Koza Altın İşletmeleri A.Ş. KOZAL

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.

10:05:09
21,48
% 1,32
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)1.731.853.024,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)81.292.120,0000 TRY

1 Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.KOZAL - Koza Altın İşletmeleri A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 KOZAL =
21,48 TRY

Bu ay Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

KOZAL Hisse - Koza Altın Hisse Senedi Grafiği ve Fiyatı

Koza Altın İşletmeleri A.Ş.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş. ülkemizde yer alan altın madenini aramak, işletmek ve ülke ekonomisine katmak amacı ile kurulmuştur. Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan bir işletmedir. 2005 yılında Koza – İpek Holding ve Koza Davetiye Mağaza İşletmeleri ve İhracat A.Ş firmaları ortak girişimi ile Normandy Madencilik A.Ş hisselerinin tamamını Newmont Mining Corporation Şirketi’nden satın almıştır. Bu sayede ülkemizde ilk kez bir şirket altın üretimi gerçekleştirmeye başlamıştır.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Madenleri

Koza Altın İşletmeleri A.Ş. genel merkezi İzmir’de yer almaktadır. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan darbe girişimi sonrası şirket yönetimi ülkemizden ayrılmış ve TMSF (Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu) şirketin yönetimine el koymuştur.  Şirketin yönetimi yasalar gereği mahkemece atanan kayyum tarafından yönetilmektedir. Şirket yatırımlarına ve çalışmalarına çok daha hızlı ve etkili şekilde devam etmektedir. Şirketin Ovacık, Mastra, Çukuralan, Kaymaz, Himmetdede ve Çoraklıtepe altın madenleri faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca şirket Kuşbaşlar ve Mollakara projeleri üzerinde de çalışmalarına devam etmektedir.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Borsa’ya kote şirketler arasındadır. Kozal adı ile borsada işlem gören şirketin, oldukça fazla sayıda yatırımcısı bulunmaktadır.

1 Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Kaç TL?

1 Koza Altın İşletmeleri A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 21,4800 TL'dir.

KOZAL borsa değerini haftalık, aylık ve yıllık inceleyip KOZAL uzman yorumlardan yararlanın. Koza Altın hisse senedi verilerine erişmek için tıklayın.

Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Yorum

Güncel Koza Altın İşletmeleri A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Koza Altın İşletmeleri A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Koza Altın İşletmeleri A.Ş. yükselir mi? Koza Altın İşletmeleri A.Ş. düşer mi? Koza Altın İşletmeleri A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.