Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. KARSN

Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

04:55:08
11,75
% -1,26
* Piyasaların kapalı olduğu gün ve saatlerde veri akışı bulunmamaktadır.

Gün Aralığı

11,7500 - 12,1100

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)416.900.437,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)35.073.189,0000 TRY

1 Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş.KARSN - Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 KARSN =
11,75 TRY

Bu ay Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

KARSN Hisse - Karsan Otomotiv Hisse Senedi Yorum ve Fiyatı

Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Karsan otomotiv sanayi ve ticaret A.Ş. 1966 yılında ülkesini ile seviyeye götürmek isteyen 269 bağımsız girişimci tarafından kuruldu. Bu sene 56. yılını kutlayan Karsan otomotiv sanayi ve ticaret anonim şirketi kısa sürede sağlam işlere imza atarak ülke çapında adından söz ettirmeyi başardı. Farklı girişimcilerle çıktığı üretim hayatı yolcuğuna 1979 yılından 1998 yılına kadar Koç grubun çatısı altında devam etti. Türkiye’nin ilk yerli minivanı Peugeout Partner’i 1997 senesinde üretmeye başladı. Başarılarından sadece ülke çapında değil dünya çapında konuşulmaya başlandı.

Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. Hizmetleri

Karsan otomotiv sanayi ve ticaret A.Ş. 1998 yılında hisselerinin çoğunluğunu otomotiv, bağımsız yenileme pazarı, tasarım-mühendislik, denizcilik ve enerji gibi alanlarda faaliyet gösteren İnan Kıraç'a teslim ederek Kıraça Holding bünyesinde hizmetlerine devam etti. Çeşitli ürün yelpazesiyle yerli ve milli üretimine Bursa Bursa Hasanağa’daki fabrikasında devam etmektedir. Genel müdürlük görevini Onur Baş üstlenmektedir. Borsada KARSN hisse senediyle işlem görmektedir. 15.02.2000 tarihinde halka açılmış 21.02.2000 tarihinde ilk işlemini görmüştür. Ticari araç üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. HERVOUET CORPORATE INDUSTRY SAS, INDUSTRIA ITALIANA AUTOBUS S.P.A., KARSAN EUROPE SRL,KARSAN İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.., KARSAN NORTH AMERICA LLC,KARSAN OTOMOTİV SANAYİ MAMULLERİ PAZARLAMA A.Ş.., KARSAN USA LLC,MAAS GLOBAL OY ile iştirakleri bulunmaktadır.

1 Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. Kaç TL?

1 Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 11,7500 TL'dir.

KARSN hisse senedi geçmişini inceleyebilir ve KARSN borsa teknik analizine erişebilirsiniz. Karsan Otomotiv hisse ile ilgili canlı veriler için tıklayın.

Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. Yorum

Güncel Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. yükselir mi? Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. düşer mi? Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık Karsan Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.