Net Holding A.Ş. NTHOL

Net Holding A.Ş.

12:19:27
35,72
% -1,71
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)218.592.585,8600 TRY
Günlük Hacim (Lot)6.012.171,0000 TRY

1 Net Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Net Holding A.Ş.NTHOL - Net Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 NTHOL =
35,72 TRY

Bu ay Net Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Net Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

NTHOL - Net Holding Hisse Senedi Yorumları ve Fiyatı

Net Holding A.Ş.

Net Holding A.Ş. 1974 yılında İstanbul'da Besim Tibuk tarafından kurulmuştur. Net Holding A.Ş. otel işletmeciliği, casino ve talih oyunları işletmeciliği, gayrimenkul geliştirme ve turistik işletmecilik alanında faaliyet gösteren bir Türk şirketidir. Holding 1974 yılında Net Turizm A.Ş.. isimli firmanın kurulmasıyla grup faaliyetlerine başlayarak 1981 yılında NET Holding A.Ş.. 'nin kurulmasıyla holdinge dönüşmüştür. Net Holding A.Ş. yatırımlarının büyük bölümü Merit markası adı altında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yer almaktadır. Holding 2017 yılında kurumlar vergisinde en yüksek meblağ ödeyerek vergi şampiyonu olmuştur. Net Holding A.Ş. yurt içinde ve yurt dışında başarılı işlere imza atarak gittikçe büyüyen bir şirketler topluluğu haline gelmiştir.

Net Holding A.Ş. Hizmetleri

Net Holding A.Ş. uzun yıllardan beri ortaklarının, çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini en üst düzeyde tutacak bir şekilde toplam kalite anlayışının yerleşmesine olanak yaratarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Net Holding A.Ş. gelişmeye ve yeniliklere açık, geliştirici ve öğrenici tutumlarından dolayı hisseleri birçok yerli ve yabancı yatırımcıya güven vermektedir.

1 Net Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Net Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 35,7200 TL'dir.

NTHOL hisse senedine ait tüm detaylar, NTHOL borsa yorumları ve analizleri Finansmix.com'da! Net Holding hisse verileri için tıklayın.

Net Holding A.Ş. Yorum

Güncel Net Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Net Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Net Holding A.Ş. yükselir mi? Net Holding A.Ş. düşer mi? Net Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Net Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.