Koç Holding A.Ş. KCHOL

Koç Holding A.Ş.

09:18:06
244,90
% 2,51
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)3.161.212.056,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)12.979.954,0000 TRY

1 Koç Holding A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Koç Holding A.Ş.KCHOL - Koç Holding A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 KCHOL =
244,90 TRY

Bu ay Koç Holding A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Koç Holding A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

KCHOL Hisse - Koç Holding Hisse Senedi Yorum ve Fiyatı

Koç Holding A.Ş.

Ülkemizde son derece önemli kuruluşlar yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de Koç Holding A.Ş isimli kuruluştur. Kuruluş adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi holding olduğu için bünyesinde çok sayıda şirket vardır. Yine aynı zamanda bünyesinde yan kuruluş olarak hem ülkemizin hem dünyanın son derece önemli şirketleri vardır. Şirket KOÇ ailesine aittir.

Koç Holding A.Ş Hakkında Temel Bilgiler

Koç Holding A.Ş için söylenebilecek olan bir diğer önemli olan şey ülkemizin ilk holdingi olmasıdır. Kurucusu Vehbi Koç isimli iş insanıdır. Ankara'da 1926 yılında faaliyete geçmiştir. Resmi olarak holding olduğu sene 12 Aralık 1963 tarihidir. Holding merkezi İstanbul'da Üsküdar ilçesi Nakkaştepe mevkiisindedir. Şu an firmanın CEO'su Levent Çakıroğludur. Holding bünyesinde teknoloji, turizm, enerji, finans, otomotiv, beyaz eşya gibi çok geniş bir sektörde alanında öncü kuruluşlar vardır.

Koç Holding A.Ş olarak söylenebilecek olan şeyler elbette bunlar ile sınırlı değildir. Tüm bunların dışında holdingin hisseleri borsada işlem görür ve borsada hisse senetleri satılır.


1 Koç Holding A.Ş. Kaç TL?

1 Koç Holding A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 244,9000 TL'dir.

KCHOL borsa değerini haftalık, aylık ve yıllık inceleyip KCHOL uzman yorumlardan yararlanabilirsiniz. Koç Holding hisse senedi verilerine erişin.

Koç Holding A.Ş. Yorum

Güncel Koç Holding A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Koç Holding A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Koç Holding A.Ş. yükselir mi? Koç Holding A.Ş. düşer mi? Koç Holding A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Koç Holding A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.