara benzersiz bir  üç katmanlı yaklaşım benimseyen bir kripto para birimidir. Veri işlemleri bir katmanda, aktarımlar diğerinde gerçekleşir ve üçüncüsü varlık etkileşim katmanı olarak adlandırılır. Kripto para birimi daha hızlı, daha güvenli bir ödeme sistemi oluşturabilir ve Büyük Veri alanında da potansiyele sahiptir.

Bitcoin, tek katmanlı bir kripto para birimidir ve Ethereum, karışıma akıllı sözleşmeler ve dApp'ler ekleyen çift katmanlı bir blok zinciridir. Çin blok zinciri Bytom, üç katmanlı bir yaklaşımla işleri bir adım öteye taşıyor. Veri işlemleri bir katmanda, aktarımlar diğerinde gerçekleşir ve üçüncüsü varlık etkileşim katmanı olarak adlandırılır.

Bytom, uygun başlığı vermek için çoklu bayt varlıkların etkileşimli bir protokolüdür. Ve, Ethereum'un olası bir menkul kıymet olarak SEC incelemesi, 2018'in başlarında tüm kripto pazarını bir gerilemeye alırken, Bytom gönüllü olarak SEC'in Howey Testine başvurdu ve Bytom kripto para birimi, DAO gözetimi altında bir menkul kıymet olarak kabul edilmedi .

Dijital varlıklar giderken, düşük işlem ücretleri, yüksek teknolojili Bytom blok zinciri teknolojisi ve onu birbirinden ayırabilecek çok baytlı varlıkların etkileşimli bir protokolü ile kripto para piyasası üzerinde bir etki yaratma potansiyeline sahiptir. Bir Bytom cüzdanı da sunulmaktadır ve Bytom madeni paralarından çok daha fazlasını depolayabilir.

Bu, 24 Nisan 2018'de zar zor piyasaya sürülen bir blockchain ana ağı için çok fazla . Başarısının çoğu, kurucusu Chang Jia'nın Nisan 2018'de Bytom kurucusu Duan Xinxing ile ortak olduğu Şanghay merkezli popüler kripto değişim forumu 8BTC ile olan ilişkisine atfedilebilir.

Bytom'ın önünde uzun bir yol var, ancak tam gaz ilerliyor. Ayrıca, Çin'deki devlet kurumları ve işletmeler için Amerikan bilgi yönetimi devi Iron Mountain'ı utandırabilecek tek duraklı bir büyük veri mağazası üzerinde çalışıyor.

Çin, kripto para ticaretini baskı altına alırken bile blok zincirini benimsemeye istekli olduğundan, dijital varlıkların yönetimi devlet desteğini kolayca çekebilir. Çin vatandaşları Bytom'u satın alamaz ve ülkeyi değiştirebilecek blok zincir teknolojisine yatırım yapamaz.

Bytom'ın blok zinciri teknolojisinin inceliklerini tartışmadan önce, BTM parasına ve piyasa değeri ve günlük işlem hacmi açısından piyasadaki performansına bakalım. Bytom parası satın almaya değer mi?

BTM'nin Dağılımı

Bytom'un toplam 1.407.000.000 BTM arzı vardır. Ocak 2018'de kripto piyasasında ani bir yükseliş yaşarken, dört ay sonra 22 Nisan 2018'de piyasaya sürülme tarihinden bir gün önce Bytom madeni paraları için tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,13 dolara ulaştı.

Bu, BTM kripto para birimini, Bitcoin ve Ethereum'un ardından zirveye ulaşması ve hatta endüstri genelinde fiyatların iki aylık düşüşünden sonra Mayıs rallisine katkıda bulunması nedeniyle kriptolar arasında nadir bir hale getiriyor. Ripple ve Litecoin gibi güçlü projeler bile piyasada genellikle Bitcoin ve Ethereum'u takip ediyor, bu nedenle BTM tek başına ayakta durmasıyla dikkat çekiyor.

Piyasa dönerse Bytom kripto para birimi güvenli bir liman oluşturabilir mi? Cevap için kripto para haberlerini ve piyasa değerini izlemeye devam edin. Kripto para piyasası kararsız bir yerdir, ancak bunun gibi eğilimleri tespit etmek zaman içinde ciddi kazançlar sağlayabilir. Bytom paraları yağmurlu günler için bir seçenek olabilir.

BTM, OKEx, CoinMex, Gate.io, CoinEgg ve Huobi Global dahil olmak üzere çeşitli kripto para piyasalarında işlem görmektedir. BTC, ETH ve USDT dahil olmak üzere ticaret çiftleri ile günlük olarak 5 milyon doların üzerinde BTM ticareti yapılmaktadır.

Bytom'ın resmi cüzdanı, çeşitli masaüstü işletim sistemleri için mevcuttur.

Bytom Coin Yorum

Verilere dayanarak, uzun vadede Bytom'a (BTM*) yatırım yapmanın Karlı olduğu tahmin edilebilir. Uzun vadeli olarak, Bytom'un 5+ yıllık bir süre için tahminini kastediyoruz.

Bytom çökecek mi? Bytom ay olacak mı? Bytom fiyatı artacak mı? BTM* fiyatı artıyor mu? Gelecekte Bytom fiyatı ne kadar artacak? BTM* fiyatı düşecek mi? Bytom'un fiyatı yükselecek mi? Bytom fiyatı ne zaman düşecek? 

Bunlar, sabırsız veya amatör yatırımcıların sahip olduğu en yaygın sorulardan bazılarıdır. Gerçek şu ki - kimse Bytom'un (BTM*) geleceğini doğru bir şekilde tahmin edemez. Tek yapabileceğimiz çeşitli algoritmalar kullanmak ve geçmiş fiyat verilerini kullanarak Bytom'un (BTM*) teknik analizini yapmak ve Bytom tahminini gerçekleştirmek. Bunların hepsinin geçmiş verilere dayandığını unutmayın. Gelecek, geçmiştekiyle aynı örüntüyü takip ederse, bu tahminler/tahmin çok doğru olabilir.

Bytom Coin Geleceği

2023 için Bytom fiyat tahmini nedir?

Teknoloji sektörü büyüme tahminimize dayanarak, tahmini BTM fiyatı 0,015687 $ ile 0,027184 $ arasında olacak, yani Bytom'un fiyatının 2024 yılına kadar en iyi senaryoda %115,56 artması bekleniyor .

2024 için Bytom fiyat tahmini nedir?

Teknoloji sektörü büyüme tahminimize dayanarak, tahmini BTM fiyatı 0,020081 $ ile 0,060303 $ arasında olacaktır, yani Bytom'un fiyatının 2025 yılına kadar en iyi senaryoda %378,18 artması beklenmektedir .

2025 için Bytom fiyat tahmini nedir?

Teknoloji sektörü büyüme tahminimize dayanarak, tahmini BTM fiyatı 0.025706 $ ile 0.133770 $ arasında olacaktır, yani Bytom'un fiyatının 2026 yılına kadar en iyi senaryoda %960.75 artması bekleniyor .

1 Bytom (BTM) Kaç Dolar?

1 Bytom fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0209 USD'dır.

Canlı Bytom fiyatı ve detaylı analizleri burada. Bytom uzman grafik ve yorumlarını inceleyin. Bytom piyasa değerini görmek için sayfamızı ziyaret edin.

Bytom Yorum

Güncel Bytom yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Bytom yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Bytom yükselir mi? Bytom düşer mi? Bytom ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Bytom Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.