Turcas Petrol A.Ş. TRCAS

Turcas Petrol A.Ş.

19:32:29
26,80
% 1,44
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)54.564.552,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)2.062.134,0000 TRY

1 Turcas Petrol A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Turcas Petrol A.Ş.TRCAS - Turcas Petrol A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TRCAS =
26,80 TRY

Bu ay Turcas Petrol A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Turcas Petrol A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

TRCAS Hisse - Turcas Petrol Hisse Senedi Yorumları & Fiyat

Turcas Petrol A.Ş.

Turcas Petrol A.Ş. 1931 yılında Erdal AKSOY tarafından kurulmuştur. Turcas Petrol A.Ş.  sektörlerinde lider konumdaki firmalara iştirak eden petrol ve enerji odaklı bir Türk yatırım şirketidir. Turcas Petrol A.Ş.  faaliyetlerini akaryakıt perakendesi ve madeni yağlar ile elektrik üretimi olmak üzere iki ana alanda yapılandırmıştır.

2005 yılında Shell marka ile anlaşma sağlayarak  Shell & Turcas Petrol A.Ş.  Türkiye çapında 1.150’yi aşkın Shell markalı istasyon ağı, akaryakıt terminalleri, madeni yağ üretim ve pazarlama faaliyetleri ile 2021 yılında 55,5 milyar TL net satış hasılatına ulaşmayı başarmıştır. Türkiye ekonomisinin önde gelen şirketleri arasında yer alan Turcas Petrol A.Ş. dünyaya da açılarak evrensel bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Başarılı firmalar arasında yer alan Turcas Petrol A.Ş. misyon olarak  yüksek güvenlik, çevre koruma ve etik davranış standartlarında en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı hedef edinmiştir. Birçok yatırımı bulunan Turcas Petrol A.Ş. güvenilir kâr kazancı ile hareket ettiğinden dolayı hisseleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

1 Turcas Petrol A.Ş. Kaç TL?

1 Turcas Petrol A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 26,8000 TL'dir.

TRCAS hisse senedi fiyatı, yorumları ve TRCAS borsa analizi için uzman adres Finansmix.com! Turcas hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Turcas Petrol A.Ş. Yorum

Güncel Turcas Petrol A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Turcas Petrol A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Turcas Petrol A.Ş. yükselir mi? Turcas Petrol A.Ş. düşer mi? Turcas Petrol A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Turcas Petrol A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.