İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ISGYO

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

15:08:39
18,24
% 1,39
* Verilerimiz 30 saniyede bir güncellenmektedir.

Fiyat İstatistikleri

Günlük Hacim (TL)156.146.888,0000 TRY
Günlük Hacim (Lot)8.635.118,0000 TRY

1 İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç Türk Lirası Hesapla

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.ISGYO - İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
TRY TRY - Türk Lirası
1 ISGYO =
18,24 TRY

Bu ay İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Düşer mi? Yükselir mi?

Sonuçları görmek için oy verin!
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Nedir? Geleceği ve Yorumları

İŞGYO Hisse - İş Gayrimenkul (GYO) Hisse Senedi Fiyatı

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. İş bankası tarafından 1998 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu tarihten günümüze gelene kadar doğru hamleler ile yükseliş süreci gerçekleştirmiş olup bünyesinde bulunduğu İş Bankası güvenilir kurum prensipleri ve ekonomik kuvveti ile desteklenmektedir. Piyasalarda son derece etkili olan duruşunu belirlediği mevcut vizyon ile realist projeler ile desteklemektedir. İçinde bulunduğu gurup ile alanında en etkili birkaç adres arasında yer alıyor.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ilkin taşınmazlar üzerinde yapılan yatırımlar ve bu stratejilerin hayata geçirilmesi ile yakından ilgili gayrimenkul alanında ilk tercih edilen yatırım ortaklıklarından biridir. Özellikle alışveriş merkezlerinde kira oranlarında oluşan artış hissedarların dikkatini çekti. Kira tutarları artınca doğru orantılı olarak alışveriş merkezinin geliri de artıyor. Bu artış da borsada bulunan hisselerin yükselmesi beklentisini yükseltiyor.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisseleri baş harflerinin birleştirilmesi ile oluşan hisse kodu aracılığıyla Borsa İstanbul’a kayıtlı bulunuyor. Yıldız Pazar’da kesin alım satı alanında bulunmaktadır. Borsaya kayıtlı bulunan şirketin hisseleri ilgili kodu ile alım satımı yapılmaktadır.

1 İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Kaç TL?

1 İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. fiyatı ne kadar diye baktığımızda, anlık olarak 18,2400 TL'dir.

ISGYO hisse senedi geçmişini inceleyebilir ve ISGYO borsa teknik analizine erişebilirsiniz. İş Gayrimenkul hisse ile ilgili canlı veriler için tıklayın.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorum

Güncel İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumları ile siz de diğer üyelerimizin İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yorumlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada anlık olarak yorumlaşabilirisiniz. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yükselir mi? İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. düşer mi? İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne olur, son dakika yorumları bu sayfada.

Anlık İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yorumları (0)

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
İlk yorumu yazan siz olun.