Petkim Petrokimya Holding A.Ş. PETKM

Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

10:35:49
20,78
% 2,47
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)2.127.217.504,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)103.060.644,0000 TRY

1 Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Petkim Petrokimya Holding A.Ş.PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 PETKM =
20,78 TRY

Bu ay Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Petkim Hisse Senedi Yorum - PETKM Hisse & Borsa Fiyatı

Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

PETKİM 3 Nisan 1965 yılında TPAO (Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı) öncülüğünde Aliağa, İzmir’de kurulmuştur. Özellikle 50 türü aşkın petrokimyasal ürün üretmektedir. Genellikle Petkim Petrokimya Holding A.Ş. bu hammadde üretimi tarım, inşaat, otomotiv, elektrik-elektronik, ambalaj, boya, ilaç, kozmetik ve deterjan alanında sanayi üretimi yapmaktadır. Ayrıca ilk ve tek entegre petrokimya tesisi olarak işlemdedir. Yıllık üretim hacmi yaklaşık olarak 3,6 milyon tondur. 78 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Vizyonu ve Misyonu

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. üstün nitelikli olarak sınıflandırabilecek petrokimya ürünleriyle Türkiye ekonomisine güç katmayı temek bir görev olarak belirlemiştir. Organizasyon yapısının güçlü olması ve mükemmeliyetçi bir gelişim hedefi vardır. Tüm bunları da paydaşları ile beraber daimi kılmayı arzular.

Borsada PETKIM

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. hisseleri BIST30 arasında yer almaktadır. SOCAR Turkey Petrokimya A.Ş şirketin % 51 hissesine sahiptir. Geriye kalan % 49 ise halka arz olmuştur. Hisse senetleri yüksek bir oran diyebileceğimiz bir oranda halka arz olmuş durumdadır. Güvenilir ve dengeli hisselerdir.

1 Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Petkim Petrokimya Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 20,7800 TL'dir.

PETKM hisse senedine ait tüm detaylar, PETKM borsa yorumları ve analizleri Finansmix.com'da! Petkim hisse verileri için tıklayın.

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Yorum

Güncel Petkim Petrokimya Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Petkim Petrokimya Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Petkim Petrokimya Holding A.Ş. yükselir mi? Petkim Petrokimya Holding A.Ş. düşer mi? Petkim Petrokimya Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Petkim Petrokimya Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.