Türk Telekomünikasyon A.Ş. TTKOM

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

09:27:20
43,38
% 3,63
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)897.090.645,7400 TRY
Günlük Hacim (Lot)20.769.604,0000 TRY

1 Türk Telekomünikasyon A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Türk Telekomünikasyon A.Ş.TTKOM - Türk Telekomünikasyon A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TTKOM =
43,38 TRY

Bu ay Türk Telekomünikasyon A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Türk Telekomünikasyon A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

TTKOM Hisse - Türk Telekom Hisse & Borsa Senedi Fiyatı

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

180 yıllık bir süreci aşan köklü hizmet geçmişine sahip olan Türk Telekomünikasyon A.Ş Türkiye’de gerçekleştirilen ilk entegre telekomünikasyon operatörü olma özelliğine sahiptir. İnsanların hızla değişmekte olan  iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına yönelik en doğru şekilde cevap verebilmek hedefiyle 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş , TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şeklini koruyarak , müşteri memnuniyeti odaklı ve entegre bir yapıya geçerek  faaliyet göstermektedir. Bireysel, kurumsal hizmet vererek geniş hizmet ağına ve zengin ürün seçeneğine sahip Türk Telekom, Ocak 2016 yılıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini de Türk Telekom adıyla toplamıştır.

Türk Telekomünikasyon A.Ş Verdiği Hizmet 

Mobil operatör TT mobil iletişim Hizmetleri A.Ş. perakende internet hizmeti, IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobile TV, Smart TV hizmetleri sağlayıcısı TTNET A.Ş. Türk Telekomünikasyon A.Ş hizmet vermektedir. Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. alanında ödeme ve elektronik para şirketi TT Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. web portalında programlama şirketi APPYAP Teknoloji ve Bilişim A.Ş. finans teknoloji şirketine TTG Finansal Teknolojileri A.Ş. dolaylı olarak %100’üne sahip olmuştur.

1 Türk Telekomünikasyon A.Ş. Kaç TL?

1 Türk Telekomünikasyon A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 43,3800 TL'dir.

TTKOM hisse senedi fiyatı, yorumları ve TTKOM borsa analizi için uzman adres Finansmix.com! Türk Telekom hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Türk Telekomünikasyon A.Ş. Yorum

Güncel Türk Telekomünikasyon A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Türk Telekomünikasyon A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Türk Telekomünikasyon A.Ş. yükselir mi? Türk Telekomünikasyon A.Ş. düşer mi? Türk Telekomünikasyon A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Türk Telekomünikasyon A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.