Migros T.A.Ş. MGROS

Migros T.A.Ş.

16:16:10
451,25
% -1,1
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)348.591.476,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)770.730,0000 TRY

1 Migros T.A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Migros T.A.Ş.MGROS - Migros T.A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 MGROS =
451,25 TRY

Bu ay Migros T.A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Migros T.A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Migros Hisse Senedi Yorum & Grafik - MGROS Hisse Fiyatı

Migros T.A.Ş.

Ülkemizde son derece önemli olan kuruluşlar yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de alışveriş denilince ülkemizde ilk akla gelen adreslerden bir tanesi olan  Migros T.A.Ş isimli kuruluştur. Bugün ülkemizin birçok yerinde Migros marketleri vardır. Migros M, 2M ve 3M olarak farklı kategorileri olan bir zincir marketler topluluğudur.

Firma Hakkında Temel Bilgiler 

Migros T.A.Ş tarihçesine bakıldığında ise söylenebilecek olan temel şeyler şunlardır. İşin özünde ülkemizin en eski olan market zincirlerinden bir tanesidir. Kuruluş tarihi 1954 senesidir. Merkezi İstanbul kentidir. Kuruluş çıkış noktasına bakıldığında ise İsviçre isimli ülkede olan ve ucuzluğun kralı olarak bilinen Migros marketinden yola çıkarak buradan ilham alarak kurulmuştur. Bugün ülkemizde birçok kentte çok sayıda mağazası vardır. 

Gıda giyim, tekstil, bebek ürünleri, kitap dergi, kozmetik,  ev ürünleri gibi son derece geniş bir ürün alanında üst segment grubunda ürünleri uygun fiyata satışa sunan bir markettir. Migros T.A.Ş için son olarak söylenebilecek olan şey ise firmanın hisseleri borsada işlem görür. Hisse senetleri borsada satılır.


1 Migros T.A.Ş. Kaç TL?

1 Migros T.A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 451,2500 TL'dir.

MGROS borsa değerini haftalık, aylık ve yıllık inceleyip MGROS uzman yorumlardan yararlanabilirsiniz. Migros hisse senedi verilerine erişmek için tıklayın.

Migros T.A.Ş. Yorum

Güncel Migros T.A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Migros T.A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Migros T.A.Ş. yükselir mi? Migros T.A.Ş. düşer mi? Migros T.A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Migros T.A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.