Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. TSKB

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.

08:55:38
10,73
% 4,48
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)404.380.034,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)38.111.443,0000 TRY

1 Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.TSKB - Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TSKB =
10,73 TRY

Bu ay Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

TSKB Hisse Senedi Yorumları - TSKB Borsa Analizi ve Fiyatı

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., 1950 yılında Dünya Bankası’nın önderliğinde kurulan ve diğer yabancı bankaların da kurulmasına teşvik ettiği kuruluşlardandır. En temel görevi, ülke ekonomisine artı değer katacak projelerin finansman sorunlarının çözülmesinde kılavuz görevi üstlenmeleridir. Kuruluşunda TC. Merkez Bankası’nın da önemli bir payı bulunmuştur. 

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. hem İstanbul’da hem de Ankara’da hizmet sunan iki ayrı birime sahiptir. Bankanın hisseleri farklı kuruluşlara dağıtılmıştır. Bunların başında gelen, T.İş Bankası olup, %30,72 oranındadır. % 8’lik hissesi Vakıflar Bankası’na ait olup, geri kalan %60,90 oranı da baş harflerinin kısaltması olan TSKB şeklinde Borsalarda işlem görmektedir.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın Danışmanlık Hizmeti

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., ülke ekonomisine katma değer katacak her türlü faaliyette danışmanlık ve finans çözümleri sunar. Fizibilite çalışmaları ile doğru yönlendirilen firmalar, verimlilik esasına göre çalışmış olurlar. Bankacılık, farklı alanlardaki finans çalışmalarının yanı sıra, hisse senetleri Borsa İstanbul’da da işlem görür. Yaklaşık yetmiş yıllık bilgi ve deneyimi ile Türkiye’nin en kökü kuruluşlarındandır.

1 Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Kaç TL?

1 Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 10,7300 TL'dir.

TSKB hisse senedi fiyatı, yorumları ve TSKB borsa analizi için Finansmix.com! Türkiye Sınai Kalkınma Bankası hisse senedinin anlık grafiği için tıklayın!

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Yorum

Güncel Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. yükselir mi? Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. düşer mi? Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.