Şekerbank T.A.Ş. SKBNK

Şekerbank T.A.Ş.

03:03:24
4,75
% 0,85
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)313.911.190,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)65.790.129,0000 TRY

1 Şekerbank T.A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Şekerbank T.A.Ş.SKBNK - Şekerbank T.A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 SKBNK =
4,75 TRY

Bu ay Şekerbank T.A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Şekerbank T.A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Şekerbank Hisse Senedi Yorum - SKBNK Hisse Senedi Fiyatı

Şekerbank T.A.Ş.

Şekerbank T.A.Ş. 12 Ekim 1953'de Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla Eskişehir'de kurulmuştur. Şekerbank'ın kuruluşu, pancar üretimi yapan  üreticinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için oluşmuştur. Bünyesinde hizmet sağlayıcı olarak birçok kişiye de iş imkânı sağlar. 

Ülke ve dünya genelinde geniş bir şube alanına sahiptir. İşlemleri profesyonel bir bankacılık anlayışı ile gerçekleştirir. 

Şekerbank T.A.Ş. Faaliyetleri 

Şekerbank T.A.Ş. bankacılık işlemleri içerisinde bulunan birçok farklı kredi kullandırılmaları ile müşterilerine destek olmaktadır. Bu krediler içerisinde taşıt, ihtiyaç ve konut kredileri başta yer alır. Ayrıca kuruluşun borca ve hisse yatırımları ile ilgili de faaliyetleri bulunur. Borsada işlem gördüğündeki hisse senedi fiyatı SKBNK (IST) olarak geçmektedir. 

Şekerbank T.A.Ş. tamamen güvenilir ve halkın içerisinden doğan bir banka kuruluşudur. Öncelikli olarak Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile açılmış olsa da daha sonra günümüzdeki ismini almış ve tıpkı kuruluş yıllarındaki gibi ihtiyaç sahibi kimselere kredi ve benzeri yöntemlerle uygun şekilde finansal destek sağlamaktadır. Hisse senetleri de borsada işlem hacmi açısından yüksektir.

1 Şekerbank T.A.Ş. Kaç TL?

1 Şekerbank T.A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 4,7500 TL'dir.

SKBNK borsa değerini uzmanlar gözünden görmek ve SKBNK hisse grafiğini anlık görüntülemek için Şekerbank hisse senedi sayfamızı takibe alın!

Şekerbank T.A.Ş. Yorum

Güncel Şekerbank T.A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Şekerbank T.A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Şekerbank T.A.Ş. yükselir mi? Şekerbank T.A.Ş. düşer mi? Şekerbank T.A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Şekerbank T.A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.