Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) KRDMD

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D)

05:16:25
27,52
% 4,01
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

26,3400 - 27,8600

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)5.169.511.882,6200 TRY
Günlük Hacim (Lot)190.482.938,0000 TRY

1 Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) Kaç Türk Lirası Hesapla

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D)KRDMD - Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D)
TRY TRY - Türk Lirası
1 KRDMD =
27,52 TRY

Bu ay Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) Nedir? Geleceği ve Yorumları

KRDMD Hisse - Kardemir D Hisse Senedi Yorumu & Fiyatı

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş 

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş  1937 yılında temelleri atılan ve ülkenin ilk entegre demir çelik fabrikası unvanına sahip bir şirkettir. Kuruluşundan az bir süre sonra 1939 yılında ilk Türk demirini üretmiştir. Ülkede fabrikalar kuran fabrika ismini almasının sebebi hiç şüphesiz birçok endüstriyel tesisin kuruluma hizmet vermesidir.

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş  1995 yılında özelleştirilmiştir. Türkiye'nin demiryolu rayı üretimini yapmaktadır. Şirket her çeşit ham demir ve çelik mamullerinin, kok ve kok yan ürünlerinin imali ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş Hizmetleri 

Hizmetlerinde çevre ve insan sağlığına da dikkat eden  Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş yaklaşık 4.500 kişilik kadrosuyla sahip olduğu deneyim ve tecrübesini gelecek nesillere de aktararak adından söz ettirmek istemektedir. Üniversite - sanayi işbirliği çalışmalarıyla deneyimlerini günümüz teknoloji ve bilgisiyle harmanlayarak ülkeye daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Borsada KRDMD isimli hisse adıyla işlem görmektedir. Borsa İstanbul'da hem işlem hacmi hem de piyasa değeri en yüksek 30 şirketin hisse senetlerinin performansının değerlendirildiği endeks arasında yer almaktadır. Hisselerin tamamı halka açıktır.

1 Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) Kaç TL?

1 Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 27,5200 TL'dir.

KRDMD borsa değerini haftalık, aylık ve yıllık inceleyip KRDMD uzman yorumlardan yararlanın. Kardemir D hisse senedi verilerine erişmek için tıklayın.

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) Yorum

Güncel Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) yükselir mi? Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) düşer mi? Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (D) Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.