Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. TLMAN

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

14:23:36
125,90
% 2,79
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)47.259.450,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)375.227,0000 TRY

1 Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TLMAN =
125,90 TRY

Bu ay Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

TLMAN Hisse Yorumları - Tliman & Trabzon Liman Hisse Fiyat

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Tarihi Osmanlı Devleti İmparatorluğuna uzanan Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. temeli olan Trabzon limanı imparatorluğun 5 önemli limanlarından birisidir. 1946 yılında temeli atılan yeni liman 1954 yılında tamamlanmıştır.  Limancılık alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli şirkettir. Ulaştırma endüstrisinde adından söz ettiren şirket 176 personeli ile yük taşıma, rıhtım, pilotaj, depolama, çekme, elektrik ve su gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. 1980 yılında teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için yapılan liman çalışmaları 1990 yılında sonuçlanmış ve bugünkü halini almıştır.

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Liman İşletmesi

Özelleştirme idaresi kararınca çıkarılan ihale sonucunda Doğu Karadeniz bölgesinin önemli liman işletmesi 2003 yılında Albayrak Grup tarafından alınarak Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. adını almıştır. Türkiye'nin ilk sondaj gemisi olan Fatih Sondaj Gemisi'nin Trabzon Limanını kullanması limanın tarihi açısından önemlidir. Borsada TLMAN hisse adıyla işlem görmektedir. 2018 tarihinde halka arz edilmiştir. Genel müdürlüğünü Halit Muzaffer Ermiş üstlenmektedir.  Albayrak Turizm Seyahat İnşaat Ticaret A.Ş.. ve  Ereğli Tekstil Turizm San ve Tic. A.Ş. ile ortaklıkları bulunmaktadır. 

1 Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Kaç TL?

1 Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 125,9000 TL'dir.

TLMAN borsa değerini uzmanlar gözünden görmek ve TLMAN hisse grafiğini anlık görüntülemek için Trabzon Liman hisse senedi sayfamızı takibe alın!

Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Yorum

Güncel Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. yükselir mi? Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. düşer mi? Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.