Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. TCELL

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

14:23:36
93,95
% 1,95
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)1.090.325.925,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)11.588.731,0000 TRY

1 Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.TCELL - Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TCELL =
93,95 TRY

Bu ay Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Turkcell Hisse Senedi Fiyatı & Grafik - TCELL Hisse Senedi

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

27 Şubat 1994 yılında faaliyetlerine başlayan Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Mehmet Emin Karamehmet ve Murat Vargı tarafından kurulmuştur. Telekominikasyon şirketinin merkezi İstanbul Maltepededir. 30.000 e yakın çalışanı vardır. İlk GSM ağı olarak bilinen Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. sektörde %40 üzerinde cep telefonu kullanıcısına sahiptir. Sadece mobil operatör hizmeti veren firma olarak devam etmemiş Türkcel TV ile İPTV hizmeti vermektedir. Ayrıca sabit telefon hizmetini de kullanımlarına sunuyor. Tüm bunlarla birlikte yeniden yayın aktarım ve sabit internet gibi hizmetleri de müşterilerine ulaştırıyor. Huwai markalı telefon üreticisi kanalı ile yapılan telefonları tüketicilere satışını yapmaktadır.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Borsa Bilgileri

2G, 3G ve 4G teknolojilerini ağ kullanıcılarına sağlayan Turkcell, Newyork borsasında listenen ilk Türk firmasıdır. Daha önce Telia Company de olan firma hisselerini Türkiye Varlk Fonuna devretti. %54 lük hissesi kayıtlı olduğu İstanbul borsası üzerinden halka arz edilmiştir. Oldukça talep görmekte olan firmanın hisse senetleri Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. olarak satışa sunulmaktadır.

1 Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Kaç TL?

1 Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 93,9500 TL'dir.

TCELL borsa değerini uzmanlar gözünden görmek ve TCELL hisse grafiğini anlık görüntülemek için Turkcell hisse senedi sayfamızı takibe alın!

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Yorum

Güncel Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. yükselir mi? Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. düşer mi? Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.