Arweave AR

Arweave

16:01:24
42,6226
% -5,3725
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)66.000.000 $
Piyasa Değeri2.789.826.240 $
24S Değişim %% -5,3725
Dolaşan Arz65.454.185 $

1 Arweave Kaç Dolar Hesapla

ArweaveAR - Arweave
Dolar USD - Dolar
1 AR =
42,6226 $

Bu ay Arweave Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Arweave Nedir? Geleceği ve Yorumları

Arweave Coin Nedir? Geleceği & Yorumları ve Grafiği

Arweave Coin Nedir?

Arweave, ilk olarak 2017'de Archain olarak adlandırıldı, ancak 2018'de Arweave ekibinin başlangıç ​​​​hızlandırıcısı Techstars'a katılmayı kabul etmesiyle yeniden markalaştı. Arweave daha sonra 2019'da Andreessen Horowitz ve Union Square Ventures gibi tanınmış risk sermayesi şirketlerinden 5 milyon dolar topladı. Mart 2020'de Arweave, Arweave üzerine inşa edilen kullanıcı ve geliştirici topluluğunu büyütmek için harcanacak ek 8,3 milyon $'lık fonu duyurdu. 

Arweave, dosyaları dağıtılmış bir bilgisayar ağında kalıcı olarak depolamayı amaçlayan bir yazılımdır. Amacı , efsanevi İskenderiye Kütüphanesinden farklı olmayan bir şey inşa etmektir, ebediyen devam eden bir dijital arşiv. Bu nedenle, Arweave'in , her ikisi de veri depolama hizmetleri satın almak ve satmak isteyen kullanıcılar için pazarlar oluşturmak için kripto para birimleri kullanan Filecoin ve Sia gibi diğer merkezi olmayan depolama platformlarıyla çok ortak noktası vardır. Bu iddialı protokoller gibi Aarweave de Google, Amazon ve Microsoft gibi mevcut depolama devlerinin hakim olduğu bir pazarı bozmaya çalışıyor.

Bununla birlikte, Arweave'i rakiplerinden ayıran şey, AR kripto para birimi etrafında oluşturulan benzersiz teşvikler yoluyla verileri kalıcı olarak depolama taahhüdü.

Arweave'in tasarımı, teorik olarak, merkezi olmayan depolama hizmeti için ilk ödemeler yapıldıktan sonra bile, verileri depolayan kişilerin gelir elde etmesini sağlaması gerektiği anlamına gelir.

Ayrıca, Arweave'de depolanan dosyalara geleneksel web tarayıcıları aracılığıyla erişilebilir, yani herhangi bir özel cüzdan veya blok zinciri hizmeti gerektirmezler. Geliştirme aşamasındaki diğer dikkate değer özellikler arasında, kullanıcılarının yasa dışı içeriği denetlemesine olanak tanıyan bir oylama mekanizması yer alıyor. 

Arweave, 2020 itibariyle, bu ünlü kurumun verilerinin kurcalanmaya karşı dayanıklı kalmasına yardımcı olacağını umduğu bir ortaklıkla  İnternet Arşivi'nden veri depolamaya başladı bile.

Arweave Coin Geleceği & Yorum

Geçen yılın başından bu yana, Arweave'in fiyat hareketi önemli bir boğa koşusuna işaret etti. Ancak, AR fiyatı kademeli olarak düşüş eğiliminde düştüğü için bu fiyat seviyeleri önümüzdeki birkaç ay boyunca sürdürülmedi. Bu kademeli düşüş, Arweave kripto para biriminin mevcut fiyatını bugüne kadarki 50 günlük hareketli ortalamasının altına aldı.

Arweave'in fiyatı, Ağustos 2021'deki yoğun kripto piyasası katılımından sonra bir boğa koşusu başlattı ve fiyatı yüzde 400'den fazla yukarı gönderdi. Bu, oynaklığı artırdı ve Arweave AR fiyatı geçen yılın sonuna kadar oldukça oynak kaldı. Birikim/Dağılım Göstergesi şu an için kayda değer bir birikim göstermemekle birlikte, genişlemenin büyük bir bölümünün geçen yılın ilk çeyreğinde gerçekleştiğini belirtmek gerekir. Dolayısıyla, geçen yılın göreli fiyat artışıyla karşılaştırıldığında, mevcut birikim o kadar da büyük değil.

Bollinger Bantları analizi, geçen Ağustos ayının başından Aralık 2021'e kadar yüksek oynaklıkla karşılaşıldığını gösteriyor. Geçen yılın ilk çeyreğinde, Arweave AR fiyatı yatay işlem görüyordu ve devasa piyasa katılımı fiyatı yukarı doğru iterek yükseliş trendi yarattı. Ocak-Nisan ayları arasında fiyat değişiklikleri ile kripto piyasası. Bundan sonra, AR fiyatı, RSI göstergesinin aşırı alım sinyali vermeye başladığı Ağustos ayında yüksek oynaklıkla tekrar yükseldi. Göreceli Güç Endeksi'nin (RSI) en iyi şekilde yatay trend olan Arweave kripto para piyasasında kullanıldığı anlaşılmalıdır, bu nedenle fiyatın bir süre sabit kalıp kalmayacağını söylemek hala zor. Mevcut RSI seviyesi, herhangi bir aşırı satım veya aşırı alım sinyali göstermiyor, bu nedenle şimdilik beklemek ihtiyatlı. Arweave için direnç seviyesine bağlı olarak uzun veya kısa için daha iyi bir strateji olacaktır. Direnç seviyesi 35 dolar ve destek seviyesi 31 dolar.

Arweave Fiyat Tahminleri: 2022-2026

Daha fazla ayrıntı bulmak için teknik analiz ve tahmine dayalı veri modelleme algoritmalarını kullandık.kripto para birimlerinin geleceği hakkında. Önümüzdeki beş yıl boyunca AR belirteci için AR fiyat tahminleri için aynı yöntemi kullandık. AR projeksiyonları, Arweave madeni para sembolü AR'nin şimdiye kadarki performansının temel analizine ve çalışmalarına dayanmaktadır. Gelecekteki fiyatı tahmin etmek için tarihsel değerleri kullanmak, fiyatın doğru bir göstergesi olmasa da, bunun bir burç olmadığını belirtmek gerekir. Yatırımcılar risk toleranslarını anlamalı ve finansal piyasalara girmek istemelidir. Kripto para birimleri oldukça değişken ve risklere açık olduğundan, her şeyin çökme olasılığı her zaman vardır. Bu yüzden şu anda elde ettiğimiz en iyi tahminleri sunuyoruz.

Veri tahmin modelleri ve tarihsel verilere dayanan fiyat tahminleri, Arweave'in fiyatının geçen yıl ortalama 59.77$'a ulaştığını gösterdi. Geçen yıl maksimum fiyat ve minimum Arweave fiyat seviyeleri sırasıyla 86,2 $ ve 52,58 $ idi. Bu yılın başından itibaren, AR coin fiyatı önemli bir düşüşle karşı karşıya kaldı ve geçen ay 27 dolarlık önceki destek seviyesini test etti. Ancak, momentumunu orta derecede geri kazandı ve şu anda 30 doların üzerinde işlem görüyor.

Bugünkü Arweave fiyatı, 1.106.452.925$ piyasa değeri ve 32.820.891$ işlem hacmi ile birlikte 33$ civarında. 2022 yılı için öngörülen ortalama değer 44 dolar. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi 90.94 dolar. Mevcut toplam arz 63.190.435 AR'dir ve maksimum arz 66.000.000 AR'dir.

Arweave Fiyat Tahmini 2022

AR kriptosunun mevcut fiyatı 33 dolar civarında işlem görüyor. Fiyat tahminimize göre, Arweave kripto para biriminin minimum 42 $ seviyesine ulaşması bekleniyor. Fiyat tahminlerine göre Arweave fiyatı maksimum 45$ değerine ulaşabilir. 2022 fiyat tahmini, yıl boyunca ortalama fiyatın 43$ civarında işlem göreceğini söylüyor. Şu anda, destek seviyesi 31 dolar civarında. Büyüme aynı olmaya devam ederse, uzun vadede yatırım yapmak faydalı olacaktır.

Arweave Fiyat Tahmini 2023

AR fiyat tahminine ve kendi araştırmamıza dayanarak, Arweave'in fiyatının 2023 yılında maksimum fiyatı 57 $ olmak üzere minimum 48 $ fiyat değerine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Arweave tahmini, yıl boyunca ortalama fiyatın şu şekilde olması beklenmektedir. 53 dolar civarında işlem görüyor.

Arweave Fiyat Tahmini 2024

Veri tahmin modelleri ve Arweave AR fiyat tahminine göre Arweave'in minimum fiyat seviyesi 60$ olacak. Maksimum fiyat 68$ olacak ve 2024 yılı boyunca ortalama işlem fiyatı 65$ civarında olacak.

Arweave Fiyat Tahmini 2025

2025 yılı teknik analiz ve AR fiyat tahminine göre Arweave (AR) minimum fiyatı 65$, maksimum fiyat seviyesi 80$ olacaktır. Arweave tahminine göre 2025 yılında ortalama fiyat 74$ civarında işlem görecek. Bu fiyata bu coine yatırım yapmak 2025 yılında yatırımcılar için faydalı olacaktır.

Arweave Fiyat Tahmini 2026

Uzun vadeli fiyat tahmin modeli, AR'nin minimum fiyatının 70$ olması beklendiğini gösteriyor. AR'nin maksimum fiyatı, 2026 yılındaki mevcut fiyattan çok yüksek olacak olan 83 dolarlık ortalama işlem fiyatı korunurken 89$ olacaktır. Bu en yüksek fiyatla, her zaman iyi bir yatırımdan karlı getiri şansı vardır.

1 Arweave (AR) Kaç Dolar?

1 Arweave fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 42,6226 USD'dır.

Canlı Arweave Coin fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı Arweave Coin fiyat grafiği için takipte kalın. Arweave Coin değeri Finansmix.com'da!

Arweave Yorum

Güncel Arweave yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Arweave yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Arweave yükselir mi? Arweave düşer mi? Arweave ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Arweave Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.