0x ZRX

0x

10:36:23
0,6078
% 21,8162
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Hacim(24s)1.000.000.000 $
Piyasa Değeri515.096.549 $
24S Değişim %% 21,8162
Dolaşan Arz847.496.055 $

1 0x Kaç Dolar Hesapla

0xZRX - 0x
Dolar USD - Dolar
1 ZRX =
0,6078 $

Bu ay 0x Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
0x Nedir? Geleceği ve Yorumları

0x Coin Nedir? Yorumları ve Grafiği - ZRX Coin Geleceği

0x (ZRX) Coin Nedir?

0x, ERC 20 jetonlarının ticareti için merkezi olmayan bir borsadır. (Ayrıca bakınız: ERC 20 Nedir ve Ethereum İçin Ne Anlama Gelir? ). Merkezi olmayan kripto para borsalarının en yüksek profilli örnekleri arasındadır. Alıcılar ve satıcılar bu ticaret biçiminde doğrudan bağlantılıdır.

0x, Ethereumtabanlı belirteçlerin eşler arası değişimidir. Genellikle merkezi olmayan bir borsa olarak adlandırılır.

0x, paylaşılan bir altyapı üzerinden ortak akıllı sözleşmeler kullanır. Teknolojisi, bu sorunların üstesinden gelmek için halihazırda önerilmiş olan iki stratejiyi (devlet kanalları ve otomatikleştirilmiş pazar belirteçleri (AMM'ler)) birleştirir.

Durum kanalları işlemleri çevrimdışına alır, böylece işlemler Ethereum'un ağında gerçekleşirse ortaya çıkan maliyetleri azaltır. AMM'ler, bir kripto varlığının fiyatı belirli bir eşiğe ulaştığında alım satımları kolaylaştırmak için üçüncü bir taraf sunar. Böylece AMM, iki taraf arasında (tarafların kendi aralarında yaptığı işlemler yerine) işlemleri yürütmekte ve aynı zamanda karşı taraf olarak da hareket etmektedir.

0x kurucuları, sistemlerini "zincir içi yerleşimli zincir dışı sipariş geçişi" olarak tanımlıyor. 0x, herhangi bir geliştiricinin kendi kripto para birimi değişimini oluşturabilmesi ve çevrimiçi olarak yayınlayabilmesi için genellikle çözümüne “kripto para birimleri için Craigslist” olarak atıfta bulunur. 

0x'in kendi Ethereum belirteci (ZRX), yapımcıları alıcılara bağlamak için kullanılan aktarıcılara ticaret ücretlerini ödemek için kullanılır.

Hangi Borsalar 0x Kripto Satıyor?

ZRX, Coinbase , Gemini ve Binance dahil olmak üzere önde gelen birçok kripto para borsasında mevcuttur.

ZRX Coin Yorum

Diğer herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi, 0x protokolü tamamen farklı bakış açılarının konusudur. Bazı insanlar ZRX jetonunu severken, diğerleri onu pek sevmez. ICO'nun ardından 0x fiyatı 0,42 ABD dolarıydı ve Ocak 2018'in sonunda fiyat 1,8 ABD Dolarına yükseldi. Token, başlangıcından bu yana, rakip kripto para birimlerine karşı sert ve güçlü bir şekilde rekabet ediyor. 2018 yılında bir veya iki kez, token fiyattaki en yüksek artışa tanık oldu, ancak bu eğilim uzun sürmedi ve ZRX 0,48 $'a kadar işlem gördü.

Kasım 2018 itibariyle, 0x/USD daha düşük bir alana ulaştı ve en düşük fiyat olarak 0,40 doların altına düştü. Ardından düşüş eğilimini Temmuz 2019'a kadar sürdürdü. Daha sonra toparlanmaya başladı ve Ağustos 2020'nin ortalarında 0,7 doları geçti. Ardından, reddedildi ve 0,35 doların altında bir düzeltme yaptı. Bununla birlikte, 2021'in başından itibaren ZRX fiyatı muazzam bir ralli kaydetti ve 0,79 dolar civarında yeni bir zirveye ulaştı. Bununla birlikte, yakın zamanda gerçekleşen bir kripto çöküşü nedeniyle, 1 dolar civarında bir düşüş yaşadı.

ZRX Coin Geleceği

ZRX Fiyat Tahmini 2022

Aynı yükseliş momentumuna ayak uydurarak, ZRX'in önümüzdeki yıl, yani kısa vadede 2022'de bile bir yükselişe hazır olduğuna dair tahminler var. ZRX'in zirveden kırılıp kırılmayacağı konusunda çok erken bir tahmin olsa da, net olan tek şey tünelin sonunda kesin olarak bir ışık olduğu. Tarihsel verilerimize göre, ZRX fiyatı 0,5-1,0 $ işaretine dokunan gerileyen Pandemi senaryosu arasında yalnızca olumlu bir eğilim göstermeye devam ediyor.

ZRX Fiyat Tahmini 2023

0x fiyat tahminine göre, ZRX madeni para piyasayı fethetmeyi ve kripto alanında mevcut olan diğer madeni paralarla rekabet etmeyi başarabilir. DeFi patlaması nedeniyle, 0x fiyatı daha da yoğunlaşabilir ve kullanıcılar ve yatırımcılar arasında kitlesel olarak benimsenmesine neden olabilir. ZRX'in tahmini en yüksek seviyesi 1,18 dolar civarında. Ancak bu, gelecekteki fiyat için iyimser bir senaryo olarak kalıyor.

ZRX Fiyat Tahmini 2024

Ağızları açık bırakacak bir ihtimalin bulunmadığını ve kripto para piyasasında bir yükseliş eğiliminin süreceğini belirten ZRX'in 4,30$'a sabitlenmiş 0x fiyat performansıyla kripto krallığına bir kez daha hükmetmesi bekleniyor. Ortalama fiyat 1,15 $ olacaktır. Bu, ZRX'in uzun vadede olumsuz koşullarda bile sürekli büyümek için tam potansiyele sahip olduğunu gösteren 2024 yılının sonunda tahmin edilenle aynı.

ZRX Fiyat Tahmini 2025

ZRX değerinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5$'ı kesinlikle geçeceği tahmin edildiğinden, bu yıl referans yılı olabilir. 0x fiyat tahminine göre, toplu kabul ile ZRX'in 2025 yılına kadar yaklaşık 1,49 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor, bu daha önce hiç olmadığı kadar bir fiyat artışı. Ayrıca, ortalama fiyat 1,37$ olacaktır.

ZRX Fiyat Tahmini 2026

Şaşırtıcı bir şekilde, geçen yıl 0x jetonu için çok şey getirdi. ZRX momentumunu ileriye ve yukarıya doğru korudu. Tüm bu yıl için, ZRX için fiyat tahminleri oldukça cesaret verici olmaya devam edecek ve Ocak ve Ağustos aylarında yaklaşık 1,4$'a ve Aralık 2026'ya doğru doğrudan 1,65$'a sıçrayabileceğini belirtti. 2022'den 2026'ya kadar birçok fiyat değişikliği olacaktır.

1 0x (ZRX) Kaç Dolar?

1 0x fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 0,6078 USD'dır.

Canlı 0x fiyatı, piyasa hacmi ve işlemlerine hızlı erişin. ZRX grafiği için Finansmix.com'u ziyaret edin. Güncel 0x analiz ve yorumları burada!

0x Yorum

Güncel 0x yorumları ile siz de diğer üyelerimizin 0x yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. 0x yükselir mi? 0x düşer mi? 0x ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık 0x Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.