Basic Attention Token BAT

Basic Attention Token

20:29:55
0,1972
% 4,3289
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)0 $
Piyasa Değeri294.806.311 $
24S Değişim %% 4,3289
Dolaşan Arz1.495.080.934 $

1 Basic Attention Token Kaç Dolar Hesapla

Basic Attention TokenBAT - Basic Attention Token
Dolar USD - Dolar
1 BAT =
0,1972 $

Bu ay Basic Attention Token Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Basic Attention Token Nedir? Geleceği ve Yorumları

BAT Coin Yorum ve Grafik - Basic Attention Token Analizi

BAT Coin Nedir?

Basic Attention Token (BAT), Mozilla ve Firefox'un kurucu ortağı Brendan Eich tarafından blok zinciri teknolojisi aracılığıyla dijital reklamcılığın güvenliğini, adilliğini ve verimliliğini artırmak için oluşturuldu . Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş Brave web tarayıcısının yerel belirtecidir.

BAT'ın teknik incelemesi 10 Şubat 2021 tarihlidir. 2022 itibariyle, Brave tarayıcı indirilebilir olmasına rağmen proje hala geliştirilmektedir. 11 Şubat 2022 itibariyle, Brave tarayıcısının 54,5 milyon aylık aktif kullanıcısı ve 16 milyon günlük kullanıcısı var.

Blok zinciri ve dijital para birimleri artmaya devam ederken, şirketler bu yenilikçi teknolojiyi web'de gezinme ve web tabanlı reklamcılık gibi daha eski sorunlara ve sorunlara uygulamanın yeni yollarını aradılar.

Basic Attention Token (BAT), Ethereum blok zincirini ve Brave olarak bilinen özel bir web tarayıcısını kullanır. BAT jetonu, Brave platformunda para birimi olarak kullanılır ve birkaç farklı reklam hizmeti alabilir. Kullanıcılar, reklamcılar ve yayıncılar arasında değiş tokuş edilecek şekilde tasarlanmıştır. Dijital çağda faaliyet gösteren reklam şirketleri için son derece önemli olan alışılmadık bir konsepte dayanmaktadır: Kullanıcı ilgisi.

BAT'ın yaratıcıları, dijital çağda reklamcılığın yürütülme biçimini iyileştirmeye çalışıyor. Mevcut eğilimleri dezavantajlı kullanıcılar, yayıncılar ve reklamverenler olarak görüyorlar. Kullanıcılar reklamlar ve izleyicilerle dolup taşıyor ve giderek daha agresif ve güçlü olan kötü amaçlı yazılımlara maruz kalıyorlar.

Eski yayıncılar, Google ve Meta (eski adıyla Facebook) gibi platformlar, reklam gelirlerinden büyük bir kesinti yaparken bilgi fiyatını düşürürken, reklam gelirlerinin önemli ölçüde düştüğünü gördü. Ayrıca, botlar ve kötü amaçlı yazılımlar her yıl daha fazla zarar verebilir ve platformlar güvenilirlik krizlerinden muzdariptir. Ayrıca, platformlar bu işlevleri tekelleştirdiği için reklamcılar içeriklerini yeterince sunmak için yeterli hedefleme yöntemlerinden ve bilgisinden yoksundur.

BAT geliştiricileri, kullanıcıların dijital reklam içeriğiyle nasıl etkileşime girdiğini izleyerek ve bu bilgileri dağıtılmış bir defterde saklayarak reklamcılar, yayıncılar ve kullanıcılar için dijital reklam deneyimini geliştirebileceklerine inanıyor. Kullanıcılar, kendilerine daha iyi uyarlanmış daha az reklam ve içerikle karşılaşacak. Yayıncılar yeni gelir kaynakları bulacaktır. Ve reklamcılar, belgelenmiş kullanıcı içeriği tercihlerine ve ilgi alanlarına göre belirli kullanıcıları daha iyi hedefleyebilecekler. Ayrıca dolandırıcılığı daha verimli bir şekilde önleyebilecekler.

BAT Coin Geleceği & Yorum

BAT Coin geleceğine ve yorumuna gelince, orada birkaç farklı BAT fiyat tahmini var.

Örneğin, Gov.capital'in BAT fiyat tahmini ,  Haziran ayında yaklaşık 0,21 ABD dolarına doğru bir düşüş olduğunu ve Temmuz ayında 0,20 ABD dolarına düştüğünü gösteriyor. Bu fiyatın ötesinde genel bir yükseliş trendi bekleniyor ve yıl sona erdiğinde 0,50 dolar civarında. Mayıs 2023'te madeni paranın 1 dolarlık engeli aşması bekleniyor.

Site ayrıca 2025 için temel bir dikkat tokeni fiyat tahmini yapıyor ve bu da madeni paranın o yılın Kasım ayında 3 doları kıracağını gösteriyor.

WalletInvestor  , BAT'ın bir yıl içinde 0,88 ABD Dolarına ve beş yıl içinde 2,26 ABD Dolarına ulaşacağını tahmin ediyor. 

DigitalCoinPrice'ın BAT fiyat tahmini , kripto paranın bu yıl Haziran ayında 0,57 dolar değerinde olacağını ve neredeyse %40'lık bir artışı temsil edeceğini gösteriyor. Site ayrıca kripto paranın bir yılda 0,65 dolar değerinde olacağını ve 2024'te 0,65 dolar, 2025'te 0,79 dolar ve 2026'da 0,73 dolar ortalama değerleri tahmin ediyor. Sitenin 2030 için BAT fiyat tahmini 1,93 dolar.

Ayrıca iyimser olan Ripple Coin News , değişken piyasalardaki göreli istikrarı nedeniyle BAT'ın 2025 yılına kadar 10 dolara ulaşabileceğini savunuyor ve şunları söylüyor: "Brave tarayıcı tüm zorlukları çözüyor ve böylece kullanıcı tabanını büyük ölçüde genişletiyor."

Her zaman olduğu gibi, tahminlerin her zaman doğru olmadığını ve kripto para birimlerinin oldukça değişken olduğunu hatırlamanız gerekir. Yatırımınızın değeri hem düşebilir hem de yükselebilir ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamalısınız.

BAT Coin Hangi Borsada?

Basic Attention Token ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKX, Bybit, Bitget.

1 Basic Attention Token (BAT) Kaç Dolar?

1 Basic Attention Token fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,1972 USD'dır.

Canlı Basic Attention Token fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlıBAT fiyat grafiği için takipte kalın. Basic Attention Token değeri Finansmix.com'da!

Basic Attention Token Yorum

Güncel Basic Attention Token yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Basic Attention Token yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Basic Attention Token yükselir mi? Basic Attention Token düşer mi? Basic Attention Token ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Basic Attention Token Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.