Tat Gıda Sanayi A.Ş. TATGD

Tat Gıda Sanayi A.Ş.

12:02:09
25,12
% -3,78
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)45.818.786,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.813.820,0000 TRY

1 Tat Gıda Sanayi A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Tat Gıda Sanayi A.Ş.TATGD - Tat Gıda Sanayi A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 TATGD =
25,12 TRY

Bu ay Tat Gıda Sanayi A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Tat Gıda Sanayi A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Tat Gıda Hisse Senedi -TATGD Hisse Analiz & Yorum & Fiyatı

Tat Gıda Sanayi A.Ş.

Bursa'da temelleri atılan Tat Gıda Sanayi A.Ş. Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Kuruluş senesi 1967 olarak bilinen şirket kuruluşundan sonra hızlı bir şekilde büyüme yolunu tercih etmiştir. Organik domateslerden üretilen ketçap, salça, domates sosları ve diğer konserve çeşitleriyle geniş bir pazarda kendisine yer edinmiştir. Türkiye'yi konserve ürünler pazarında oldukça iyi bir yere taşımayı başaran Tat Gıda Sanayi A.Ş. ihracat kapsamında da oldukça önemli bir noktada yer alır.

Büyüme hedefini hep yukarı yönlü tutan şirket 37 ülke ile ihracat yaparak ekonomide büyüme hedeflerini sürdürmeye devam eder. 

Tat Gıda Sanayi A.Ş. 1993 senesinde halksa arz olarak büyümesini ve kar marjını ortak etmiştir. Borsa İstanbul içinde önemli gıda firmaları arasında yer alan şirketin zaman zaman sermaye artırımına gittiği de görülmüştür.

Üretim faaliyetlerinde son model teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Tat Gıda bu açıdan birçok firmaya öncülük etmiştir. Doğallık kapsamında organik ürünlerle çalışmaya özen gösteren firmanın BİST 100 içinde aktif olarak hisse senetleri satılmaya devam eder. 

1 Tat Gıda Sanayi A.Ş. Kaç TL?

1 Tat Gıda Sanayi A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 25,1200 TL'dir.

TATGD borsa değerini uzmanlar gözünden görmek ve TATGD hisse grafiğini anlık görüntülemek için Tat Gıda hisse senedi sayfamızı takibe alın!

Tat Gıda Sanayi A.Ş. Yorum

Güncel Tat Gıda Sanayi A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Tat Gıda Sanayi A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Tat Gıda Sanayi A.Ş. yükselir mi? Tat Gıda Sanayi A.Ş. düşer mi? Tat Gıda Sanayi A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Tat Gıda Sanayi A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.