Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. ULKER

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.

11:30:38
168,40
% -1,06
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)1.112.412.842,6000 TRY
Günlük Hacim (Lot)6.581.536,0000 TRY

1 Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.ULKER - Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ULKER =
168,40 TRY

Bu ay Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Ülker Hisse Senedi - Ulker Hisse Grafik & Analiz ve Fiyat

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş.

Ülkemizin birbirinden önemli ve farklı alanlarda hizmet veren kuruluşları vardır. Bunlardan bir tanesi de Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş isimli kuruluştur.

Firma adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi anonim şirket statüsündedir ve ağırlıklı olarak aşağıda yer alan bilgilerden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi bisküvi üretimi yapan bir firmadır. Şirket Yıldız Holding bünyesinde olan şirketlerden bir tanesidir. Kuruluş yeri İstanbul olup kuruluş tarihi ise 22 Şubat 1944 senesidir. Kurucuları Sabri Ülker ve Asım Ülker isimli kardeşlerdir.

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş Ürün Gamı Hakkında

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş ürün grubunda ağırlıklı olarak her türden petibör, çubuk kraker, hanımeller, balık kraker gibi çok değişik damak lezzetlerine hitap eden ve artık bir klasik hale gelen bisküvileri vardır. Son yıllarda firmanın ürün gamı giderek genişlemektedir. Sağlıklı mavi yeşil serisi sağlıklı yaşam sürme konusunda daha hassas olanlara hitap eder durumdadır.

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş için söylenebilecek olan son şey şirketin hisselerinin borsada işlem görüp, hisselerinin borsada satıldığıdır.

1 Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. Kaç TL?

1 Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 168,4000 TL'dir.

ULKER hisse senedi fiyatı, yorumları ve ULKER borsa analizi için uzman adres Finansmix.com! Ülker hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. Yorum

Güncel Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. yükselir mi? Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. düşer mi? Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.