Sasa Polyester Sanayi A.Ş. SASA

Sasa Polyester Sanayi A.Ş.

11:47:54
45,96
% -0,43
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)1.260.786.016,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)27.725.069,0000 TRY

1 Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Sasa Polyester Sanayi A.Ş.SASA - Sasa Polyester Sanayi A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 SASA =
45,96 TRY

Bu ay Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

SASA Hisse Yorumları - Sasa Polyester Hisse Senedi Fiyatı

Sasa Polyester Sanayi A.Ş.

Türkiye'de değer kapsamında polyester üreticileri arasında yer alan Sasa Polyester Sanayi A.Ş 1966 yılında faaliyete başlamıştır. Dünya kapsamında bilinen bir şirket olma özelliğindedir. Ürettikleri malzemeler arasında polyester, filament iplik, özel polyester içerikleri, elyaf ve daha farklı ara içerikler yer alır. Kuruluşundan bu yana yatırım odaklı bir şirket olan Sasa Polyester Sanayi A.Ş öncellikle 2000 yılında dünyaca ünlü Dupont markası ile ortaklı kurmuş ve adını Dupontsa olarak değiştirmiştir. Daha sonrasında Sabancı Holding markanın bütün hisselerini satın almış ve Sasa olarak adı değiştirilmiştir.

Sasa Polyester Sanayi A.Ş Şirket Değeri

2015 senesinden bu yana Erdemoğlu Holdingin elinde bulunan Sasa Polyester Sanayi A.Ş halka arz oranında büyük paya sahip olan şirketler arasındadır. Borsa üzerinde işlem gören hisselerinin oranı %49 olan şirketin diğer kalan kısmı ise Erdemoğlu Holding tarafından kontrol edilir. İlk olarak 1996 tarihinde halka arz olan şirketin gelinen tarihte birçok ortaklığı ve borsada hisse senetlerinin satıldığı görülür. BİST100 şirketleri arasında bulunan Sasa Polyester Sanayi A.Ş kimya alanında başarılı şirketler arasında yer alır. 

1 Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Kaç TL?

1 Sasa Polyester Sanayi A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 45,9600 TL'dir.

SASA hisse senedine ait tüm detaylar, SASA borsa yorumları ve analizleri Finansmix.com'da! Sasa Polyester hisse verileri için tıklayın.

Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Yorum

Güncel Sasa Polyester Sanayi A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Sasa Polyester Sanayi A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Sasa Polyester Sanayi A.Ş. yükselir mi? Sasa Polyester Sanayi A.Ş. düşer mi? Sasa Polyester Sanayi A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Sasa Polyester Sanayi A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.