Türk Hava Yolları A.O. THYAO

Türk Hava Yolları A.O.

11:29:37
316,00
% 0,0000
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)9.608.673.390,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)30.476.761,0000 TRY

1 Türk Hava Yolları A.O. Kaç Türk Lirası Hesapla

Türk Hava Yolları A.O.THYAO - Türk Hava Yolları A.O.
TRY TRY - Türk Lirası
1 THYAO =
316,00 TRY

Bu ay Türk Hava Yolları A.O. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Türk Hava Yolları A.O. Nedir? Geleceği ve Yorumları

THY Hisse - THYAO & Türk Hava Yolları Hisse & Borsa Fiyatı

Türk Hava Yolları A.O.

İnsanların yaşamında hareketlilik en temel olan olgulardan bir tanesidir. İnsanlar durağan olarak kalamaz. Farklı sebeplerden ötürü bir yerden bir başka yere giderler. Bu noktada bazen yaya olarak, bazen otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçları ile bazen kendi şahsi araçları ile hareket ederler. Uzun mesafeli olan yollarda ise uçak zamandan kazandırdığı tercih edilir. Ülkemizde uçuş denilince akla gelen ilk yerlerin başında  Türk Hava Yolları A.O. gelir. Ülkemizin gururu olan bir kuruluştur.

Türk Hava Yolları A.O. Hakkında Bilgiler

Türk Hava Yolları A.O. hakkında söylenebilecek olan başlıca şeyler şunlardır: Türk Hava Yolları 20 Mayıs 1933 senesinde kurulmuştur. Merkezi İstanbul kentidir. Türkiye Cumhuriyeti'nin ulusal hava yolu şirketidir. Hem Türkiye içi, hem yurt dışına düzenli olarak kesintisiz aktarmalı, aktarmasız olan uçuşları vardır. Dünyanın alanında en iyi hava yolları firmalarından bir tanesidir. Bakımı ve kontrolü yapılan uçaklar ile uçuşlarını gerçekleştirir.

Son olarak da Türk Hava Yolları A.O. firmasının hisselerinin borsada işlem gördüğü ve borsada hisse senetlerinin satıldığını ifade etmek gerekir.

1 Türk Hava Yolları A.O. Kaç TL?

1 Türk Hava Yolları A.O. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 316,0000 TL'dir.

THYAO borsa değerini uzmanlar gözünden görmek ve THYAO hisse grafiğini anlık görüntülemek için Türk Hava Yolları hisse senedi sayfamızı takibe alın!

Türk Hava Yolları A.O. Yorum

Güncel Türk Hava Yolları A.O. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Türk Hava Yolları A.O. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Türk Hava Yolları A.O. yükselir mi? Türk Hava Yolları A.O. düşer mi? Türk Hava Yolları A.O. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Türk Hava Yolları A.O. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.