Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. YKBNK

Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş.

21:51:04
9,80
% -3,45
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

9,8000 - 10,1600

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)1.494.138.038,1200 TRY
Günlük Hacim (Lot)149.585.017,0000 TRY

1 Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş.YKBNK - Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 YKBNK =
9,80 TRY

Bu ay Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

YKBNK & YKB Hisse Senedi - Yapı Kredi Bankası Hisse Senedi

Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. ülke genelinde özel teşebbüs olarak açılmış ilk bankadır. Müşteriyi merkeze alan bir düşünce yapısı ile gelişen inovatif teknolojileri takip ederek alanında tercih edilen kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer almıştır. Hali hazırda ülke içinde mevcut en geniş ekonomik gücü olan üçüncü özel teşebbüs bankasıdır. Hem ülke içinde hem de yurt dışında yaptığı ortak çalışmalar sayesinde bankacılık alanında öncü rolü oynamaktadır. Portföylerin yönetilmesi vb. pek çok konuda ciddi faaliyet göstermektedir.

Stratejik olarak sürdürülebilir temelli bir ekonomik yapıdadır. Paydaşları ile birlikte kar ile büyüme düşüncesine sahiptir. Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş Koç Grubu tarafından yönetilmektedir. Koç gurubu belli bir oranda direkt olarak hisse sahibiyken belli bir nispette dolaylı olarak banka hisselerine sahiptir. Total olarak değerlendirildiğinde ise %67,99 luk nispet Koç Grubuna ait iken geri kalan paylar halka arz edilmiştir. Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş Borsa İstanbul’a kayıtlıdır. Halka açık biçimde borsada işlem yapılabilmektedir.

1 Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Kaç TL?

1 Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 9,8000 TL'dir.

YKBNK hisse senedi fiyatı, yorumları ve YKBNK borsa analizi için adres Finansmix.com! Yapı Kredi Bankası hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Yorum

Güncel Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. yükselir mi? Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. düşer mi? Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.