TAV Havalimanları Holding A.Ş. TAVHL

TAV Havalimanları Holding A.Ş.

12:00:07
252,25
% 0,8
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)506.832.411,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)2.024.991,0000 TRY

1 TAV Havalimanları Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

TAV Havalimanları Holding A.Ş.TAVHL - TAV Havalimanları Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TAVHL =
252,25 TRY

Bu ay TAV Havalimanları Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
TAV Havalimanları Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Tav Hisse Yorumları & Grafik - TAVHL Hisse & Borsa Fiyat

TAV Havalimanları Holding A.Ş

TAV Havalimanları Holding A.Ş 1993 senesinde yap- işlet- devret projesinin ürünü olarak İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar ihalesiyle hayata geçti. 

2006 yılında yapılanarak inşaatı da üstlenen TAV Havalimanları Holding A.Ş ismini TAV Havalimanları Holding ve TAV İnşaat olarak revize etti. Ve 2007 yılında hisselerini halka arz etti. 2012 yılında Paris merkezli Uluslararası havalimanı işletmecisi olan  Groupe ADP, TAV Havalimanı Holding A.Ş en çok hisseye sahip ortağı haline geldi.

TAV Havalimanları Holding A.Ş Faaliyet Alanları

Şirket yurtiçinde 5 şehirde 5 havalimanı ve yurtdışında 5 ülke 15 havalimanı işletmeciliğini yapmakla biliniyor. Gümrüksüz satış mağazası adı verilen duty free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor.

Yurtiçi ve yurtdışında önder marka haline gelmeyi amaçlayan şirket profesyonel, saygılı, müşteri odaklı, dinamik ve yenilikçi anlayışıyla bünyesinde bulundurduğu 14 bin 478 çalışanıyla ekip halinde işbirlikçi çalışmayı destekleyerek üstün hizmet sunmayı hedefliyor. Borsada TAVHL isimli hisse ile işlem görüyor.

1 TAV Havalimanları Holding A.Ş. Kaç TL?

1 TAV Havalimanları Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 252,2500 TL'dir.

TAVHL borsa değerini uzmanlar gözünden görmek ve TAVHL hisse grafiğini anlık görüntülemek için TAV Havalimanları hisse senedi sayfamızı takibe alın!

TAV Havalimanları Holding A.Ş. Yorum

Güncel TAV Havalimanları Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin TAV Havalimanları Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. TAV Havalimanları Holding A.Ş. yükselir mi? TAV Havalimanları Holding A.Ş. düşer mi? TAV Havalimanları Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık TAV Havalimanları Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.