Bytecoin BCN

Bytecoin

05:19:57
0,0000
% 0,0000
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

-

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri0 $
24S Değişim %% 0
Dolaşan Arz0 $

1 Bytecoin Kaç Dolar Hesapla

BytecoinBCN - Bytecoin
Dolar USD - Dolar
1 BCN =
0,0000 $

Bu ay Bytecoin Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Bytecoin Nedir? Geleceği ve Yorumları

Bytecoin Coin Nedir? Kaç Dolar? Geleceği, Yorum, Grafik ve Haberler

Bytecoin Nedir?

Bytecoin, dünyanın herhangi bir yerindeki satın alımlar için güvenilir bir şekilde kullanılabilen bir kripto para birimidir. Bitcoin daha iyi bilinse de  , bir blok zincirindeki ne en hızlı ne de en güvenli kriptodur. Bytecoin BCN, bu sorunları 2012'den beri geliştirilmekte olan hızlı ve güvenli bir blok zinciri ile çözmektedir.

Bu nedenle, Bytecoin en eski altcoinlerden biridir ve CryptoNote halka imzaları hala zamanının ötesindedir. Monero , Bytecoin'in bir çatalıdır ve kendisi oldukça popülerdir, bu da onu ZCash ve Dash ile birlikte bir Bytecoin rakibi haline getirir.

Aslında Bytecoin, insanların karanlık web işlemleri için safça BTC kullandığı günlerde anonim işlemleri kolaylaştırmaya yardımcı olan ilk gizlilik madeni parasıdır.

Kripto yıllarında eski olabilir, ancak Bytecoin'in onu yıllarca dolaşımda tutacak sağlam ve sadık bir takipçisi var. Her şeyin nasıl çalıştığını açıklamadan önce, Bytecoin'in tescilli kripto parası olan BCN'nin piyasada nasıl performans gösterdiğini keşfedelim.

BCN Coin'in Dağılımı

Bytecoin toplam 184.470.000.000 BCN arzına sahiptir. BCN'nin şimdiye kadarki en yüksek değeri 6 Ocak 2018'de 0.017537 dolardı.

Bytecoin Temmuz 2012'de piyasaya sürüldü ve BCN'nin yüzde 80'inden fazlasının geliştiriciler tarafından önceden hazırlanmış olduğu keşfedildiğinde tartışmalara karıştı . Bu merkeziyetçi hareket, Monero'yu çoğu çevrede tercih edilen gizlilik madeni parası yaptı.

Madencilik Bytecoin, skrypt adı verilen Eşitlikçi bir İş Kanıtı işlevi aracılığıyla elde edilir. Bu, onu hem CPU hem de GPU tarafından çıkarılabilir hale getirir. Bytecoin, bir ASIC teçhizatına karşı bir PC tarafından (çok daha yavaş bir oranda da olsa) başarıyla çıkarılabilen birkaç kripto para biriminden biridir. Bu madeni para sınıfı, kullanılan bellek yoğun algoritma nedeniyle CryptoNote madeni olarak adlandırılır.

BCN, Binance, HitBTC, Poloniex ve OKEx gibi bazı popüler borsalarda takas edilebilir. Genellikle BTC ile eşleştirilir ancak USDT ve ETH ile de takas edilebilir. BCN'nin fiyatı Binance listesinde balon oldu. Piyasa değeri tavan yaptı ve hem HitBTC hem de Poloniex ticareti durdurarak çılgın satıcıları ve alıcıları kripto para borsalarının en büyüğüne yönlendirdi.

Bytecoin, Binance Coin BNB, Bitcoin ve Ether ile zorlu bir ticaret çifti oluşturdu. Bytecoin BCN, sadece 24 saat içinde piyasa değeri açısından %800 kazandı.

ICO'lar yapılacak du jour'dan önce başlatıldığından , hiçbir zaman bir Bytecoin ICO'su olmadı. Bununla birlikte, blok zinciri tabanlı bir pazarlama bulutu olan Lydian, ICO'su için BCN'yi kabul etmek üzere Bytecoin ile ortaklık kurdu.

BCN, masaüstü, mobil veya web tabanlı bir cüzdanda saklanabilir ve diğer en iyi paralarla karşılaştırıldığında işlem hacmi nispeten düşüktür. Etkileyici piyasa değerine rağmen, Bytecoin BCN kripto para borsalarında nadiren haber yapar.

Vanilya Kripto Para Birimi

Modern blok zincirler birçok teknik sorunu çözer, ancak bazı kriptolar vanilya olarak kalır. Bytecoin 2012'de piyasaya sürüldüğünde, bir altcoin'in bükülmüş Bitcoin'den başka bir şey olmasına gerek yoktu.

Bytecoin, ölçeklenebilirliği ve esnekliği nedeniyle Bitcoin'i teknik düzeyde geliştirir. Bytecoin, uçtan uca şifreleme sağlayan ve işlemleri izlenemez hale getiren CryptoNote'u uygulayan ilk blok zinciriydi. Ancak, Mayıs 2017'de Monero ekibi tarafından CryptoNote'ta bir hata keşfedildi ve hiçbir programlamanın asla mükemmel olmadığını kanıtladı.


Ağ, her işlem için bir kerelik ortak anahtarlar ve halka imzaları üretir. Bu, her şeyi rastgele ve izlenmesi daha zor tutmaya yardımcı olur. Daha yüksek bir işlem ücreti karşılığında bilgileri daha da gizlemeyi seçebilir  ve teorik olarak tamamen anonim bir kripto para birimi kullanabilirsiniz.

Açık kaynak kodu kullandığı ve kripto para biriminin erken döneminde piyasaya sürüldüğü için Bytecoin, Monero'nun popülerlik seviyesine asla ulaşmasa ve Bytecoin fiyatı düşük kalsa bile bir kült takipçisi olmaya devam ediyor.

Kurucuları anonimdir ve Cointelegraph'ın eski bir yazarı, Bytecoin'in gizlice bu satış noktasına sahip olduğunu iddia ediyor .

Ciddi bir şeffaflık eksikliği ve öncül söylentiler , birçok kripto analistinin Bytecoin'in bir aldatmaca olduğuna inanmasına neden oluyor . Kinikler bir yana, bu kripto para dünya çapında daha fazla kabul görmek için hamleler yapıyor. Yaratılma nedeni ne olursa olsun, günümüzün kalabalık pazarında değerini ve alaka düzeyini korur. Blok zincirinin kaynak kodu kendi nişini bulursa, etkin bir şekilde değer yaratır.

Bytecoin Özeti

Aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi yapabilen bir blok zinciri var. Mevcut pek çok çeşidi ile Bitcoin ve Bytecoin gibi basit vanilya kripto para birimleri tuhaf, neredeyse retro bir çekiciliğe sahiptir. Bytecoin, Bitcoin veya hatta kendi çatalı Monero kadar popüler değil , ancak bunun için birkaç önemli şeye sahip.

Bytecoin, CryptoNote'a dayalıdır ve kendisini ev bilgisayarı madenciliği için daha erişilebilir ve kaynak kodu açısından Bitcoin'den daha güvenli olarak tanıtır.

Bytecoin'in gerçekten ne zaman halka açık hale getirildiği konusundaki görüş farklılıklarına rağmen, piyasadaki en eski kripto paralardan biridir.

Tamamen anonim işlemler bir fikir meselesidir, ancak Bytecoin, kripto pazarlarında BCN ticaretine (ancak yavaş olsa da) devam eden bir kültü sürdürüyor.

Bytecoin'in bazıları tarafından bir aldatmaca olduğu iddia edildi, ancak bu doğruysa, düzgün kullanıldığında hala değeri olan bir para birimidir. Birçok blok zincirinden farklı olarak, saf bir kriptonun kullanım durumları basittir. Değeri olduğunu kabul edersek, değeri vardır. Anonimliğe dayalı bir gizlilik madeni para ekibi anonim olmalıdır, bu nedenle Bytecoin'in her zaman anonim bir takipçisi olacaktır.

Kaç Bytecoin var?

Şu anda dolaşımda 184.07 milyar BCN var ve maksimum 184.47 milyar arz var. BCN muhtemelen son madeni parasını 2022'nin ortasında çıkaracak ve burada bir hisse kanıtı (PoS) yöntemine geçecek.

Bytecoin Yorum

Şeffaflık yolunda çok az şeyle Bytecoin projesinin geleceğini belirlemek zor. Nihai BCN madeni paranın 2022'de çıkarılması gerektiğinden, Bytecoin'in gelecekteki beklentilerine ilişkin bir yol haritası vermek için daha fazla geliştirici katılımı görmemiz olasıdır.

İhmal edilebilir bir şekilde işlem gören bir madeni para olan BCN, grafikte çok fazla hareketle karşılaşmaz. Diğer tüm altcoinler gibi, BCN de 2021 başlarındaki kripto boğa koşusunda önemli bir yükseliş trendi yaşadı ve 06 Nisan'da 0,0011 dolara kadar fiyatlara ulaştı.

Sonraki düzeltme, BCN'yi yatay bir eğilime soktu ve Temmuz ayından bu yana 0,0040 ABD doları ile 0,0045 ABD doları arasında bir ret gösterdi.

Hareketli ortalamalar (MA), Aralık ortasında 0,0025 ABD doları destek çizgisinin altına kırılarak dik bir düşüş modelinde.

Bu ölçümler, devam eden bir düşüş trendine işaret ederek Bytecoin kripto fiyat tahmini için olumsuz bir tablo çiziyor.

Bytecoin Geleceği

Digitalcoin'de , 2022 için Bytecoin fiyat tahmini 0,0037 ABD doları olarak sınırlanıyor ve 2025 için 0,0005 ABD doları olan bir Bytecoin fiyat tahminine yükseliyor. Dört yıl boyunca beklenen yatırımcılar için neredeyse iki katı getirisi olan dijital tahminci, aşağı yönlü bir görünüme sahip.

Coinpedia'nın önümüzdeki yıl için BCN fiyat tahmini, 0,0005 $'lık bir potansiyel düşük ile 0,008 $'lık potansiyel bir yüksekliğe işaret ediyor.

Wallet Investor'daki yatırım duyarlılığı son derece düşüşte. 12 aylık fiyat hedefi şu anda 0,0003$'da, bu da son işlem seviyelerinin çok az üstünde. Çevrimiçi tahminci, 2026 yılına kadar 0,000005 ABD doları değerinde bir Bytecoin fiyat tahmini sunarak BCN'nin gerçekten değer kaybedebileceğini öne sürüyor.

2030 için Bytecoin fiyat tahmini için PricePrediction , 0,01 $ fiyat noktası tahmin ediyor. Çevrimiçi tahmincilerin gerçek finansal danışmanlar olmadığını unutmayın. Bir rehber olarak faydalı olsa da, herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi yapmanız şiddetle tavsiye edilir.

1 Bytecoin (BCN) Kaç Dolar?

1 Bytecoin fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,0000 USD'dır.

Canlı Bytecoin grafiği ve yorumları geçmiş verileri ile burada. Canlı BCN fiyatı için bizi takip edin ve Bytecoin piyasa değerine hemen erişin.

Bytecoin Yorum

Güncel Bytecoin yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Bytecoin yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Bytecoin yükselir mi? Bytecoin düşer mi? Bytecoin ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Bytecoin Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.