Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. PGSUS

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.

19:09:51
541,50
% -0,93
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

533,9000 - 550,0000

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)899.523.038,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.661.900,0000 TRY

1 Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.PGSUS - Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 PGSUS =
541,50 TRY

Bu ay Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Pegasus Hisse Senedi Yorum & Grafik - PGSUS Hisse Fiyatı

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.

Pegasus Hava Yolları merkezi İstanbul olan, düşük maliyetli bir hava yolu şirketidir. İlke edindiği düşük maliyet modeli ile uygun fiyatlı seyahat etme imkânı sunan bunların yanında ayrıca ek ücretlerle elde edilebilen temel hizmetler sağlamak yolunda ilerleyen bir anonim şirkettir. Bu hava yolunun diğer adı Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. dir.

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. 1990 yılında İstanbul'da hayata geçirilen Pegasus, charter uçuşlarla havacılık sektörüne adım atmıştır. Çukurova Holding yönetimi içerisinde yer alan Yapı Kredi Bankası tarafından 1990 yılında satın alınmıştır. Aynı senenin aralık ayında iç hat seferlerine başlamış ve Türkiye’de faaliyet gösteren dördüncü havayolu olmuştur.

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Seferleri

yurt dışında ve yurt içinde birçok sefer yapmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır; Basra, Kazablanka, Riyad,  Batum,  Eindhoven, Medine, Resü'l Hayme, Manchester, Şarika Rotterdam, ve Venedik olmak üzere 2019 yılında 11 uçuş merkezini uçuş tarifesi kapsamına aldı Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.  2020 yılının Ocak ayı itibarıyla yurt içinde 35 noktaya, yurt dışında ise KKTC dâhil 76 noktaya sefer düzlemektedir. Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. nin hisse senetleri borsada işlem görmekte ve hisse senetleri satışa çıkarılmaktadır. 

1 Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Kaç TL?

1 Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 541,5000 TL'dir.

PGSUS hisse senedine ait tüm detaylar, PGSUS borsa yorumları ve analizleri Finansmix.com'da! Pegasus hisse verileri için tıklayın.

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Yorum

Güncel Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. yükselir mi? Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. düşer mi? Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.