Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. NETAS

Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

18:54:50
25,94
% -0,23
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Gün Aralığı

25,5400 - 26,7200

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)47.530.828,8400 TRY
Günlük Hacim (Lot)1.808.417,0000 TRY

1 Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.NETAS - Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 NETAS =
25,94 TRY

Bu ay Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

NETAŞ Hisse Fiyatı & Yorumu - NETAS Hisse & Borsa Fiyatı

Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. bilişim ve iletişim teknolojileri alanında üretim, kurulum, altyapı, teknik destek, tamir bakım onarım gibi hizmetlerle faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir şirkettir. 1967 yılında PTT ve Kanada Merkezli Nortel isimli telekomünikasyon şirketiyle iş ortaklığı yaparak ülkenin altyapısını geliştirmek amacıyla kurulmuştur. 1992 yılında Türkiye'nin ilk yazılım ihracatını gerçekleştirme başarısına sahiptir.

Türkiye'nin dijitalleşmesine öncü olan Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.  ASELSAN ile birlikte Türkiye Ordusu için proje imzalamıştır. Tanınan Türk Telekom, Vodafone gibi telekomünikasyon hizmet sağlayıcılar, özel ve kamu kurumları ile çalışmaktadır. 

Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Ortaklıklar 

Çalışmalarını sağlık, çevre, güvenlik alanına da taşyan Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş.  genç ve dinamik kadrosuyla dünya genelinde bilişim sektöründe öncü marka haline gelmiştir. Şirketin pay sahipleri  ZTE Cooperatief UA  ve Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfıdır.

Netaş Bilişim Teknolojileri A.Ş., BDH Bilişim Destek Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.., Netas Telecom Limited Liability Partnership (Kazakistan), Kron Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş., Netaş Telecommunications Malta Ltd. ile iştirakleri bulunmaktadır. Borsada NETAS isimli hisse ile işlem görmektedir.

1 Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Kaç TL?

1 Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 25,9400 TL'dir.

NETAS hisse senedine ait tüm detaylar, NETAS borsa yorumları ve analizleri Finansmix.com'da! Nortel Networks Netaş hisse verileri için tıklayın.

Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Yorum

Güncel Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. yükselir mi? Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. düşer mi? Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Nortel Networks Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.