Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ZOREN

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

05:05:15
4,87
% 2,96
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

4,7300 - 4,9500

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)1.783.860.436,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)363.666.115,0000 TRY

1 Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş.ZOREN - Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ZOREN =
4,87 TRY

Bu ay Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

ZOREN Hisse - Zorlu Enerji Hisse & Borsa Senedi Fiyatı

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. 1993 senesinden bugüne başladığı enerji ve alakalı sektörlerde demirbaş halini almış hem ülke içinde hem de dünyada hizmet vermeyi sürdürmüştür.

Zorlu şirketleri arasında halka hisseleri açılan tek şirkettir. Elektrik konusunda her türlü ticareti kapsayan doğal gaz, enerji santralleri, elektrikle çalışan araç ve panel kurulum gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Güneş ışınlarından enerji üretmek ve elektrikle çalışan araçlar için şarj istasyonları inşa etmek gibi yenilikçi hizmet yollarına da sahiptir.

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. çalışma alanları elektriğin dağıtım, üretim, satışı; doğal gazın dağıtım ve satışı, santrallerin inşası, çalışması ve ticareti alanlarında hizmet vermektedir.

İnovasyon olarak güneş paneli benzeri akıllı tasarımlar konusunda da öncülük yapmaktadır. 25 seneye yaklaşan tecrübeli Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. tedarikçilik ve ticaretin dışında sistemlerin inşası ve geliştirilmesi konusunda da çalışmalar yapmaktadır.  Borsaya kayıtlı bulunan güvenilir kuruluş, vatandaşlara hisse satışını açarak stratejileri doğrultusunda kazanımlarını borsa aracılığıyla paylaşmaktadır.

1 Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Kaç TL?

1 Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 4,8700 TL'dir.

ZOREN hisse senedi fiyatı, yorumları ve ZOREN borsa analizi için adres Finansmix.com! Zorlu Enerji hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Yorum

Güncel Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. yükselir mi? Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. düşer mi? Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.