Tekfen Holding A.Ş. TKFEN

Tekfen Holding A.Ş.

19:30:47
53,60
% 2,39
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

52,1500 - 53,6500

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)378.436.945,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)7.167.267,0000 TRY

1 Tekfen Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Tekfen Holding A.Ş.TKFEN - Tekfen Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TKFEN =
53,60 TRY

Bu ay Tekfen Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Tekfen Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Tekfen Hisse - TKFEN Hisse Yorumları & Grafik ve Fiyatı

Tekfen Holding A.Ş.

Ülkemiz sanayi ve teknoloji alanında giderek gelişen bir ülkedir. Nitekim ülkemizde son derece önemli olan şirketler ve holdingler vardır. Bunlardan bir tanesi de kuruluşu 50 yılı aşkın bir süreyi geçen Tekfen Holding A.Ş.  isimli kuruluştur. 

Tekfen Holding A.Ş. Kuruluş Hakkında Temel Bilgiler 

Tekfen Holding A.Ş. 1956 senesinde İstanbul şehrinde kurulmuştur. Firma sahipleri arasında Berker Ailesi, Akçağlılar Ailesi, Gökyiğit Aileleri vardır. Holding bünyesinde gıda, kimya, tarım, sigorta, teknoloji, turizm, gemicilik, mühendislik, inşaat gibi çok değişik alanlarda hizmet veren şirketler vardır. Hepsi profesyonel kadrolar ile dünya normlarında yönetilir durumdadır. Hepsinin bünyesinde alanında uzman, eğitimli kadrolar vardır. Holding bünyesine sürekli yeni iş alanları da katılmaktadır.

Son olarak da Tekfen Holding A.Ş. gibi ülkemizin gururu olan bir firmanın borsada işlem gördüğü ve hisse senetlerinin borsada satıldığını ifade etmek gerekir. Tekfen Holding'in hisseleri doğru zamanda alındığı zaman son derece karlı olan bir yatırımdır. Bunu da özellikle ifade etmek gerekir. Toplam hisselerinin yaklaşık %47 lik kısmı halka açıktır. 


1 Tekfen Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Tekfen Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 53,6000 TL'dir.

TKFEN borsa değerini uzmanlar gözünden görmek ve TKFEN hisse grafiğini anlık görüntülemek için Tekfen hisse senedi sayfamızı takibe alın!

Tekfen Holding A.Ş. Yorum

Güncel Tekfen Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Tekfen Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Tekfen Holding A.Ş. yükselir mi? Tekfen Holding A.Ş. düşer mi? Tekfen Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Tekfen Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.