Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. MAVI

Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

09:00:44
98,75
% 2,86
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)360.798.990,1000 TRY
Günlük Hacim (Lot)3.690.167,0000 TRY

1 Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.MAVI - Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 MAVI =
98,75 TRY

Bu ay Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

Mavi Hisse Senedi Yorum & Grafik ve Fiyatı - Finansmix

Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Türkiye giyim pazarında önemli bir yere sahip olan Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş yerli şirketler arasında yer alır. 1991 yılında kurulan şirketin genel merkezi İstanbul ilinde yer alır. Denim ürünleri alanında üretim faaliyetlerini sürdüren şirket 1996 senesinde ise yurtdışı pazarına adım atmıştır. Kalitesi sayesinde birçok ülkede mağazaları bulunur. Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş 30 yılı aşkın süredir faaliyetlerine ara vermeden devam eder. Bugüne kadar yaklaşık olarak 35 ülkede mağazası bulunan şirketin halka arzı ise 2017 yılında yapılmıştır. 

Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş bünyesinde 3000 kişinin üzerinde çalışanı bulunduğu bildirilmiştir. Yurtdışı pazarında uzun zamandır aktif olarak yer alan giyim markası olan şirketin denim giyimi konusunda iddiası oldukça fazladır. Birçok ünlü modacı ile çalışma fırsatı bulan ve özel kreasyonlarıyla beğeni toplayan şirket çoğu zaman en iyi jean üretici markaları arasında yer alır. İstanbul Borsasında işlem gören Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş'nin hisse senetleri satılmaya devam eder.

1 Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kaç TL?

1 Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 98,7500 TL'dir.

MAVI borsa değerini haftalık, aylık ve yıllık inceleyip MAVI uzman yorumlardan yararlanabilirsiniz. Mavi hisse senedi verilerine erişmek için tıklayın.

Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yorum

Güncel Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. yükselir mi? Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. düşer mi? Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.