Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. SAHOL

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.

11:01:19
102,30
% 3,02
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)2.010.165.141,9000 TRY
Günlük Hacim (Lot)19.691.638,0000 TRY

1 Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.SAHOL - Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 SAHOL =
102,30 TRY

Bu ay Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

SAHOL Hisse Yorum - Sabancı Holding Hisse Senedi Fiyatı

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. 1967 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından Adana'da kurulan Türk şirketler topluluğudur. Şirket bünyesinde bankacılık, sigorta, teknoloji ve tüketim alanında hizmet veren ayrı şirketler bulunmaktadır. Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş bünyesi altında Akbank, Agesa, Teknosa ve CarrefourSA gibi alanında en iyi şirketler bulunur.

2020 yılı itibarıyla 40 milyondan fazla müşteriye, 14 ülkede yaklaşık 60 bin çalışan ile hizmet veren Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş Türkiye'deki en iyi şirketleri bünyesinde bulundurmaktadır. Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş bankacılık alanında önde gelen Akbank hem ülkede hem de tüm dünyada en iyi bankalar arasında yer almaktadır.

Kuruluş tarihi itibariyle sürekli şirket kâr marjı yüksek olan Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş dünyaca tanınan bir marka olma misyonuyla bankacılık, sigorta, teknoloji ve tüketim malları hizmeti vermektedir. Emin adımlarla dünyaca ünlü birçok kalite ödülüne layık görülen Türkiye'nin en iyi şirketler topluluğu olan Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş birçok yerli ve yabancı yatırımcının tercihi olmaktadır.

1 Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 102,3000 TL'dir.

SAHOL hisse senedine ait tüm detaylar, SAHOL borsa yorumları ve analizleri Finansmix.com'da! Sabancı Holding hisse verileri için tıklayın.

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. Yorum

Güncel Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. yükselir mi? Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. düşer mi? Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.