Algorand ALGO

Algorand

20:16:25
0,1576
% 4,1756
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)10.000.000.000 $
Piyasa Değeri1.296.591.035 $
24S Değişim %% 4,1756
Dolaşan Arz8.229.236.181 $

1 Algorand Kaç Dolar Hesapla

AlgorandALGO - Algorand
Dolar USD - Dolar
1 ALGO =
0,1576 $

Bu ay Algorand Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Algorand Nedir? Geleceği ve Yorumları

Algorand Coin Nedir? Geleceği & Yorumları ve Grafiği

Algorand Coin Nedir?

Algorand (ALGO), hem dijital bir para birimi hem de blok zinciri platformudur. Algorand platformu, Mastercard veya Visa gibi büyük bir ödeme işlemcisine benzer şekilde, birçok işlemi hızlı bir şekilde işlemek için tasarlanmıştır. 

Algorand, diğer kripto para birimlerine ve blok zinciri tabanlı projelere ev sahipliği yapabilir ve bu da onu Ethereum'a doğrudan bir rakip haline getirir. Platformun yerel para birimi olan ALGO, Algorand blok zincirini güvence altına almak ve Algorand tabanlı işlemler için işlem ücretlerini ödemek için kullanılır.

Algorand açık kaynaklı bir blok zinciridir, yani herkes platformun kodunu görüntüleyebilir ve katkıda bulunabilir. Algorand , tüm ALGO madeni para sahipleri havuzundan ağ operatörlerini işe alan saf hisse kanıtı (PPoS) adı verilen bir işletim protokolü kullanır.

Algorand platformu ve beraberindeki kripto para birimi, 2017 yılında Massachusetts Institute of Technology'de profesör olan ve önemli bir kriptograf olan Silvio Micali tarafından kuruldu. 2 Toplam ALGO arzı, halihazırda dolaşımda olan yaklaşık 7 milyar ALGO ile 10 milyar jetonla sınırlandırılmıştır.

Algorand'ın amacı nedir?

Algorand, blok zinciri tabanlı ademi merkeziyetçilik yoluyla güvenilmeyen taraflar arasında küresel güveni sağlamayı hedefliyor. Platform, refahın önündeki engelleri ortadan kaldırabilecek teknoloji geliştirmek için basit tasarımlara öncelik veriyor.

Algorand Coin Geleceği & Yorumları

Kullanıcıların psikolojisi, kripto piyasası duyarlılığında çok önemli bir rol oynar. Fiyatlar, kalabalığın herhangi bir jetona baskı yapma konusundaki zihinsel yaklaşımına karşı çok hassastır. Algorand fiyatı da bir istisna değildir. 

Geçmiş verilere göre, başlangıçta Algorand için oynanan atalet, jeton müşteri güvenini kazanarak yatırımcılar ve tüccarlar için kar getirdiği için artık orada değil.

2019 sonunda Algorand fiyatı 0,25 dolar civarında işlem görürken, maksimum altı ayda ALGO fiyatı 0,45 dolara çıktı. 2020 yılının ilerleyen saatlerinde, ALGO fiyatı Mart çöküşü sırasında dik bir düşüş kaydetti ve ardından kaybettiği ivmesini yeniden kazandı. Algorand projeksiyonunun sıklıkla ve şiddetle gözlemlenen bir özelliği, en düzensiz ve dalgalı davranışı göstermesidir. 

Optimum yükseliş trendleri göstererek, aşağı doğru sabitlenen aşağı hareketiyle şaşırtıyor. Kripto piyasası duyguları, büyük ölçüde kullanıcıların psikolojisi tarafından yönlendirilir. Piyasa uzmanlarından çeşitli Algorand fiyat tahminleri aşağıda belirtilmiştir:

Algorand Fiyat Tahmini 2022

Ortaklıklar, ittifaklar ve topluluk finansmanı ile, piyasaların Algorand'ın (ALGO) performans göstermesi bekleniyor ve 2,35$'a yakın bir fiyat seviyesine ulaşıyor, bu da maksimum 2,6$'a ulaşan mevcut fiyatla karşılaştırıldığında %+149,68'dir. Bu, Algorand'ın oldukça iyimser bir tahmini ama fiyatın yarın aya ulaşacağını belirtmek yerine kesinlikle mümkün.

Algorand Fiyat Tahmini 2023

Algorand tahminine göre 2023 , Govt. Politikalar ve düzenlemeler, Algorand (ALGO) da fiyat için puslu günlerden payını alabilir ve bir miktar direnç gösterebilir. Algorand tahminimize göre, Algorand sakince 2,7 dolar civarında seyredebilir ve maksimum fiyat 3,1 dolara ulaşabilir veya maksimum düşüş 2,4 dolara düşebilir, bu da fiyatın düşmesini değil, tutarlı oynamasını sağlar.

Algorand Fiyat Tahmini 2024

Algorand daha fazla gelişme ve temellere odaklanırsa, ALGO madeni parası önümüzdeki yıllarda büyük büyümeyi yansıtabilir. Algorand fiyatının bir gün son fiyatlara +%235,66 olan 3,7$'lık bir zirveye ölçekleneceğini bulmak abartı olmaz, ancak aynısı çok abartılı ve canlı bir erişim olarak adlandırılamaz.

Algorand Fiyat Tahmini 2025

Algorand halihazırda PoS mekanizmasını benimsemiştir ve bu nedenle önümüzdeki yıllarda muazzam bir büyüme beklenmektedir. Algorand için fiyat ufku oldukça parlak. Algorand fiyat tahminimize dayanarak, uzun vadeli bir artış bekleniyor ve ALGO bu dönem için yeşil ticaret yapıyor, fiyat 2025'in sonunda 3,8 doları geçebilir.

Algorand Fiyat Tahmini 2026 ve Ötesi

Geçmişte Algorand'ın (ALGO) fiyatını artıran büyük bir Dapp benimsemesine tanık olmak. Ortaklıklar ve ittifaklar, ağın ölçeklenebilirliğini bugüne kadar saniyede 100.000 işleme zorlayacak. Ağ, üzerine inşa edilmiş sayısız projeyle süper popülerdir; Gelişmelerin devam ettiği göz önüne alındığında, Algorand fiyatının bugün Algorand fiyatına +%331,21 olan maksimum 5,2$'a yükselmesinin beklendiğini görebiliriz, bu da onu 2026 fiyat analizine göre yeni bir yüksek yapar.

Önümüzdeki Yol: ALGO fiyatı 2030'da yükselecek mi?

Algorand fiyat tahminine göre, tahmini kripto fiyatı 2030 yılına kadar 30 doların üzerinde işlem görecek. ALGO madeni parası Aralık 2030'a kadar 45 dolara yükselecek ve bu, makalenin yazıldığı sırada mevcut fiyata +%3,125'lik büyük bir yükseliş eğilimini temsil ediyor.

ALGO Coin Hangi Borsada?

ALGO'yu Kraken veya Coinbase gibi büyük bir kripto para borsası kullanarak satın alabilirsiniz . 

Algorand Coin Grafik

Bu sayfa üzerinden Algorand Coin grafik verilerine erişebilirsiniz.

1 Algorand (ALGO) Kaç Dolar?

1 Algorand fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,1576 USD'dır.

Canlı Algorand Coin fiyatı ve teknik analizlerini inceleyip, canlı Algorand Coin fiyat grafiği için takipte kalın. Algorand Coin değeri Finansmix.com'da!

Algorand Yorum

Güncel Algorand yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Algorand yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Algorand yükselir mi? Algorand düşer mi? Algorand ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Algorand Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.